Jinekoloji Yumurtalarımı dondurmam öneriliyor, benimle aynı durumda olanlar var mı ?

Bence de pişman olursunuz, hiç çocuk düşünmüyor değilsiniz şimdi istemiyorsunuz bir gün istediğinizde cok geç olabilir evlat edinme süreçleri de kolay değil en az 3 yıl beklemeniz söz konusu.. Anlık düşünmeyin ilerisini de hesaba katın çünkü hep bu yaşlarda ve şartlarda kalmayacaksınız..

Haklısınız sanırım biraz daha düşünmem gerekiyor

Merhaba aynı durumdayız bana da önerildi. Ayrıca hipo hipoluyum. Yani ilaçsız adet göremiyorum. İlk başta kendi kendime zaten ben evlenmeyeceğim ne gerek var dedim ama sonra ya pişman olursam ya fikrim değişirse korkusuyla tekrar tedaviye başlamayı düşünmüyorum. Hayat bu hiçbir şeyin garantisi yok bence oturun düşünün tekrardan. Maddi açıdan ve manevi açıdan yeterli olduğumda tekrar doktora gideceğim. Benim de en son amh 1 civarındaydı

Aslında kararımı verdim dondurmayacağım. Bu durumu öğrenmeden öncede bu dünyaya çocuk getirmenin ona kötülük olacağını düşünüyordum maalesef fikirlerim değişmedi. Hiçbir şey eskisi değil zaten her gün görüp duyduklarım kararımı netleştirmem de yardımcı oldu. Belki diyeceksiniz hayatta hiç mi güzel şeyler olmuyor ama cehennemin içindeymişiz düşüncesi hep kafamda. Herkes için gönlünce olmasını isterim umarım siz de kendiniz için en doğru kararı verirsiniz teşekkür ederim yorum yaptığınız için

Kararınızı vermişsiniz ama ben bu konularda hep şunu düşünüyorum.
Dondurmazsanız size şuan yada ileride zararı olabilir mi bu durumun? Evet. Pişman olabilirsiniz. Hayatın ne göstereceği bilinmez ayrıca daha tüm düşüncelerinizin oturması için oldukça gençsiniz. Sizden birkaç yaş büyük olmama rağmen o birkaç yılda insanın çok değiştiğini söyleyebilirim.
Ancak dondurursanız şuan yada ileride zararı var mı? Hayır yok. Çocuk istememeye devam edebilir ve herhangi bir yararı da zararı da olmayabilir bu durumun size.

Haklısınız dondurunca bana hiçbir zararı olmayacak ama asıl dondurmama sebebimden biri ileride fikrim değişirse evlat edinmek istiyorum o yüzden bana anlamsız geliyor şu an bu tedavi yöntemi

İnsallah karşınıza çocuk istemeyen biri çıkar o zaman ne diyelim Herkes evlat edinmek istemeyebilir eşiniz kendi parçasından olmasını isteyebilir siz direkt flört aşamasında hic çocuk düşünmediğinizi söylemelisiniz aksi halde kandırmıs olursunuz. Yani dondurun yumurtanızı ne olacak hic istemezseniz çocuk yapmazsınız donsun dursun ileride ihtimaller için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…