Yumurtalik daki Agrilar

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Merhaba kizlar,

bugün sabah rüyamda karnimin cok agirdigini gördüm

bide uyandimki yumurtaliklarim nasil agiriyor

böyle hem agri hem yanma bide asagi dogru bir baski

daha yeni gittim doktora kontröle hic bir sorunum yok hatta ultrasonla bakmisdi

okadar cok agri vardiki basim dönüyodu bayilacam sandim
tuvalete gittim, bir hap alip geri yattim

bana bu arada oluyor doktora sormustum oda dediki
bazi kadinlarin yumurtlama aninda eger cok hassasa agri yapar, ama her ay olmuyor 2 yada 3 üc ayda bir oluyo, ve bir - iki saat kadar sürüyor.

merak ettim size sorayim dedim sizede oluyomu böyle hic, yoksa birtek banami oluyo:uhm:

:enbuyukkk:a.s.

• Konu Sahibi EU1
Merhaba o ağrıdan bendede oluyor aniden girip müthiş kıvrandırıyor,benimki sanki rahim bölgesi dışa çıkacak derecede ve kasık bölgeme kocaman ağırlıklar konmuş gibi bir his oluyor neredeyse acil doktora gidecek kadar,ağrı kesici hap yutuyorum 1,2 saatte anca hafifliyor,doktora gitmeyede korkuyorumkötü bişey çıkarsa diyebenimde ağrılar 2 veya 3ayda bir tekrarlanıyor.

• Konu Sahibi EU1
yumurtlamaya bağlı bu çeşit ağrılar...

• Konu Sahibi EU1
benimde bazen böyle ağrılarım oluyor ayağa kalkarken bazen sızlıyor bazen otururken zorlanıyorum ama ayda bır ıkı gün böyle oluyor ama bu adet öncesi yumurtlama ağrılarımdan biraz daha farklı eğer artarsa doktora gitmeyi düşünmüyor değilim..

• Konu Sahibi EU1
bu ağrıdan bendede oluyor hemde her ay tam 14.gün yaklaşık 1-2 gün sürüyor doktara gittim yumurtalam ağrısı dedi ilk defa duymuştum bazen sağ tarafda bazen sol tarafta oluyor

• Konu Sahibi EU1
aynen kizlar bendede oluyor bu agri..
ama bende mesela sabahleyin yatakta tam kalkcagim zaman..
sonra gelip oturayim diyorum, sanki yumurtlaliklarima bisey batiyormus
gibi oturamiyorum..banada oluyor ama öyle hap alacak kadar siddetli degil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…