Yumurta kalitesini artırmak için kullandığımız vitaminlere internetten nispeten guvendigimiz yerlerden alma konusunda ne düşünüyorsunuz.?

tulipa

ΛŁŁ -SТΛЯ başlangıç 66; güncel 62; hedef 60
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
8.139
4.871
Malum bu vitaminler ve tüp bebek sureci pahalı.Ve bayağı farklı antioksidan ve vitamin kullanmak istiyorum.Sizin alışveriş yaptığınız siteler oldumu?Barkot sorgulama diye birşey varmış.Rastgele birkacini denedim kiminde bilgi çıkıyor kiminde kayıt yok diyor .Hangi sorgulama ciddi ve resmi bileniniz varmı?Netten birşey bulamadim....Netten alışveriş sitelerinin ismi aratıp yorumlardan aradım.Dermoeczanem farmareyon alışveriş edenler olmuş ben de buralardan çok aldım.Gecen ayki vitamin alışverişlerim hep buradan oldu çokça sekilde..Go dermo dan ilk defa andromax sipariş ettim ama içime şüphe düştü ilk sipariş de olunca.(eczane fiyatı 370 galiba daha fazla da olabilir burda 314).Godermo yorumlari kargonun geç gelmesi üzerine orjinallikle ilgili birşey yok ve sorunlar çözülmüş şikayetvarda.
Sizler ne düşünüyorsunuz..Bir an önce vitaminleri almam lazım.Ya buralardan ya eczaneden daha minimal şekilde.İcime sinmezse sipariş iptal edeceğim..Bu firmaları bilmeseniz de orjinallik konusunda bildiğiniz şeyleri paylaşabilir misniz.
Yumurta toplamam oldu dorduncu gün embriyo gelismi nirmal şekilde dondurdu.İkimci toplama için bekleme vitamin aşamasına geçeceğim , vitaminler bitti🤔Temmuzdan beri vitamin kullaniyorum tüp bebek tedavisi belimi büktü.

Almak istediklerim; yüksek miktarda(toplamı bin,dha si 400 un üstünde,(nutraxin 2000 mg gibi) trigserid form OMEGA,
Naturalnest 200 mg(dermoeczanemde indirimli ve bu marka fiyatı uygun,etkinmi bilmiyorum naturalnest) QH
,metilkolabamin 1000mcq b12,aktif form
metil folat,
omepa vm,
venatura aksantantin12 mg
,d vit bin unite,
e vit,
resveratro 200 mgl (suda vitamin)
,selenyum,
500 mg arjinin
.Gecen ay tam olarak bunları kullandım.Daha önce maxijune,astalife.q10,Dhae zaten hep.O da biesteron değil de önceki drun önerdiği Amerikan markası Amerikan pazarında satılıyor zaten başka yerde yok.İyimi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba bende kullaniyorum bazi vitamin ve ilaclar. Bende guvendigim internet sitelerinden aldiklarim oldu. Mesela gecen ay biosteronu ve melathonini dermoailem sitesinden aldim. Krill yagi ve q10 ise vitaminler com dan tedarik ettim.daha önce. Dermoeczaneden de aldigim oldu. Vitamin olarak da yine dermoailemden ponwomen aldim en son icinde 10 mg astaksantin olduğu icin ayrica almadım.

Merhaba bende kullaniyorum bazi vitamin ve ilaclar. Bende guvendigim internet sitelerinden aldiklarim oldu. Mesela gecen ay biosteronu ve melathonini dermoailem sitesinden aldim. Krill yagi ve q10 ise vitaminler com dan tedarik ettim.daha önce. Dermoeczaneden de aldigim oldu. Vitamin olarak da yine dermoailemden ponwomen aldim en son icinde 10 mg astaksantin olduğu icin ayrica almadım.
Hangisinin içinde 10 mg aksantantin var.Ayniydi degilmi ezcanedekiyle?..(Cevap icin tşk ederim)

