Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Biraz daha bekleyin Bülent bey 2 ay da etkisini gösterir demişti
Evet banada 8 hafta dendi ama ben adet olmam gereken tarihte adet olamadım agrım oldu bikaç gün lekelenme oldu ondan sonra birden kesildi benimde moralim çok bozuldu çok stres yaptım galiba o arada fsh da yüksek çıkınca ister istemez budamı olmadı diye düşündüm

Evet banada 8 hafta dendi ama ben adet olmam gereken tarihte adet olamadım agrım oldu bikaç gün lekelenme oldu ondan sonra birden kesildi benimde moralim çok bozuldu çok stres yaptım galiba o arada fsh da yüksek çıkınca ister istemez budamı olmadı diye düşündüm
PRP çıkışı bana erken adet olabilirsiniz demişlerdi,benim çok değişmedi,sadece 2 gün önce oldum.Sakıncası yoksa sizin yaşınız kaç acaba?

Siz ilaçla mi yoksa kendiliğinden mi adet oluyorsunuz?

Ben kullanıyorum şuan tüp bebek iğneleriyle beraber bugün kontrole gittim yumurtam büyümüş inşallah hiç bir sorun çıkmadan toplama işlemini hallederiz

Amin cnm inşallah sorusuz toplanır,Fiyat olarak pahalı diye duydum ne kadar acaba öğrenebilir miyim birde ne kadar süre nasıl kullanacaksın

Amin cnm inşallah sorusuz toplanır,Fiyat olarak pahalı diye duydum ne kadar acaba öğrenebilir miyim birde ne kadar süre nasıl kullanacaksın
Sadece büyüme hormonu 1500 tl diğer iğnelerle beraber 3000 tuttu 4 günlüktü o bitti şimdi tekrar aldık pahalı yani tüp bebek maliyeti kadar ilaçlarıda tutuyormuş bizde görmüş olduk

Kızlar birşey sormak istiyorum sizlere benim gibi yumurta yetersizliği, amh düşüklüğü, erken menopoz başlangıcı hepsi aynı şey sanırım sizler gibi ailenizde de yaşayan başkaları var mı anne teyze ya da kızkardeş gibi?
alara2007 bende senin gibi 8 yıldır erken menopoz la savaşıyorum çocuğumda olmadı amh yapıldı sonuçları bekliyoruz .ailemde erken menopoz da yok.

Sen bunu araştır cnm yabancı siteleri de oku ben sanki yapılmaz gibi bir şey okumuştum ama yanıltmak istemem seni bulursam yazıyı paylaşırım seninle. Bu prp yi çok araştırıp okuyorum.
Öyle mi canım ya ben de bir araştırayım bakayım iyice çok teşekkür ederim bulursan paylaşır mısın etiket yaparak çok sevinirim

arkadaşlar,
ben prp yöntemini bülent hocada ilk uygulayanlardanım.
öncesinde gonamax,omepaq10 ve bıesterol kullanarak başladım ve aralık ayında prp yaptırdım. ilk reglimde kontrolde baktılar yumurta var dediler. sevindik .ikinci reglide gittik 3 tane var dediler başladık ve sadece bir tane çıktı.Zaten prp önceside bende 1-2 yumurta çıkıyordu. yani bende hiçbir işe yaramadı.reglimde değişmedi,süreside.miktarıda.fsh ta düşmedi, yumurta sayımda çoğalmadı.Ama kalitesi konusunu bilmiyorum belki o artmıştır. onu da ancak 3-5 ay sonra transfer yaparsak tutarsa o zaman görücez.Çünkü ben havuz yöntemi ile tek tek yumurta toplamaya devam edicem mecbur.Olan 5.000.-tl ye oldu gibi görünüyor şimdilik.Tabi yıkılan hayalleri ,psikolojileri hiç saymıyorum.Tüm bunları size yazmak için,bilgi vermek için ,belki bir faydam olur diye buraya kayıt oldum.
Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin inşaallah.

arkadaşlar,
öncesinde gonamax,omepaq10 ve bıesterol kullanarak başladım ve aralık ayında prp yaptırdım. ilk reglimde kontrolde baktılar yumurta var dediler. sevindik .ikinci reglide gittik 3 tane var dediler başladık ve sadece bir tane çıktı.Zaten prp önceside bende 1-2 yumurta çıkıyordu. yani bende hiçbir işe yaramadı.reglimde değişmedi,süreside.miktarıda.fsh ta düşmedi, yumurta sayımda çoğalmadı.Ama kalitesi konusunu bilmiyorum belki o artmıştır. onu da ancak 3-5 ay sonra transfer yaparsak tutarsa o zaman görücez.Çünkü ben havuz yöntemi ile tek tek yumurta toplamaya devam edicem mecbur.Olan 5.000.-tl ye oldu gibi görünüyor şimdilik.Tabi yıkılan hayalleri ,psikolojileri hiç saymıyorum.Tüm bunları size yazmak için,bilgi vermek için ,belki bir faydam olur diye buraya kayıt oldum.
Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin inşaallah.

Amh ve fsh değerleriniz değişti mi peki?

Amh ve fsh değerleriniz değişti mi peki?

Bugün de hoca tv deydi konu erken menopoz ve prp idi. Proje yi anlattı ve Olumlu sonuçlardan bahsetti hatta yeni bir ilaç üretilecekmiş menopozda olanların bir sürü uyuyan yumurta olarak değerlendirilen yumurtaları varmış bunları uyandırmak için yumurtalara uygulanacakmış tabi ne zaman gerçekleşir bilmiyorum. İnşallah senin yumurtanın kalitesi artmıştır cnm.

Bugün de hoca tv deydi konu erken menopoz ve prp idi. Proje yi anlattı ve Olumlu sonuçlardan bahsetti hatta yeni bir ilaç üretilecekmiş menopozda olanların bir sürü uyuyan yumurta olarak değerlendirilen yumurtaları varmış bunları uyandırmak için yumurtalara uygulanacakmış tabi ne zaman gerçekleşir bilmiyorum. İnşallah senin yumurtanın kalitesi artmıştır cnm.
Hangi programda konuştu acaba Hoca?

arkadaşlar,
Mrb önumuzdeki sali gunu benimde prp de randevum var bülent hocada arastiriyorum okuyorum yeni denk geldim burayada ve sizede cok uzuldum kendim icinde olan endiselerimde artti guvenmek istiyordum sizindw guvendiginiz gibi sonuc husran olmaz insallah hic birimiz icin cunku prp havuz sistemi genetik ameliyatlar falan derken cok yipranacagiz maddi manevi bizim bir lira bile bosa harcayacak takatimiz kalmayacak belli ki Allahim yoktan sebepler ver bizlere hayirlisiyla evlatlarimiza kavusalim maddi manevi yipranmadan

X