Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Ayy ne güzel haber bir tane embriyonuz var benim rahim inceliğim yok muayenelerde 10 mm çıkıyordu ilaç kullanmadan kendi doğal haliyle ama embriyom oluşmuyor imprly ve omepa Q10 kullanıyorum inşallah bende de işe yarar

İnşallah sizin de rahim inceliğiniz hallolur

İnşallah sizin de rahim inceliğiniz hallolur
Sizin 10 mm mükemmel. Benim için o rakam imkansız. Ama düşük rakamlarda da tutuyor. Bir keresinde kendiliğimden hamile kalmıştım. O zamanda aynı böyle inceydi. Rabbim ol deyince oluyor yani.
Siz vitaminlerini aksatmadan devam edin. Yaşınızda genç sanırım. Gençlik çok büyük avantaj.

Yaşım genç ama embriyom oluşmuyor 3. Tedaviye hazırlanıyorum bir tane bile embriyom olmadı

Yaşım genç ama embriyom oluşmuyor 3. Tedaviye hazırlanıyorum bir tane bile embriyom olmadı

İlaçlarınızı kullanmaya devam edin, hiç kesmeyin. Muhakkkak vücudunuz cevap verecektir. Bakın son 1 yıldır sağ yumurtalığımda hiç folikül çıkmıyordu. 20 Nisan'da PRP yapılmıştı rahmime. İncelikten dolayı. Doktor regl ile birlikte rahmimi kalınlaştırmak için ilaçlara başlattı 3 mayısta. 18 mayıs'ta rahmimin inceliğine bakarken yumurtalıklarıma da baktı. Sağ yumurtalıkta 2 folikül gördük. Prp yumurtalıklara gitmemiş doktoruma sordum.

Vücudumuzun ne zaman neye nasıl tepki verdiğini bilemeyiz. Ama genç olmak gerçekten çok büyük avanyaj. Siz o gıda takviyelerine devam edin. Hatta maddi imkanınız nedir bilemiyorum. İyi kalitede arı sütü için. Ben Eğriçayır firmasının arı sütünden ara ara kullanmıştım. Evet pahalı biliyorum ama tüp bebek tedavisi daha çok pahalı. Soğuk sıkım çörekotu yağı ya da soğuk sıkım keten tohumu yağı tüketin hergün 1 tatlı kaşığı. Alabilirseniz Coenzim QH formunu kullanın. Q10'in bağırsakta daha çok emilen formudur. Kore Ginseng'i de tavsiyemdir.
Ben bunları kullandım. Hatta daha başka vitaminlerde kullandım yumurta kalitem artsın diye. Hepsini internetten araştırarak kullandım. Doktoruma da sordum kullan demişti.
Başka vitaminlerde kullandım ama baya külfetli olabilir size. Bunlardan kullanabildiklerinizi kullanın. Ama asla ara vermeyin. Aynen devam. Allahın izni ile olur ben buna inanıyorum.

Ne kadar güzel uzun uzun yazmışsınız zaten teşekkür ederim ekran fotosu çektim maddiyatı zaten hep buraya harcıyorum bunları da kullanacağım Kore ginsengi var elimde onu da kullanmayın omepa Q10 @ devam ediyorum inşallah biz de anne oluruz bir gün işimiz sınavımız zor rabbim yardımcımız olsun

2 yıldır içtiğim vitamin takviyesini bilseniz kafayı yersiniz. Yemekten çok vitamin alıyordum Tabi kilo almamaya da gayret ettim. Bu vitamin takviyelerinin öyle de bir özelliği var. Çok şükür dikkat edince almadım kilo.
Haaa ayrıca biz kadınlarda kan tahlilinde D vitamini ve demir eksikliği en çok rastlanan şey. Bir de tiroitler. Muhakkak bunlara baktırın baktırmamışsanız. Ben 6 ayda bir Endokrin doktoruma kontrole giderim. A'dan Z'ye herşeyime bakıyor, bebek istediğimi bildiği için doktorum.
Eskiden sadece Devit-3 içerdim doktor verdiğinde. Sonra internetten araştırdım. D3K2 daha iyiymiş. Bundan aldım ve günde 5 damla içtim. D vitamini eksikliği de yumurtalıkları etkiliyormuş.
Dediğim gibi muhakkak internetten bunları araştırın. Öğrenin ve bilinçli kullanın.
PRP'yi de tabiki düşünün.

Neler kullandınız? Ben öğrenmek istiyorum

Neler kullandınız? Ben öğrenmek istiyorum

Sabahları aç karnına 1 çay kaşığı arı sütü yedim. Yanında da bal-polen-propolis içerikli bal yedim üzerine ve 1 saat bekleyip kahvaltımı yaptım.

