Yumurta takibi bakar mısınız

Kelebek 09

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2022
407
157
29
Hanımlar 1 yıldır çocuk istiyoruz. Bütün herşeye bakıldı eşimde sorun yok bende Amh düşüklüğü var ama doktorlar ileri boyutta değil doğal yolla da olabilir dediler. Eylül ayına kadar zaman tanıdık olmasa tüp bebek düşünüyoruz. Bu arada bi doktorla takip yapayım dedim boşa harcamayalım zamanı diye. Bulunduğum yer de bi kadın doğum uzmanına gittim. İlaçsız takip başladı. Adetin 4.günüydü gittim muahane de "sağ over negatif sol over de yumurta var" gibi birşey dedi. Daha sonra bugun 11.gün gittim baktı solda yumurta yok sağda 11 mm var dedi. Kafam allak bullak oldu. Hem 11 mm çok düşük geldi 11.gün için hemde solda hani yumurta vardı? Doktora sordum demekki o geçen aydan kalan bi yumurtaydı atılmış biz sağdan takip edicez dedi ama ilk defa böyle bi şey duyuyorum. Benimle ilgili yorumlarınız nedir?

Tekrar kontrole gittin mi canım? Muhtemelen biraz geç çatlar yumurtan ama sonradan hızlı büyüyebilir seçilmiş bir yumurta olması güzel

Merhaba. Gonal f 275 fostiman 75 ve klomen tablet 9 gün kullandım. 4 yumurta var. Biri 12,5 mm biri 10 mm biri 9,7 mm diğerini hatırlamıyorum. İğneleri aynı dozda devam ettirdi doktorum. 17-18 mm olur mu acaba 3 gün içinde yumurta toplanabilir mi. 12 gün sürüyormuş sanırım iğne tedavisi. Boyutları bana biraz küçük geldi yoksa normal mi

Bugün gittim. 16 - 13,5 - 10 ve 11 mm 4 tane var. 2 gün daha devam edicem ilaçlara bi de çatlamaması için iğne vurulcam. Ama bu 2 günde 10 ve 11 olanlar büyür mü ki çok küçük daha🥺 onlardan umudumu keseyim mi sizce

Güncelleme: Kızlar önce iyi haber eşimde çıkış oldu tese olmadı. Yumurta az olduğu için 4-5 tane sperm yeterli görüldü. Kaliteleri de iyi dendi spermlerin. Yumurta toplamadan geldim. 4 görmüştü ama 3 toplarım demişti biri küçüktü. Ama 2 yumurta toplayabilmiş sadece... şansımız nedir bilmiyorum düşünemiyorum. 2 yumurta da sağlıklıdır inşallah diye dua etmekten başka bi şey şu an gelmiyo elimden

X