Prowomen içinde ki Q10 unikinol değil de ubikinon olduğu için ve de folik asit metil folat olarak yazmadığı için hiç almadım yoksa içeriği gonamaxtan iyiydi .40 yaş üstü ubikinol yani QH kullanmamız lazımmış .folik asit de metil folat hatta l- metil folat dneen aktif form kullanmamiz lazımmış büyüzden ayrı alma yoluna gittim .Omepaq10 da ise OMEGA ve ubikinol düşük olup günde iki kullanılması gerektiği ve daha pahalıya geldiği için böyle ayrı alma yoluna gittim .Gonomax multivitamin ise içeriği çok fakir geldi bana.Ondana da Q10 ubikinon formda.Astalife ise OMEGA ve aksantantin ayrı aldığımda daha ekonomik oldu.Boyle ayrı aldım oyuzden.İste iş netten almak konusunda şüphe düştü içime orjinallik konusunda dermo eczanem olsun farmareyon olsun. Godermo olsun urun orjinlik sorgulamada birinde kayıt yok hatta orijinal değil yazdı hepsinde de birinde ise kaydı cikti yine hepsinde.Başka aldığınız sorun gördüğünüz görmediğiniz siteler varmı.Ben bu ayrı aldıklarının hepsini ilk defa kullandım ve netten aldım oyuzden karsilastirma yapamıyorum.

Bende ilk ay prowomen kullandim. Sonra arastirdim ve astaksantinin yumurta kalitesi için cok faydalı olduğunu öğrendim ve icinde astaksantin olan vitaminlere yöneldim. İkinci kutuda Prosseed kullandım onda da 10 mg astaksantin vardi. Sonra dermoailemden ponwomen aldim. Yine icinde 10 mg astaksantin var ve stevia ile tatlandirilmis. Dermoailemden aldim urunler orijinal evet eczane ile karsilastirdim da.ama bu ay yeni bir vitamin aklimda yeni cikmis zigot ilac firmasinin zigojyn diye icinde 16 mg astaksantin ve omega 3 ve q10 var. Hatta esi yillarca tup bebek tedavisi görmüş bir eczacinin uretimi imis telefonda konustum. Q10 nin ubikinol formunun kullanilmasi gerektigini bu ay ogrendim. Daha önce venatura q10 kullandim hep simdi öğlen omepa q10 aksamda krill yagi aliyorum birde kullandigim pon women da var 300 mg yapiyor.

Bende ilk ay prowomen kullandim. Sonra arastirdim ve astaksantinin yumurta kalitesi için cok faydalı olduğunu öğrendim ve icinde astaksantin olan vitaminlere yöneldim. İkinci kutuda Prosseed kullandım onda da 10 mg astaksantin vardi. Sonra dermoailemden ponwomen aldim. Yine icinde 10 mg astaksantin var ve stevia ile tatlandirilmis. Dermoailemden aldim urunler orijinal evet eczane ile karsilastirdim da.ama bu ay yeni bir vitamin aklimda yeni cikmis zigot ilac firmasinin zigojyn diye icinde 16 mg astaksantin ve omega 3 ve q10 var. Hatta esi yillarca tup bebek tedavisi görmüş bir eczacinin uretimi imis telefonda konustum. Q10 nin ubikinol formunun kullanilmasi gerektigini bu ay ogrendim. Daha önce venatura q10 kullandim hep simdi öğlen omepa q10 aksamda krill yagi aliyorum birde kullandigim pon women da var 300 mg yapiyor.
Kril yağı krilom marka mi.Onun da içinde 100 mg ubikinol vardı sanirim.Onu da mi dermoailemden aldınız.(Tsk🙏)

Bir de bu da yumurta geliştirme için kullanılıyor değil mi pon women şase.İlk kez duydum ama 10 mg aksantantin ve diğer değerler de yüksekse güzel birşeye benziyor .Dermoilailemde mg yazmıyor.Baska yerde içeriğini arayacam şimdi.
Düzenleme:Birtekndermoailemde var galiba içerik bulamadım bana içerik görüntüsünü atarsanız çok memnun olurum.

