Yumurta kalitesini artırmak için kullandığımız vitaminlere internetten nispeten guvendigimiz yerlerden alma konusunda ne düşünüyorsunuz.?

Birinci toplama yapıldı bir tane gelişimi iyi 4.gun donduruldu Bir toplama daha yapılacak.Ama çok masraf .Defalarca deneyenler nasıl güç yettirdi bilmiyorum.İkincide belimi büktü
Çok güzel 4. gün bir embriyon var 🧿🍀.Peki kaç günluk bı tedavi sonrası toplama oldu. Benim şuan 3 yumurtam istenilen ml de ama ikisi boş olabilir dedi doktor.gonalf 275 kullandım. Yaşım 42 yumurtam içi dolu yani kaliteli olması için önerin var mı

Çok güzel 4. gün bir embriyon var 🧿🍀.Peki kaç günluk bı tedavi sonrası toplama oldu. Benim şuan 3 yumurtam istenilen ml de ama ikisi boş olabilir dedi doktor.gonalf 275 kullandım. Yaşım 42 yumurtam içi dolu yani kaliteli olması için önerin var mı
Tşk ederim.Allah bize de nasib etsin hayırlı sağlıklı🤲12 günde toplama oldu.Ben bu bahsettiğim vitamin ve antioksidanlari kullandım son ayda eğri cayir arı sütü ballı macunundan yedim biraz.stres azaldı daha rahat bir calisma ortamına geçtim.prp yaptırmıştım elulde maslakta.Yumurta satım amh ayni geçen yılla fsh önce yükseldi sonra düştü.Simdi bitkisel. bir ilaç varmış yarı Rus bir dr kanser ilacı yapıyormuş kısırlık için de varmı diye sordum ablamlar gönderecek.69 gün kullanmak gerekiyormuş subat başı opu olacaktım.Kullanip.mi.opu olsam bu arada y rahimi başka bir dra duzwltteiirim ve benim Dr onemsemiyor..genetik tarama yaptırırım üni Hastanesi'nde.Yada Şubat başındaki opuya kadar kullansammi bilemedim son denemem bu .Eşim sonrasında destek vermedi ve pahalı bir süreç.Yas da var.

Sizin ne oldu toplama.Siz kaç yaşındasınız amh kaçti en son?

Tşk ederim.Allah bize de nasib etsin hayırlı sağlıklı🤲12 günde toplama oldu.Ben bu bahsettiğim vitamin ve antioksidanlari kullandım son ayda eğri cayir arı sütü ballı macunundan yedim biraz.stres azaldı daha rahat bir calisma ortamına geçtim.prp yaptırmıştım elulde maslakta.Yumurta satım amh ayni geçen yılla fsh önce yükseldi sonra düştü.Simdi bitkisel. bir ilaç varmış yarı Rus bir dr kanser ilacı yapıyormuş kısırlık için de varmı diye sordum ablamlar gönderecek.69 gün kullanmak gerekiyormuş subat başı opu olacaktım.Kullanip.mi.opu olsam bu arada y rahimi başka bir dra duzwltteiirim ve benim Dr onemsemiyor..genetik tarama yaptırırım üni Hastanesi'nde.Yada Şubat başındaki opuya kadar kullansammi bilemedim son denemem bu .Eşim sonrasında destek vermedi ve pahalı bir süreç.Yas da var.

Sizin ne oldu toplama.Siz kaç yaşındasınız amh kaçti en son?
42 yasindayim yine iptal oldu tedavim. Yumurtalar boş çünkü.bu ayki regliyen yeniden başlayacağız.ari sütüne adetliyken mi baslaniyor. Bir de bu Rus ilacı ne ki valla artık ne duysam alıp kullanmak istiyorum.
Amh gecensene zaten 06 biseydi bu yıl baktirmadim. Daha düşmüştur. Umarım her şey senin için çok güzel olur 🥰

Merhabalar ben de vitamin arayışı içerisindeyim promotil women ve maxijuno kullandım maxijuno içerik olarak güzel ama bende çarpıntı yaptı koenzim q10 ubikinon olduğu için galiba. Alpa lipoik asit de yumurta kalitesi için iyiymiş diye duydum kullananız var mı?

