yumurta dollendıkten kac gün sonra kan testi yaptınız

birsav

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
69
3
merhaba arkadaslar yumurtam catlıyalı 6 gun oluyo sat tarıhım 12 hazıran bende sag kasıgımda ara ara hafıf agrı oluyo bacagımda sankı sızlama yapıyo ara ara oksurukende sag yumurtam hafıf agrıyo bugun sabah mıdem bulandı bıraz bu kadar erken oluırmu bılmıyorum ılk boyle bıse oluyo goguslerım normal sadece ucunda degınce acıyo eger bu belırtıler bebise isaretse kan testi yaptırsam yada su suphelı ılıskıden 1 hafta sonra cıkan erken gebelık testlerındenmı yapsam bılemedım bana yardımcı olurmusunuz

merhaba arkadaslar yumurtam catlıyalı 6 gun oluyo sat tarıhım 12 hazıran bende sag kasıgımda ara ara hafıf agrı oluyo bacagımda sankı sızlama yapıyo ara ara oksurukende sag yumurtam hafıf agrıyo bugun sabah mıdem bulandı bıraz bu kadar erken oluırmu bılmıyorum ılk boyle bıse oluyo goguslerım normal sadece ucunda degınce acıyo eger bu belırtıler bebise isaretse kan testi yaptırsam yada su suphelı ılıskıden 1 hafta sonra cıkan erken gebelık testlerındenmı yapsam bılemedım bana yardımcı olurmusunuz

bence kan testi yaptır daha kesin olur yada gününün geçmesini bekle.
inşallah bebişin seninledir.

cok saol canım inş oyledir bukadar erken cıkarmı ondan kararsızım ama sabırsızımda

eski tarihli yazıları okuyup altında hamilelik çizelgesi görünce çok seviniyorum,ne güzel demek ki belirtiler doğruymuş,6 gün sonra başlamış,sağlıkla doğsun inşallah :nazar::nazar::KK16:

eski tarihli yazıları okuyup altında hamilelik çizelgesi görünce çok seviniyorum,ne güzel demek ki belirtiler doğruymuş,6 gün sonra başlamış,sağlıkla doğsun inşallah :nazar::nazar::KK16:

cok tesekkurler canım evet bebegım benımleymıs allah ıstıyen herkese hayırlı evlatlat nasıp etsın ıns

merhaba hayırlı olsun bebişiniz bişey sormak istiyorum tecrübeniz var....benim adet günümü geceli 5 gün oldu...adet günümden 2 gün önce test yaptım negatifti kan testi yaptırsam cıkar mı acaba

merhaba hayırlı olsun bebişiniz bişey sormak istiyorum tecrübeniz var....benim adet günümü geceli 5 gün oldu...adet günümden 2 gün önce test yaptım negatifti kan testi yaptırsam cıkar mı acaba

selam canım evet kan testinde kesin çıkar hadi hayırlısı kuzum benim kırmızılar dün geldi maalesef :KK43::KK43::KK43::KK14:

iyi akşamlar..eczaneden alınan testleri adet olmadan önce yapsak sonuç verme durumu var mı :) yani ne kadar güvenilir olur?

Canım örnek veriiim ben cumartesi yaptım tek çizgiydi. Pazartesi yaptım çift çizgi. 2 günde değişti herşey :KK1: :KK1: Böyle olunca testlere inanamadım kan tahlilide yaptırdım 661 çıktı çarşamba günü. İçim rahatladı :emir_bebek: Kesemizide gördüm kuşumuda gördüm çok daha rahatladım :KK1:

merhaba tesekkurederim gec dollenme oldugunda bıraz gec cıkabılıyo ıstıyosan idrar testıde yapabılırsın ama kan daha daha erken gebelıgıde gosterebılıyo kan bıraz daha yıpratıcı olabılıyo burda tercıh senın ıns bebısın senınledır allah herseyın hayırlısını versın guzel haberlerını beklerım

iyi akşamlar..eczaneden alınan testleri adet olmadan önce yapsak sonuç verme durumu var mı :) yani ne kadar güvenilir olur?

erken dollenmeyse anca sonuc verebılır adet 1 gun gecınce yapmaya baslasan daha ıyı olabılır bence

Masaallah Allah saglikla hayirlisiyla kucağına versin insaallah.. adet trh.den önce mi yaptın testi, gecince mi? Martta hamile kalmis olmalisin? Nasil kaldin normal mi?

Masaallah Allah saglikla hayirlisiyla kucağına versin insaallah.. adet trh.den önce mi yaptın testi, gecince mi? Martta hamile kalmis olmalisin? Nasil kaldin normal mi?
Evet canım normal yollarla hamile kaldım..adet tarihimden iki gün önce de öğrendim idrar testinde..ama inan ki şu çok doğru..kafaya takmadığım an Allah'a bıraktığım teslim olduğum anda geldi bebeğim ☺️ darısı basına bol bol dua et..

Evet canım normal yollarla hamile kaldım..adet tarihimden iki gün önce de öğrendim idrar testinde..ama inan ki şu çok doğru..kafaya takmadığım an Allah'a bıraktığım teslim olduğum anda geldi bebeğim ☺️ darısı basına bol bol dua et..

Amin Allah razı olsun.. herkes öyle söylüyor.. ben de kafama takmayayim diyorum birkac gün unutuyorum.. aklima gelince de sürekli dusunmeye basliyorum..

C.tesi gece leke gördüm umitlendim tabi.. pazar devami geldi :KK43: 8 9 gün erken oldum..

X