yumurta kalitesi için

ynsysra85

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
58
28
39
arkadaşlar merhaba ben 37 yaşındayım tüp bebek tedavisi gördüm iki kez ilkinde 5 yumurtam çıktı 3 ü toplandı ikisi tranfer edildi kimyasal oldu, ikinci tüp bebek denememde bir yumurta gözüktüğünü söylediler iki yumurta alındı fakat ertesi gün yumurtanın boş çıktığını öğrendim, şimdi sıfırdan yeniden tedaviye başlıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar merhaba ben 37 yaşındayım tüp bebek tedavisi gördüm iki kez ilkinde 5 yumurtam çıktı 3 ü toplandı ikisi tranfer edildi kimyasal oldu, ikinci tüp bebek denememde bir yumurta gözüktüğünü söylediler iki yumurta alındı fakat ertesi gün yumurtanın boş çıktığını öğrendim, şimdi sıfırdan yeniden tedaviye başlıyorum bana yumurta kalitesi için yardımcı olur musunuz sigara kullanıyorum ve yediklerime çok dikkat edebilen biri değilim mide ameliyatı geçirdiğim için...
canım tüp bebek tedavisinden önce bahceci maxijuno veriyormuş 1 2 ay kullanmaları için tüp bebeğe başlamadan içmelerini istiyorlarmış burda birisi yazmıştı. Sonra pholicaps, prowomen gibi yumurta kalitesini arttıran ürünler var benim aklıma bunlar geldi

X