Bende ilk ay prowomen kullandim. Sonra arastirdim ve astaksantinin yumurta kalitesi için cok faydalı olduğunu öğrendim ve icinde astaksantin olan vitaminlere yöneldim. İkinci kutuda Prosseed kullandım onda da 10 mg astaksantin vardi. Sonra dermoailemden ponwomen aldim. Yine icinde 10 mg astaksantin var ve stevia ile tatlandirilmis. Dermoailemden aldim urunler orijinal evet eczane ile karsilastirdim da.ama bu ay yeni bir vitamin aklimda yeni cikmis zigot ilac firmasinin zigojyn diye icinde 16 mg astaksantin ve omega 3 ve q10 var. Hatta esi yillarca tup bebek tedavisi görmüş bir eczacinin uretimi imis telefonda konustum. Q10 nin ubikinol formunun kullanilmasi gerektigini bu ay ogrendim. Daha önce venatura q10 kullandim hep simdi öğlen omepa q10 aksamda krill yagi aliyorum birde kullandigim pon women da var 300 mg yapiyor.
Merhaba bu dediğiniz zigojyn adlı ilacı ben bulamadım. Nette var mı?

Tesekur ederim.Folik asiti metil folatmi acaba Q10 u ubikinolmu.Gerci ayrıca alınır diğer içerikleri iyi ve ortalama dozda.Bazilarinda çok düşük oluyor, verdiğin paraya degmiyor.b12 mesela 2500 mcq bayağı yüksek o da metil kolabaminmi belirtmemisler .Neden diğer sitelerde yokki.Simdi bunu mu alsam diyorum.Bunu alırsam qh ve folik asiti ayrıca alırım artı OMEGA d vit alirim belki selenyum e vit bir düşük doz daha alırım tmm.Bunu öneren Dr oldumu yoksa rastmi geldiniz.Bu inositol amh düşürür demisti eczacılıkta okuyan biri .Oyuzden bunu içeren Multi alacaktım prowomen sonra bu sebepten ve Q10 formundan dolayı vazgeçmiştim.
Merhaba ben de ubikinol formda, astaksantin içeren bir vitamin arıyorum ama içime sinmedi. Pon women ve prosseed içerik güzel gibi ama hakkında fazla yorum yok ayrıca ubikinol mü o da belirtilmemiş. Siz ne yaptınız, hangisini aldınız?

Malum bu vitaminler ve tüp bebek sureci pahalı.Ve bayağı farklı antioksidan ve vitamin kullanmak istiyorum.Sizin alışveriş yaptığınız siteler oldumu?Barkot sorgulama diye birşey varmış.Rastgele birkacini denedim kiminde bilgi çıkıyor kiminde kayıt yok diyor .Hangi sorgulama ciddi ve resmi bileniniz varmı?Netten birşey bulamadim....Netten alışveriş sitelerinin ismi aratıp yorumlardan aradım.Dermoeczanem farmareyon alışveriş edenler olmuş ben de buralardan çok aldım.Gecen ayki vitamin alışverişlerim hep buradan oldu çokça sekilde..Go dermo dan ilk defa andromax sipariş ettim ama içime şüphe düştü ilk sipariş de olunca.(eczane fiyatı 370 galiba daha fazla da olabilir burda 314).Godermo yorumlari kargonun geç gelmesi üzerine orjinallikle ilgili birşey yok ve sorunlar çözülmüş şikayetvarda.
Sizler ne düşünüyorsunuz..Bir an önce vitaminleri almam lazım.Ya buralardan ya eczaneden daha minimal şekilde.İcime sinmezse sipariş iptal edeceğim..Bu firmaları bilmeseniz de orjinallik konusunda bildiğiniz şeyleri paylaşabilir misniz.
Yumurta toplamam oldu dorduncu gün embriyo gelismi nirmal şekilde dondurdu.İkimci toplama için bekleme vitamin aşamasına geçeceğim , vitaminler bitti🤔Temmuzdan beri vitamin kullaniyorum tüp bebek tedavisi belimi büktü.

