Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

ah canım ya istanbulda gitmedim dr kalmadi nerdeyse hepsi olumsuz malesef pes ettim yoruldum o masaya oturup her savaşında hüsranla kalkmak beni maddiyattan çok yıprattı artık onubdusununce bile geriliyorum

Ayni canim senin kullandiklarini kullandim beslenmeme dikkat edecegim kesin karar aldim hamurisi ve sekerden uzaklasmam lazim 1.5 senede 20 kilo aldim bunun 10 kilosunu 3 ayda aldim malesef ki vitamin gida takviyeleri ari sutu bal ve duzensiz beslenmeyle kilo ve hareketsizlik yumurtaliklari baskiliyor sanirim kilo vermek gerek sanirim duzenli yuruyusle yumurtlalillardaki baskiyi azaltip harekete gecircem insallah avokodo brokoli havuc lahana yesil yaprakli sebzeler nohut fasulye östorejene iyi geliyormus fistik badem ceviz gibi saglikli yağlarda umudumuz yaradandan tedbir alip tevekkulu ona birakcaz insallah

Tıp fakultesine gittigimde doktor 44 yasinda tup bebege gelen birine anlatiyordu 45 yaşında dogurmak uzere bi gebe var yukarda demisti arkadasiminda 45 yasinda ikiz bebek bekleyen tanidigi var umutsuzluk yok insallah

Banada haftaya çarşamba günü prp yapacaklar, ne diyelim güzel düşünelim güzel olsun inşallah. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
Bu arada benım amh değerim 0,25 her ay 3 adet yumurtam gelişiyor. Fsh oynuyor 14 iken geçen ay 9 oldu , bu ay ise 19. Haftaya prp, 2 ay sonra da tüp bebeğe başlayacaz...

bazen diyorumki bir çaresi olsada beynimdeki bebek düşüncesini aldırsam belki olur :) hatta eşime bazen diyorum artık dalgaya alıyorum arada valla evlenmeden bisiler yapsaydık kesin hamile kalirdim korku var yaa a :)

Semiramelek başka bir forumda arı sütünden bahsetmişsin acaba nedir ismi ?ben araştırıyorum sahteleri varmış hangisi iyidir bilmiyorum, şimdiye kadar hiç kullanmadım onu da deneyeyim

Benimde 3 veya 4 yumurtam gelisiyordu fakat kistlerimin icini bosalttilar bu ay dogum kontrol hapi kullandim kullanmadan once 3 yumurtaydi simdi hem 1 yumurta gorunuyor hemde yeniden kist olmus nasi sacmalik anlamadim offff

Semiramelek başka bir forumda arı sütünden bahsetmişsin acaba nedir ismi ?ben araştırıyorum sahteleri varmış hangisi iyidir bilmiyorum, şimdiye kadar hiç kullanmadım onu da deneyeyim☹
canım bende burda bi siteden öğrenmiştim adını egricayir ari sutu ampul şeklinde google bak istersen

Akdeniz usülü beslenme ve sporla devam edeceğiz artık mecburen,neyseki sevdiğim şeyler.:))) Allah yardımcımız olsun canım

AMH değerine göre yumurta sayınız iyi bence,yaklaşık aynı AMH ile benim kistten sonra tek yumurtaya düştü.PRP öncesi tek yumurtaydı,bakalım bi değişiklik olacak mı..

Semiramelek başka bir forumda arı sütünden bahsetmişsin acaba nedir ismi ?ben araştırıyorum sahteleri varmış hangisi iyidir bilmiyorum, şimdiye kadar hiç kullanmadım onu da deneyeyim☹
[/QUOTE
Benimde 3 veya 4 yumurtam gelisiyordu fakat kistlerimin icini bosalttilar bu ay dogum kontrol hapi kullandim kullanmadan once 3 yumurtaydi simdi hem 1 yumurta gorunuyor hemde yeniden kist olmus nasi sacmalik anlamadim offff
Canım çok üzüldüm,kistten çok çektim ben de.Ekstra bişey mi kullandın acaba,benim kürlerden dolayı olmuştu.Çörekotu ya da incir kürü yapmıştı,Çok geçmiş olsun.(

Arı sütüyle ilgili bayağı yapılmış çalışma var,öneren de çok.Birebir üreten birinden bulamadığın müddetçe en güveniliri bence de Eğriçayır..

Sen kullanıyor musun?
tedavide 2 ay kullandım ama dr da olmaz deyince bıraktım canım polente almistim ama bitirdim dahada almadım bir sayfa var 40 yaş üstü bebek sahibi olmak isteyenler diye orda öğrendim bende yumurta kalitesine baya faydasını gören olmuş denedim ama bende yumurtada oluyodu malesef sende oluosa dene derim

Arkadaşlar yumurtalıklara kök hücre uygulamasını hiç araştırdınız mı? Dünya da uygulanıyor mu acaba? Ülkemize yenilikler sonradan geliyor biliyorsunuz. Acaba uygulayan ülkeler var mıdır olsa olsa Amerika ya da Kanada da olur en gelişmiş sistem orda çünkü. Acaba bişey yapmadan paramı mı biriktirsem böyle bişey varsa uygulasam

Doktoruna sor bence. Boyle bir uygulama varsa ve kanitlanmis basarili sonuclari varsa mutlaka doktorun biliyordur. Sonradan bizimlede paylasirsan burdan super olur.

Doktoruna sor bence. Boyle bir uygulama varsa ve kanitlanmis basarili sonuclari varsa mutlaka doktorun biliyordur. Sonradan bizimlede paylasirsan burdan super olur.

Bir kısmına sormuştum henüz araştırma aşamasında demişlerdi, bu işleri çok yakından takip edenler daha net ve ayrıntılı bilir, akademisyen vs gibi. Mesela prp de kaç sene önceden Farklı ülkelerde uygulanıyormuş burada 1-2 yıldır var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…