Yumurtalık kistı ve devam eden kanama normalmiiiiii

Hubannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.627
2.143
Merhaba kızlar
Klomenden sonra 5 cm kıstım olduğunu öğrendım yasmin verdı 15 gundur kullanıyorum ve surekli lekelenme seklınde kanamam oluyor.
Siyaha dönuk bır renk her gun olan bu lekelenmeler normal mi kızlar .
İşten fırsat bulup bır gıdemedım dr aklıma takıldı

aman diyeyim hemen git doktora önemsiz birşey değil korkma inşallah bişey yoktur ama kadınlar genelde bunu önemsemiyor geçikiyorlar ihmal etme

aman diyeyim hemen git doktora önemsiz birşey değil korkma inşallah bişey yoktur ama kadınlar genelde bunu önemsemiyor geçikiyorlar ihmal etme
Dr dogum kontrol hapı verdı kıstten dolayı ve adetın 3. Gunu bekledıgını soyledi.. ben ilactan kaynaklı mı dıye bıraz gozlemledım ama hergun bu kanama canımı sıkmaya basladı. Kist erırken bu durum olurmu acaba

Kist bazen erimez ve parcalanip vucuttan atilir. Oda ara kanama yapar ama rengi siyah olurmu onu bilmiyorum. Bende de arada olurdu ama hic rengi siyah olmadi. Dr gidin bencede

Arkadaslar benzer durumu yasayan varmıııııı

Kist kaynaklı mıdır bilmiyorum ama doğum kontrol hapları da ilk aylarda bahsettiğin tarz kanama yapabiliyor.

normal. doğum kontr. hapları baqzı kadınlarda kanama yapar. içmeye devam

Canım bilgim yok ama siyah lekelenmeden hepppp korkacağımı biliyorum çünkü dış gebelik çıkmıştı siyah akıntışarımın akabinde.asla kork diye değil doktora görünmen için söylüyorum.

Dogum kontrol hapına ragmen dıs gebelik olabilir mi??

Dogum kontrol hapına ragmen dıs gebelik olabilir mi??
Canım illa dış gebelik demedim.benim siyahi akıntılar sonucu kötü bişey çıktı.oyüzden bence doktora gitmelisin dedim.Kötü bişey değildir ama mutlaka görünmelisin.

Evet bunu okumustum.. Fakat 15 gun cok uzun bır sure deglmı
Benim 3 hafta surmustu. Dr gittigimde rahim icinde kalinlasma oldugunu soylemisti ve temizleniyormus. Bunun icin ilac kullanmistim gecmisti. Tabi kistimde buna etkendi. Bu arada kistler agri yapar..

Benim 3 hafta surmustu. Dr gittigimde rahim icinde kalinlasma oldugunu soylemisti ve temizleniyormus. Bunun icin ilac kullanmistim gecmisti. Tabi kistimde buna etkendi. Bu arada kistler agri yapar..
Diliyorumki kistım gıtmiştr yarın gıdecegım ınşş

5 cm lik kist pıt diye gitmez. adet kanaması gibi yoğun kanamalı bir durumda gider. gittiyse bana muhakkak yaz.
Yarın mutlaka yazıcam belki adetle atacak bilemıyorum ama küçülme vs oldu ise o bıle ıyı..
15 gundur yasadıgım kanamanın kistle mutlaka ılgısı var ama ıyı yonde mı kötu yondemı bılemedım

sana şunu diyebilirim ki : doğum kont. hap veya aylık iğneleri kadınların bazılarında özellikle ilk kullanımda 15-20 günlük koyu renk leke veya kanama yapabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…