Almak istediklerim; yüksek miktarda(toplamı bin,dha si 400 un üstünde,(nutraxin 2000 mg gibi) trigserid form OMEGA,
Naturalnest 200 mg(dermoeczanemde indirimli ve bu marka fiyatı uygun,etkinmi bilmiyorum naturalnest) QH
,metilkolabamin 1000mcq b12,aktif form
metil folat,
omepa vm,
venatura aksantantin12 mg
,d vit bin unite,
e vit,
resveratro 200 mgl (suda vitamin)
,selenyum,
500 mg arjinin
.Gecen ay tam olarak bunları kullandım.Daha önce maxijune,astalife.q10,Dhae zaten hep.O da biesteron değil de önceki drun önerdiği Amerikan markası Amerikan pazarında satılıyor zaten başka yerde yok.İyimi bilmiyorum.
merhaba bende polikistik over li olarak bu aralar vitamin takviyesi almaya karar verdim önerilerin çoğu pro women yolunda prof.erkan topuz da cordyceps sinensis ektresini önerdi pcoslular için kafam biraz karışık açıkcası internet sitesi var tek satıcısı orası eczaneler biraz daha maliyetli verebiliyorlar bana dr tavsiye etmedi açıkcası ben artık kendim araştırark bazı şeylere yapmaya karar verdim

Evet net te var. Hatta araryip bana bilgi de verdiler. Aklimda kalan icinde omega3 astaksantin ve q10 ve bir cok vitamin. Zigot ilac firmasina ait

Evet net te var. Hatta araryip bana bilgi de verdiler. Aklimda kalan icinde omega3 astaksantin ve q10 ve bir cok vitamin. Zigot ilac firmasina ait
Prossed in firmasını aradım koenzim q10 hangi formda öğrenmek istedim ama uhaf bir şekilde bilmediklerini söylediler. İçeriği güzel ama bende şüphe uyandırdı

Benim doktorumda önerdi. Tüp bebek öncesi sperm sayısını arttırmak için mutlaka kullanmam gerektiği söyledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim doktorumda önerdi. Tüp bebek öncesi sperm sayısını arttırmak için mutlaka kullanmam gerektiği söyledi. Zigot.com.tr diye bir sitede olduğunu gördüm. Kullanmadıktan sonraki deneyimini paylaşırsan çok sevinirim.
Eşinize mi verdi. Ben onu almayacağım sanırım. Bana mutlaka inositol lazım. Sonra da koenzim q10, astaksantin, alfa lipoik asit, l karnitin, l arjinin.. Araştırıyorum, şimdilik elimde var iki haftaya bitecek. Bir hafaya da adetim gelecek. Prosseed alabilirim ya da promotil women

Ben etkin formları kullanmak adına ayrı ayrı aldım.İkiser ikişer gün içinde içtim Zor oldu biraz ama daha etkin olduğunu mantıki olarak düşündüm.q10 ubikinon yerine qh ubikinol 200mg den az olmayacak şekilde naturalnest fiyatı uygun ve yüzde elli indirimli dermoeczanem.de..osende 200mg qh da olur az daha fazla fiyatı ama diğer muadillerinden ucuz ..yüksek miktarda OMEGA toplamı bin duası 400u gecek şekilde nutraxin 2000mg, 60kapsul,veantura astaksantin 12mg bunu astalife deki OMEGA ve astaksantin yerine tercih ettim hem fiyat daha uygun oldu.omega daha çok oldu,ama astaksantin 6mg daha az oldu sorun olmaz diye düşünüyorum ama astalife de tercih edilebilir. Omepa vm Multi vitamin. Ocean Selenyum 1000mg ,d vit omepada 25mcq yoksa Alaçam omepada b12bin mcq var .çinko var zaten içinde.bir de suda vitamin resveratrol 200mg
Dhe biesteron aldım Amerikan pazarındakine de zamn gelmiştir diye düşündüm nette zamliydi.Esime andromax evzaneden aldım.Farmareyon dan tek resveretrolu almış oldum.En güvendiğim siteye yüklendim .Ama başka bildiğiniz varsa değerlendiririm herzmaan çünkü herzaman indirimli olmuyor herşey bir sitede.
Merhaba hamile kaldınız mı bnde kullanıyorum Zigojyn

Merhaba, saglikliyasiyoruz com da diyor ki omega ve q10 beraber alınmamalı. Koenzim q10 de ubiquionon formda alınmalı

