Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Bence öyle düşünme tabi doktor doktor gezmek çok zor ama Allahtan Ümit kesilmez bende çok ümitsiz oluyorum işte her şeyi takip ediyorum yapmaya çalışıyorum şu prp de şu an kafamda olan uygulama.

Cozemedim gitti buraya mesaj yazmayi tmm cozdum derken degisti neyse buldum sonunda cevap yazmayi
Kimin 6 yumurtasi toplanmis prpde mi 3 u döllenmis acaba
Benim toplandı dr yumurta rezervinde az ve kalitesiz dediği için prp yaptırmayı düşünüyorum. Ama tedaviye basladim bundan sonrasi için düşünüyorum.

Hayırlı olsun,kalbini ferah tut bence,benim 3 embriyoyu birarada görmem için kim bilir kaç OPU’ya girmem gerekiyor.Bu arada doktor kim,Bülent Hoca mı?
Yok taninmamis bi Dr . 6 yumurta olunca en az 4 5 tanesi döllenir dedim. Yumurta lar kaliteli dedi cunki

Benim toplandı dr yumurta rezervinde az ve kalitesiz dediği için prp yaptırmayı düşünüyorum. Ama tedaviye basladim bundan sonrasi için düşünüyorum.
Anladim canim bende salı gunu prp yaptircam benimde rezervim dusuk onun icin prp yaptirdin sanmistim umut ariyoruz guzel haberler duymak istiyoruz

Anladim canim bende salı gunu prp yaptircam benimde rezervim dusuk onun icin prp yaptirdin sanmistim umut ariyoruz guzel haberler duymak istiyoruz
Ya bu tup bebek olayında çok caresizis. Bilmediğimiz bi konu onu yap diyolar yapıyoruz bu ilacı kullan diyolar kullanıyoruz. Sonuç hüsran. Dr aradı beni toplanan 6 yumurtanın 6 sida kaliteli ama 3 u dollendi dedi hadi buyur.

Ben de Bulent hocanin hastasiyim.prp yaptiracagim .sonucu sizinle paylasirim.rezerv dusuk benim. Ben bir tanidigimdan Hurbolism adinda bir takviye duydum.alternatif cin tibbi olarak dusunebilirsiniz.ali express den siparis verilebiliyormus.kullanan kisilerin yorumlari hakkinda bir bilgi yok.ben de arastiriyorum.umarim hepimiz icin guzel haberler kolaylikla gelir..

Olsun canım 3 embriyo çok iyi keşke bende de 3 olsa ama hiç olmadı içini ferah tut

ferjitin tup bebek merkezi yapıyor zaten bu işlemi yapan ilk tupbebek merkezi orası prp tedavisini onlar gelistridi

Bence öyle düşünme tabi doktor doktor gezmek çok zor ama Allahtan Ümit kesilmez bende çok ümitsiz oluyorum işte her şeyi takip ediyorum yapmaya çalışıyorum şu prp de şu an kafamda olan uygulama.
canım düşünmemek için bir sebeb yokki elimden gelen her şeyi yaptim dr lar ne dediyse hangi ilaç vitamin hepsini denedim artık bilemiyorum şu yeni hakini çözemedim sitenin yazıda kalınlaştı duzeltemiom :) hakkımızda hayırlısı inşallah dusunsene umraye gittik derler ya kâbe yi ilk görünce ne dilersen olur biz eşimle bir araya gelince ne diledin dedim sen ne diledin ikimizde çocuk demişiz rabbimin vardır bildiği hep hayırlısını sagliklisininistedim tevekkül ediyorum burda kim isterse rabbim nasip etsin nereye gitsem herkeste bir bebek çocuk yada hamile yahu bunlar hep varmıydı bu kadar çok yoksa ben böle oluncami gözüme batıyor dedim

bence dünyadaki en şanslı insanlardansın en azından yumurtan oluyor ve kaliteli canım keşke senin gibi olsam inşallah kucağına ikiz alirsin

Sizde mi bülent tirasta tedavi goruyorsunuz insanin basina gelmeden bilmiyor hic biseyi şunj yap bunu yap sunu ic bunu ic sonumuz husran olmaz insallah tek dilegim hepimizin sonunu hayir etsin mevla 3 embiryo döllenemsi kötu bisey mi transfer mi yapilacak havuz mu bilmedigim icin soruyorum bende bu ay 1 yumurta goruntu cok uzuldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…