Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Aynen Kafalar iyice karıştı? Anlamadım
40 yaş üstü topicte yazılana göre; PRP ile ilgili ilk çalışmayı başlatan Harward Üniversitesi ve Prof.Dr Kutluk Oktay’mış. Bana da mantıklı geldi bu yaklaşım ne yazıkki

Son düzenleyen: Moderatör:
Aaa cok uzuldum prp oncesi kac yumurta cikiyordu peki neden cogalmamis sordunuz mu acaba
Prp de bi önceki 2 ay hiç yumurtam olmuyodu benim amh 0.02 yaşım 24 ama çok bi faydasıda oldu diyemiyorum tabi bide 2 ay bekleme süresi var dediler ilk yumurtada yani ilk adetten sonra tedaviye başladık biz

Amin umarım hepimiz için iyi şeyler olur ben hiç düşünmeden yaptırdım fazla seçeneğim yoktu açıkçası

merhaba arkadaşlar. İnstagramda bunu gördüm ve size umut olur belki diye paylaşmak istedim. Allah her birinize nasip etsin inşallah :)

bu makalede yumurtası az veya başarısız denemeler diyor basa basa anlamadim ben menapoza girenlerde yapılıyor denmişti allak bullak oldu kafam bunları okuyunca o zaman anh gam bitmemiş vs durumu olanlardami basarili oluyor beynim darlandi artik

Benim de amh yüksek ama yumurta kalitem çok düşük bana da prp önerdi doktorum hiç araştırmadan yaptıracaktım ama ya faydası yoksa

Yasim 42.Bana prp yapildi.vajinal muayenede prp oncesi 2 folikul goruldu.bir sonraki regl de bakilacak duruma. Olumsuz dusunmek istemiyorum umarim faydasi olur.bu ayin 20 si gibi regl olurum buyuk ihtimal.sonuclari paylasirm yine..

hanımlar selam bende tüp bebek denemesi yaptırdım prp hiç duymadım yeni gündeme gelen bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moralimizi yüksek tutmaya çalışacağız yine de...Olumsuz düşündüğümde,yaptırmasaydım da hep kafamda bir ''Acaba'' kalacaktı diyorum kendi kendime. Benim de (Adet tarihimde bir değişiklik olmazsa) 11 Martta belli olacak sonuçları.Hakkımızda hayırlısı artık...

Son düzenleme:
11 Mart olacak, artık nasıl bir kafa karışıklığı ise... :)

iyi akşamlar arkadaşlar prp sonrası ilk adetiniz nasıldı?benim lekelenme şeklinde oluyor da merak ettim

iyi akşamlar arkadaşlar prp sonrası ilk adetiniz nasıldı?benim lekelenme şeklinde oluyor da merak ettim
Bana PRP sonrası erken adet olabilirsiniz demişlerdi,ben sadece 2 gün erken oldum,miktar olarak normalden fazla olmuştu.Burada bi arkadaş daha lekelenme şeklinde olduğunu yazmıştı sanırım.

Prp yaptiran arkadaslar dun prp yaptirdik 3yada 5 gun iliski yok denildi ama bu aralar yumurtlama gunum siz kac gun sonra iliski yasadiniz bu ayda yumurtlama güme gitcek gibi offff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…