Eklentiler

• Screenshot_20220414-232114_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220414-232114_Samsung Internet.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 344
  • Screenshot_20220414-232256_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220414-232256_Samsung Internet.jpg
    140 KB · Görüntüleme: 333
Bende ilk ay prowomen kullandim. Sonra arastirdim ve astaksantinin yumurta kalitesi için cok faydalı olduğunu öğrendim ve icinde astaksantin olan vitaminlere yöneldim. İkinci kutuda Prosseed kullandım onda da 10 mg astaksantin vardi. Sonra dermoailemden ponwomen aldim. Yine icinde 10 mg astaksantin var ve stevia ile tatlandirilmis. Dermoailemden aldim urunler orijinal evet eczane ile karsilastirdim da.ama bu ay yeni bir vitamin aklimda yeni cikmis zigot ilac firmasinin zigojyn diye icinde 16 mg astaksantin ve omega 3 ve q10 var. Hatta esi yillarca tup bebek tedavisi görmüş bir eczacinin uretimi imis telefonda konustum. Q10 nin ubikinol formunun kullanilmasi gerektigini bu ay ogrendim. Daha önce venatura q10 kullandim hep simdi öğlen omepa q10 aksamda krill yagi aliyorum birde kullandigim pon women da var 300 mg yapiyor.
Prowomen içinde ki Q10 unikinol değil de ubikinon olduğu için ve de folik asit metil folat olarak yazmadığı için hiç almadım yoksa içeriği gonamaxtan iyiydi .40 yaş üstü ubikinol yani QH kullanmamız bulazımmış . BU CÜMLEDE KAFAM KARIŞTI.. BİZİM İÇİN UNIKINOL MU İYİ YOKSA UBİKİNOL MU İYİ.... ilk cümlede unikinol olmadığı için sıcak bakmadığınızı anladım ama diğer cümlede ubikinol kullanmamız gerekiyor onu anladım.. kusura bakmayın lütfen yanlış bir şey almak istemiyorum. verdiğiniz bilgiler içinde Allah razı olsun sizden

Arkadaslar doktorunuz ne verirse onu kullanin kafaniza gore alirsaniz vucudunuz farkli bir tepkime verebilir.herseyin fazlasi zarar.netten alinan seylerinde son kullanma tarihine dikkat edin.malum herseyin sahtesi yapilabiliyor orjinal urun olup olmadigina dikkat edin.saglik cok onemli sakaya gelmez.5 10 kar elde edelim derken saglinizda telafisi olmayan sonuclar doguracak seyler yapmayin dikkatli davranin.

Ben sadece omega q10 kullaniyorum.beslenmeme olabildigjnce dikkat etmeye calisiyorum edebildigim kadar.stresten uzak durun elma yedimde hastalandim diyen var mi yok bizi hasta eden iyilestirmeyen sey strestir.ruh ve beden sagligimiza ozen gosterelim

Prowomen içinde ki Q10 unikinol değil de ubikinon olduğu için ve de folik asit metil folat olarak yazmadığı için hiç almadım yoksa içeriği gonamaxtan iyiydi .40 yaş üstü ubikinol yani QH kullanmamız bulazımmış . BU CÜMLEDE KAFAM KARIŞTI.. BİZİM İÇİN UNIKINOL MU İYİ YOKSA UBİKİNOL MU İYİ.... ilk cümlede unikinol olmadığı için sıcak bakmadığınızı anladım ama diğer cümlede ubikinol kullanmamız gerekiyor onu anladım.. kusura bakmayın lütfen yanlış bir şey almak istemiyorum. verdiğiniz bilgiler içinde Allah razı olsun sizden
Biraz geç olabilir ama ben de ubinikol takıntılıydım, eşim kimya mühendisi ve ikidinin de birbirinin formuna dönüştüğünü söylüyor vücutta. Yanihsngisine ihtiyaç varsa ona dönüşüyor içerde, özünde ikisi de aynı şeymiş. Aşağıda da aynı şekilde açıklamış, bir sitede buldum:

Remember that CoQ10 occurs naturally in the body, where it shifts between its ubiquinone and ubiquinol form in a continuous cycle. When you take a ubiquinone supplement, such as our CoQ10 gummies, your body converts it to ubiquinol and back again. So regardless of what form of CoQ10 you take, your body will convert it to the other form as needed.

Arkadaşlar merhaba bende yeni bi vitaminle başladım folıborn myforce kendim araştırdım buldum faydasını görürsem güncellerim yinede siz dr unuza danışarak hareket edin tabi

Eklentiler

• 508031.jpg
    508031.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 205
Bi gelişme oldu mu?
Ve yumurta kalitesi için fayda sağlayan bi takviye bulabildin mi?

X