Yumurta donasyonu

Fatos1515

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2018
28
6
28
Merhabalar. Ben 28 yaşındayım ve amh düşüklüğü var. Kibrista yumurta donasyonunu denemk istiyorum. Doğuş tüp bebek merkezi bu konuda nasıl bilgi verirmisiniz acaba.

Benim 0,05 ve bizim merkezde aldığı tedaviler sonucu 0,01 ile gebe kalanlar var... Yumurta donasyonu için çok iyi düşünmeniz gerekir... Kolay bir karar değil çünkü. Bu konu hakkında bende çok kafa yordum biraralar..

Merhabalar. Ben 28 yaşındayım ve amh düşüklüğü var. Kibrista yumurta donasyonunu denemk istiyorum. Doğuş tüp bebek merkezi bu konuda nasıl bilgi verirmisiniz acaba.
Slm benimki de cok düşük ama yinede denedim bu ikici denemem. Yeni birsey duydum kök hücre diye duydunuzmu sizde hic bir arastirma yapın allahim herkeze nasip etsin amin amin amin

Arkadaşlar donasyon konusunda çok yüksek başarı oranına sahibiz. Embriyo 9 ay boyunca kanınızdan beslendiği için sizin özelliklerinizi alıyor. Donörler daha önce doğum yapmış ve sağlıklı bebek sahibi olan kişilerden seçiliyor. Bu da genetik rahatsızlık riskini minimize ediyor. Bana her konuda instagram üzerinden yazıp sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.
İnstagram adresim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba doğuştan uzak durulması gerektiğini söyleyen çok mesaj okudum bu platformda iyi düşünün derim. Ben dr Hit gittim çok memnun kaldım

X