IMG20220102145301.jpg

Birde prosseed kullanmistim gecen ay onda da 10 mg astaksantin vardi. Ama ponwomen i daha cok begendim icerik olarak sanırım menşei almanya

Tesekur ederim.Folik asiti metil folatmi acaba Q10 u ubikinolmu.Gerci ayrıca alınır diğer içerikleri iyi ve ortalama dozda.Bazilarinda çok düşük oluyor, verdiğin paraya degmiyor.b12 mesela 2500 mcq bayağı yüksek o da metil kolabaminmi belirtmemisler .Neden diğer sitelerde yokki.Simdi bunu mu alsam diyorum.Bunu alırsam qh ve folik asiti ayrıca alırım artı OMEGA d vit alirim belki selenyum e vit bir düşük doz daha alırım tmm.Bunu öneren Dr oldumu yoksa rastmi geldiniz.Bu inositol amh düşürür demisti eczacılıkta okuyan biri .Oyuzden bunu içeren Multi alacaktım prowomen sonra bu sebepten ve Q10 formundan dolayı vazgeçmiştim.

Ben kendim arastirarak aldim pon womeni. uzerinde herhangi bir bilgi yok bir tek tatlandiric i olarak stevia kullanilmis onun bilgisi var. Folic acid olarak uc ay folidays kullandim dr um verdi. Birde dr um yumurta kalitesi icin l arginin önermişti rahindeki kan akisini hizlandiriyor mus. Krillom balik yagini vitaminler com dan aldim ve o siteden devamli alisveris yapiyorum guvenilir bir site kargo ucreti de yok ayrica

Bu konu niye diğer arkadaşlarin ilgisini çekmedi çok ilginç ya..Herkes mi eczaneden alıyor başka kimse birşey demeyecekmi?Kimsenin bir fikri yokmu?Herkes eczaneden alacak kadar maddiyati iyimi anlamadım ya.Kafamda deli sorular.Baska gözleri okuyabilseydik keşke.Halbuki önemli konular.İlla bir sansasyon mu yazmam lazim.:/Yani yumurta kalitesi için vitamin almasak başka vitamin alacagiz ki bunlar hep aynı bilindik vitaminler..Veya kozmetik aliyor insnalar bir şekilde.Herkesi ilgilendiren bir konu ama anlamadım sessizligi:/

Ben de bilindik sitelerden alıyorum.
hatta eczaneyi arıyorum.bu fiyattan verirseniz gelip sizden Alacam diye ve tamam diyorlar genelde🤣

Onceki yıllarda botanik ecza sitesinden bircok alışverişim oldu hiçbirinde sorun yasamadım. Bu aralar iyice uçtu fiyatlar sanırım tekrar oradan sipariş vereceğim

Malum bu vitaminler ve tüp bebek sureci pahalı.Ve bayağı farklı antioksidan ve vitamin kullanmak istiyorum.Sizin alışveriş yaptığınız siteler oldumu?Barkot sorgulama diye birşey varmış.Rastgele birkacini denedim kiminde bilgi çıkıyor kiminde kayıt yok diyor .Hangi sorgulama ciddi ve resmi bileniniz varmı?Netten birşey bulamadim....Netten alışveriş sitelerinin ismi aratıp yorumlardan aradım.Dermoeczanem farmareyon alışveriş edenler olmuş ben de buralardan çok aldım.Gecen ayki vitamin alışverişlerim hep buradan oldu çokça sekilde..Go dermo dan ilk defa andromax sipariş ettim ama içime şüphe düştü ilk sipariş de olunca.(eczane fiyatı 370 galiba daha fazla da olabilir burda 314).Godermo yorumlari kargonun geç gelmesi üzerine orjinallikle ilgili birşey yok ve sorunlar çözülmüş şikayetvarda.
Sizler ne düşünüyorsunuz..Bir an önce vitaminleri almam lazım.Ya buralardan ya eczaneden daha minimal şekilde.İcime sinmezse sipariş iptal edeceğim..Bu firmaları bilmeseniz de orjinallik konusunda bildiğiniz şeyleri paylaşabilir misniz.
Yumurta toplamam oldu dorduncu gün embriyo gelismi nirmal şekilde dondurdu.İkimci toplama için bekleme vitamin aşamasına geçeceğim , vitaminler bitti🤔Temmuzdan beri vitamin kullaniyorum tüp bebek tedavisi belimi büktü.

