Yumurtalık kisti olan herkes polikistik overli mi oluyor

Çatlama dönemini anlamak için ovulasyon testi en mantıklısı ama ara ara havuç Yerseniz nasıl olur inan bilmiyorum yada yumurtalama akı görürseniz yumurtalama dönemlerinde iki gün havuç tüketebilirsin ama dediğim gibi en mantıklısı ovulasyon testi
Tamam canım teşekkür ediyorum cevapların içinn

Herkese merhaba. Geçen yıl nisan ayında 2.cm kistim oluştu. Nisan Mayıs Haziran aylarında Yasmin kullandım ama erimedi. Halen benimle. Tüp bebek tedavisi gördüm doktor engel değil dedi. Şu an 5 cm olmuş.

Herkese merhaba. Geçen yıl nisan ayında 2.cm kistim oluştu. Nisan Mayıs Haziran aylarında Yasmin kullandım ama erimedi. Halen benimle. Tüp bebek tedavisi gördüm doktor engel değil dedi. Şu an 5 cm olmuş.
Yumurtalık kisti olmasına rağmen hamile kalanları okudum burada canım epey kişi var

Yumurtalık kisti olmasına rağmen hamile kalanları okudum burada canım epey kişi var
Evet canım hamile kalan var. Başka bir doktor bana yasmini keşke kullanmasaydin da demişti. Çocuk istediğim için. Bir ay kullanıp bırakma 3 aya tamamla artık dedi. Doktorunuzla bir görüşün bence kullanmak gerekiyor mu diye?
Böyle bir deneyim kazandığım için anlatmak istedim.

X