Yumurta toplama

Canım ben iki kere toplattım zaten anestezi altında oluyor sen hiç bir şey hissetmiyorsun. Anesteziden uyandıktan sonra adet sancısına benzer sancın oluyor ve lekelenme şeklinde kanama oluyor. Ben ilk yaptırdığımda hiç anlamadım ama ikincisi sancı yaptı bende inşallah sende bu sorun olmaz yumurta sayısına göre de değişebilir bunlar

Stres olacağınız hiçbir şey yok, anestezili yapılıyor ve hiçbir şey hissetmiyorsunuz. 1 saat içinde eve gelip normal hayatınıza devam ediyorsunuz. Hafif lekelenmeler olabiliyor, ağrınız olursa ağrı kesici veriyor doktorlar. Sonrasında her gün arayıp bilgi veriyorlar, stresli olan o süreç aslında :)

Serum filan uygulanmış mıydı size? Doktorum bir kaç gün serum takviyesi yapabiliriz şişliğin olur dedi

Kaç dk sürmüştü acaba

Kaç dk sürmüştü acaba
Heralde girip çıkmamız 20 dakika sürmüyordur bile. Zaten işleme girmeden sana serum takıyorlar İşlemden çıktıktan sonra ayılıyorsun zaten o sırada sandviç ve çay getiriyorlar onu yiyorsun kendini iyi hissettiğinde çıkıyorsun yani

İçim rahatladı sağolun

Kızlar nasıldı tecrübeleriniz perşembe günü toplamam var stres oldum gibi
Merhaba , benım cok yumurtam toplandığı için kendime geldıgımde ağrım çok fazla oldu ağrı kesici iğne yapılınca hafifledi sonuc olarak
fakat normal sayıda toplananlar çok iyilerdi bence bu yumurta sayısıyla alakalı gibi stres olacak bir durum yok içinizi ferah tutun bebeğinize kavusacagınız anı düşünün hiç bir seyınız kalmaz

Merhabalar yumurtanın 30 olmasıda var aslında agrıdan çekincem yok anestezi ürküttü biraz

Merhabalar yumurtanın 30 olmasıda var aslında agrıdan çekincem yok anestezi ürküttü biraz
Benim 28 yumurtam toplanmıstı hepsı olgundu ondan dolayı ayılınca agrım oldu iğne yapılınca gectı korkulacak hıc bır durum yasamadım anestezı konusunda zaten cekınmeyın direkt uyutuyorlar hıc bır sey hıssetmıyorsun kısa bir işlem zaten

Ay hadi inşallah kaç tanesi ilerledi acaba 28den

Amin cok sagolun size de nasip olacak öyle hıssettım daha enteresan bir sey soyleyeyım dogal yollarla suan tekrar hamıleyım
Amin inşallah ya bende öyle düşünüyorum biliyor musunuz eşimde öyle diyor bu çocuk olsun doğsun sonra kendi olacak kesin diye strese girmekten kendimizi kapatıyoruz sanırım rabbim hayırlı ömürler versin inşallah evlatlarınıza ama bu iğnelerin acını ısıra ısıra çıkartmam lazım olunca

Kızlar nasıldı tecrübeleriniz perşembe günü toplamam var stres oldum gibi
anestezi hiç korkutmasın senı hiç bişey anlamıyprsun bile 20 dk falan suruyor sonra adet sancısı gibi biraz ağrı bende lekelenme olmadı. 6 tane toplandı 2 tanesi güzel gelişti 1 embriyo transfer edildi 5 haftalık hamileyim inşallah seninde güzel haberlerini alırız :)

Benim esımde oyle dıyordu gercekten oyle de oldu cok ısteyınce strese gırıyoruz ondan olmuyor sanırım cunku bıze sebepsız ınfertılıte denıldı hıc bır seyde sorun bulamadılar ben tüp bebekle anne olduktan sonra kafam rahatladı stres kalmayınca pat diye hiç beklemedıgım bir anda oldu inanamadım yani evet ben de ısırırım dıyordum hıc kıyamadım kımseye dokundurtmuyordum bıle

Gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin inşallah bende kavuşurum bir bebişe

Hahah tabi canım şaka bir yana kıyılır mı hiç bol bol kokulu kokulu öperim

Merhaba Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Benimde bir embriyom donduruldu. Biraz moralim düştü böyle olunca.Transfer öncesi önerileriniz nelerdir? Transfer sonrası izin almalı mıyım? Stresli bir yerde çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…