Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Aaah tatlim neler yapmadim ki doktora gittim gecen ayda tutmayinca :) 2 yildir olmuo dedm doktora. Hic dogum kntrol kullandigmi daha once hamile kaldigimi soylemedm :))) hormon verdi, ymurta rezervine bakldi, rahim flmi istedi bundan snraki adetimden snra gidicem. Yanliz doktor sasirdi hormon normal cikti yumurta rezervi iyi cikti:))))) acikcasi icim de rahatladi. Rahim flmi de yapldi mi tam rahatlicam. Yanliz prolaktin degerim 24.yani gebeligi biraz uzatcak bi deger. Dostinex kullandm. Simdide ymurtlama donemindeyim bakalm nolacak. Sen naptin

Oh şükür sevindim senin adına hsg De temiz çıkar inşallah. Bende geçen ay dostinex kullanmıştım yalnız prolaktin 1.5 düşmüş .. Yumurtladim bende bekliyorum .. Yalnız çok büyüdükten sonra geç catladi 18. Gün .. umarım yine de tutar inşallah bu ay..

Canim 18.gun gec degil ama ymurta kistlesip catlamis. Sagliksiz bi durum. Kalitesiz ymurta oyle olur. D vitaminine baktir mutlakaa

Ya senin kacti ki prolaktin??

Niloya123 47 den düştü o değere.. Muhtemelen stres kaynaklıdır benimkisi .. Yani bu ay bir beklenti içerisine girmeyim o zaman.. keşke çatlatma iğnesi vurulsaydim .. Tam da istenilen tarafta büyümüştü neden risk ettiysem off

Evwt ya doktorun niye soylemedi ya. Bence benm yaptgm gibi yap interfilite poliklngne git bildigin tum tetkikleri yapip adim adima tedaviye basliyolar. Once ymurta takibi. Eger catlamiosa igne. Veyahut klomen. Cunku klomen erken gelistrio ya 20 mm olnca kendileri catlatiolar 13 14.gun falan

Kendisi çatlıyor mı diye vurunmadim ki çatlıyor da kendiliğinden ama 18. Gün De çatladı 14. Günde 19 mm olmuştu ..

Kendisi çatlıyor mı diye vurunmadim ki çatlıyor da kendiliğinden ama 18. Gün De çatladı 14. Günde 19 mm olmuştu ..
Ya gelisimi kotu degil ki. Catlamaya gelince her ay catlamiyo 12 ayda 2 3 kez boyle olabiliyo. Hemen uzulme tatlm sonucta kist olarak kalmadi yne catladi. Belki de sagliklidir. Dolleyebilecek ymurtadir

Ya gelisimi kotu degil ki. Catlamaya gelince her ay catlamiyo 12 ayda 2 3 kez boyle olabiliyo. Hemen uzulme tatlm sonucta kist olarak kalmadi yne catladi. Belki de sagliklidir. Dolleyebilecek ymurtadir

2-3 kez öyle olsa bir tüple zaten yüzde 50 şansım varken ben daha bayağı bir beklerim neyse hayırlısı inşallah..

arkadaşlar adetime iki gün var kan testi yaptırdım sonuç 35.4 çıktı sizc3.hamile miyim sağlık ocağı doktoru süreli dedi var da diyemem yok da diymem dedi

Kızlar merhaba bugün 12. Gün de yumurtlamam 13 mm sizce büyür mü iki gün sonra tekrar çağırdı doktor.günde bir tane klomen kullandım bu ay

Ben hamilesin Canım. Artarak devam eder inş
inşallah canım ya 5 senedir bekliyoruz bir kere hamile kaldim ama 2 aylıkken kalp atışı durdu o yüzden aldılar inşallah vardır yumurta takibi yapıldı femara kullandım ve bu son ayimdi olmasaydı aşılama yapılacaktı Rabbim inşallah yüzümüze güler de meleğime kavuşalım

İnş Canım zor bir süreç. Bi sebebi var mı acabayoksa sebepsiz mi olmuyordu. Aslınd amir kere gebe kalındıysa illaki olur diye düşünüyorum ben. Femare yumurta geliştirici mi klomen gibi

Allahım inş isteyen herkesin yüzünü güldürsün. Güzel haberleriniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…