Omega-3-6-9
E vitamini
B12 vitamini( Methilcobalamin formu)
D3K2 vitamini (günde 5-6 damla)
Kore Ginsengi
L-arjinin
Çinko( Ara ara içtim )
Folik asit
Demir( Ara ara içtim)
Magnezyum( ara ara içtim)
Koenzim Q10( H formundakini kullandım)

Soğuk sıkım çörekotu yağı'da içtim bitirdim. Soğuk sıkım Keten Tohumu yağıda içtim bitirdim.
Bu seneden beri hergün 2 yumurta muhakkak yerim kahvaltıda.
Mart ayı başından beri eşim ekmek yemeyi bırakınca, bende bıraktım.
Çay-kahve ile çok aram yok. Günde 2 bardak çay bana yetiyor. Kahveyi'de çok aramam. Arada eşim isterse ona eşlik etmek için içerim.
Son 3 yıldır da evde yoğurdumu kendim mayalıyorum. Mayamı da nohuttan hazırlıyorum. Hazır yoğurt almıyorum.
Abur-cubur sevmem ve yemem.
Bizim abur-cuburumuz Kuruyemişler. Abartmadan yeriz.

Rahim inceliğimden dolayı arama yaparken maca kökü tozu gördüm. Onu da aldım, yoğurtla karıştırıp yedim sabahları. Az kaldı.
Bu kıştan beridir de haftada 2 kere avokado yiyorum.
Yine rahim inceliğimden dolayı Mayıs ayı başından beri hergün Nar Suyu içiyorum.

Genel olarak böyle. Umarım unuttuğum birşey yoktur.

Teşekkür ederim önerilerin için canım.

Teşekkürler demet , ayrıntılı açıklamaların için.

Lice_sss , naçizane önerim prowomen isimli alman ürününü incelemenizdir. Q10 de var içinde 200 mg , asthaxantin var 1mg bu çok güçlü bir antioksidandır, L arginin var önemli amino asitlerden , bunların yanı sıra günlük B12 ,folikasit ,D3 vitamini ,selenyum , B6 ,B2 ,B1 ,C ,E vitamini ve betakaroten içeriyor. Gonomax ve impryl den üstünlükleri var incelediğinizde göreceksiniz. İçindeki Q10 ve asthaxantin bile ayrı olarak satılınca bile dünya rakam istiyor.Yazık kesemize de bu ürün inanın bir çok zengin içeriğe sahip olmasına rağmen emsallerinden daha üstün iken daha uygun fiyatlı ,üstelik te ithal.Ben ilk kutuyu bitirmek üzereyim.İkinci kutumu aldım şimdiden.

Yapılan araştırmalar takviyelerin çok az bir kısmının bağırsaklardan emilebildiğini gösteriyor. QH ın , Q10 den daha etkili bir form olduğu bir gerçek ama bunların çok azının emilebildiği düşünülürse QH a dünya para dökmeye de çok gerek yok gibi.Bu arada QH ta alacak olsanız Q 10 de alacak olsanız yutulmadan önce zeytinyağına daldırılıp içilmeli bunlar yağda çözünen takviyeler , bir miktar yağla beraber alacaksınız ki bağısaktan daha iyi emilim gösterebilsin.Piyasada satılan D3 K2 daha iyidir demiş doktorunuz ; mantık aynı.D3 vitamini de K vitamini de suda çözünür , bağırsaktan daha iyi emilim göstermesi için Zeytinyağı ile beraber alınmasında fayda var.Ben eskiden eski zeytin yağsız D3 damlasını kullandığımda zeytinyağı ile beraber tüketiyordum.Ama şimdi orzak D3K2 zeytinyağlı olarak satıyor zaten , pratik oluyor tabi böylesi.
Bu arada kızlar etkinliği tek kanıtlanmış takviye omega 3 imiş.Şişli Memorial daki Semra hoca öyle söylüyor. Omega 3 leriniz ya derin ve soğuk deniz balıklarından elde edilmiş olsun ya da Krill denilen deniz kabuklusundan elde edilmiş olsun. Omega 3 alırken antioksidan almak önemli , denizler metal iyonu ve çeşitli kirleticilerle kirlendiğinden bunları da vücuda almış oluyoruz .Bunların detoks edilebilmesi için antioksidan almak gerekli. Tahin de güzel bir antioksidan.Balıktan sonra tahin helva ikram edilmesi çok ta tesadüf değil gibi.

Reactions: ozr

Tekrar edeyim. Bu kullandıklarımın HİÇBİRİSİNİ DOKTORUM SÖYLEMEDİ. Ben internetten gerek doktorları dinleyerek, gerek diyetisyenler ve konusunda uzman doktorların yazılarından yola çıkarak kullandım.
Yaşım 44. Son 2 yıldır mecburen gıda takviyesi kullanmam gerekiyordu. Gençlikteki gibi olmuyor vücut. Yumurta az, kalitesi düşük. Zamanım azalıyor yaş ilerlediği için. Birazda o sebeple bu gıda takviyelerini kullandım ara ara. Hepsi bu.

Çok teşekkür ederim, bilgiler çok güzel. Bende aşağı yukarı bu tarz şeyler kullanıyorum. Yumurtlarda kalitesizlik var. Siz faydasını gördünüz mü peki?
Acai Berry de öneririm size

Çok teşekkür ederim imprly bitince ben de bakayım buna imprly tableti az ve çok pahalı gerçekten

Asralife verdi benim doktorumda bununla ilgili bir fikriniz var mı acaba?

Asralife verdi benim doktorumda bununla ilgili bir fikriniz var mı acaba?
Çok güçlü antioksidan olan astaxanthin ve Omega 3 kapsüllerinden oluşuyor .faydalı olduğunu düşünüyorum . 1 kutu kullanmıştım .Ama başka zengin içeriklere de ihtiyacımız var bence .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…