Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

İse yarar mi bilmiyorum Ama infertilite icin yararli oldugu yaziyor.ben bu surecte akupuntur destegi de aliyorum. Prp ile hem sayi hem de kalite acisinda olumlu sonuclar almayi umut ediyorum.

İse yarar mi bilmiyorum Ama infertilite icin yararli oldugu yaziyor.ben bu surecte akupuntur destegi de aliyorum. Prp ile hem sayi hem de kalite acisinda olumlu sonuclar almayi umut ediyorum.
Akapunktur u kimden alıyorsunuz. Kaç seans nasıl bişey? Ben de düşünüyorum transferden önce. Elimden geleni yapmak istiyorum. Çok caresizim.

Sizde mi bülent tirasta tedavi goruyorsunuz insanin basina gelmeden bilmiyor hic biseyi şunj yap bunu yap sunu ic bunu ic sonumuz husran olmaz insallah tek dilegim hepimizin sonunu hayir etsin mevla 3 embiryo döllenemsi kötu bisey mi transfer mi yapilacak havuz mu bilmedigim icin soruyorum bende bu ay 1 yumurta goruntu cok uzuldum
Ben normal bi Dr dan tedavi görüyorum. Şimdi sen 1 tane diyince 3 taneye çok şükür diyorum. Ama 6 yumurtadan 3 u dollendi ona üzüldüm. Param bitti zaten bi daha nasıl en baştan baslicam diye üzüldüm tutsun artık ya...

Akapunktur u kimden alıyorsunuz. Kaç seans nasıl bişey? Ben de düşünüyorum transferden önce. Elimden geleni yapmak istiyorum. Çok caresizim.
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Akupunktur ve Tamamlayıcı Doğal Tıp Tedavileri Merkezi.4 seans oldu.henuz transfer asamasina gelemedim ama oncesinde akupuntur yaptirmanizda sakinca yok denildi

Merhaba arkadaşlar. 2 ayın sonunda bir yumurta elde edebildik, 18 mm kadar ulaştı. Cumartesi toplandı ancak hala döllenmedi. Ben bırakmaya karar verdim sanırım:KK43:
Prp ile 8 yumurta elde eden bi abla da vardı. Bir kaç örnek gördüm olumlu. Prpyi herkese öneriyorum. 5bin tl verdik sadece.

Merhaba arkadaşlar. 2 ayın sonunda bir yumurta elde edebildik, 18 mm kadar ulaştı. Cumartesi toplandı ancak hala döllenmedi. Ben bırakmaya karar verdim sanırım:KK43:
Prp ile 8 yumurta elde eden bi abla da vardı. Bir kaç örnek gördüm olumlu. Prpyi herkese öneriyorum. 5bin tl verdik sadece.
Umarım sağlıklı bir embriyonuz oluşur.Normalde de yani PRP’den önce de 1 yumurta mı oluşuyordu,aktif bi faydasını gördünüz mü? Benim de 2 ayın tamamlanmasına 1 hafta kaldı,çok stresliyim sonuç ne olacak diye :KK43: O yüzden olumlu örnekler görmek istiyor insan haliyle...

Belli olmaz canım döllenmiştir inşallah,Canım hormon değerlerine tekrar bakıldı mı değişiklik oldu mu onlarda?

Sizde mi prp yaptirmistiniz hic yumurtaniz olmuyormuydu o 8 yumurtasi olan bayanin normalde kac yumurtasi oluyormus acaba

Umarım sağlıklı bir embriyonuz oluşur.Normalde de yani PRP’den önce de 1 yumurta mı oluşuyordu,aktif bi faydasını gördünüz mü? Benim de 2 ayın tamamlanmasına 1 hafta kaldı,çok stresliyim sonuç ne olacak diye :KK43: O yüzden olumlu örnekler görmek istiyor insan haliyle...
Benimde yarin prpde randevum var cok kararsiz kaldim simdi uzun ve zorlu surece girdik maddi manevi 5 bin az para degil ki offff 😐

Merhaba ben prp yaptırdım bir yımyrtam gelişti dün toplandı bugün aradılar ve döllenmediğini bir gün daha bekleyeceklerini söylediler sonradan döllenme olur mu ki acaba

Merhaba ben prp yaptırdım bir yımyrtam gelişti dün toplandı bugün aradılar ve döllenmediğini bir gün daha bekleyeceklerini söylediler sonradan döllenme olur mu ki acaba
Umarım döllenir,dualarımız seninle...40 yaş üstü grupta da Bahçeci Dr.Güvenç Bey’in PRP ile ilgili söylediklerini yazmışlar,bugün beklentim ve moral seviyem iyice düştü.:KK43: Burada da bu 3.nötr etki oldu sanırım..

X