Almak istediklerim; yüksek miktarda(toplamı bin,dha si 400 un üstünde,(nutraxin 2000 mg gibi) trigserid form OMEGA,
Naturalnest 200 mg(dermoeczanemde indirimli ve bu marka fiyatı uygun,etkinmi bilmiyorum naturalnest) QH
,metilkolabamin 1000mcq b12,aktif form
metil folat,
omepa vm,
venatura aksantantin12 mg
,d vit bin unite,
e vit,
resveratro 200 mgl (suda vitamin)
,selenyum,
500 mg arjinin
.Gecen ay tam olarak bunları kullandım.Daha önce maxijune,astalife.q10,Dhae zaten hep.O da biesteron değil de önceki drun önerdiği Amerikan markası Amerikan pazarında satılıyor zaten başka yerde yok.İyimi bilmiyorum.
Merhaba bende tüp bebek aşamasındayım dr 3 aylık dha 25gr verdi başka bir ilaç vermedi bende 3 kutuyu 750 tl aldım amerikan pazarindan ama yalnızca bunu kullanıyorum sizin yazınızı görünce sormak istedim tek bir vitaminmi kullaniyorsunuz başka kullandığınız da varmı fikir almak için soruyorum 🙂

Ben de bilindik sitelerden alıyorum.
hatta eczaneyi arıyorum.bu fiyattan verirseniz gelip sizden Alacam diye ve tamam diyorlar genelde🤣
Ben de onu deneyecem bir daha.Bir arkadaşın tanıdığı eczaneden aldım birkacini şimdi ama çok indirim yapmadı.Tanimadik eczane olsa yapardı belki.Kalanini da dermoeczanem den alacam galiba..Diğer yorumları da okuyayım tesekur ederim görüşleriniz için.

Merhaba bende tüp bebek aşamasındayım dr 3 aylık dha 25gr verdi başka bir ilaç vermedi bende 3 kutuyu 750 tl aldım amerikan pazarindan ama yalnızca bunu kullanıyorum sizin yazınızı görünce sormak istedim tek bir vitaminmi kullaniyorsunuz başka kullandığınız da varmı fikir almak için soruyorum 🙂
Ben etkin formları kullanmak adına ayrı ayrı aldım.İkiser ikişer gün içinde içtim Zor oldu biraz ama daha etkin olduğunu mantıki olarak düşündüm.q10 ubikinon yerine qh ubikinol 200mg den az olmayacak şekilde naturalnest fiyatı uygun ve yüzde elli indirimli dermoeczanem.de..osende 200mg qh da olur az daha fazla fiyatı ama diğer muadillerinden ucuz ..yüksek miktarda OMEGA toplamı bin duası 400u gecek şekilde nutraxin 2000mg, 60kapsul,veantura astaksantin 12mg bunu astalife deki OMEGA ve astaksantin yerine tercih ettim hem fiyat daha uygun oldu.omega daha çok oldu,ama astaksantin 6mg daha az oldu sorun olmaz diye düşünüyorum ama astalife de tercih edilebilir. Omepa vm Multi vitamin. Ocean Selenyum 1000mg ,d vit omepada 25mcq yoksa Alaçam omepada b12bin mcq var .çinko var zaten içinde.bir de suda vitamin resveratrol 200mg
Dhe biesteron aldım Amerikan pazarındakine de zamn gelmiştir diye düşündüm nette zamliydi.Esime andromax evzaneden aldım.Farmareyon dan tek resveretrolu almış oldum.En güvendiğim siteye yüklendim .Ama başka bildiğiniz varsa değerlendiririm herzmaan çünkü herzaman indirimli olmuyor herşey bir sitede.

Amerikan malı dhayi mi aldınız o nekadardi?.nette 250tb 750ye gördüm oysa ben 250tb dhae ,Q10, astalife yi 750tlye almıştım hepsini.Asiri artmış biestreon da artmış multiler ve diğerleri bukadar artmamis.

Ben de onu deneyecem bir daha.Bir arkadaşın tanıdığı eczaneden aldım birkacini şimdi ama çok indirim yapmadı.Tanimadik eczane olsa yapardı belki.Kalanini da dermoeczanem den alacam galiba..Diğer yorumları da okuyayım tesekur ederim görüşleriniz için.
Rica ederim bu arada şuan bı tedavi goruyomusunuz

Rica ederim bu arada şuan bı tedavi goruyomusunuz
Birinci toplama yapıldı bir tane gelişimi iyi 4.gun donduruldu Bir toplama daha yapılacak.Ama çok masraf .Defalarca deneyenler nasıl güç yettirdi bilmiyorum.İkincide belimi büktü

X