Yumurta cok ama kalitesiz

Gulkizi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
137
27
27
Doktor yumurtalarin cok fakat kalitesiz dedi, bunun bir tedavisi olmadigini ve sadece menopur belki fayda edecegni soyledi. Ben yikildim cok uzuluyorum neyapcagmi bilmiyom varmi bi onerisi olan

Doktor yumurtalarin cok fakat kalitesiz dedi, bunun bir tedavisi olmadigini ve sadece menopur belki fayda edecegni soyledi. Ben yikildim cok uzuluyorum neyapcagmi bilmiyom varmi bi onerisi olan
Yumurta kalitesi için sağlıklı beslenme programları ve özel vitamin takviyeleri var.Ortalama 3 ay gibi bir sürede etki ediyor.Kesin denemez elbette ama ben şansımı denedim olumlu oldu çok şükür
İnstagramda “Çider”adında bir dernek var online embriyo kalitesi arttırma programları yapıyorlar grupta tüp bebekte uzman doktor, infertilite alanında uzmanlaşmış Diyetisyen Fatma Kevser hanım ve bir psikolog oluyor
Ben Kevser hanımdan danışmanlık aldım,genel felsefe Akdeniz tipi beslenme,paketli ve işlenmiş ürünler eşli olarak tüketmiyorsunuz, bol su,hareket eksik vitamin takviyesi (d vitamini,demir ve b12)
Kalite için özellikle inositol,q enzim,q10 ve resvaterol içerikleri kompleks vitamin ayrıca arı sütü öneriyor
İncelemenizi tavsiye ederim bol şans diliyorum

Bana doktor çok yumurtan yok ve küçükler demişti. O ay hamile kaldım. Evlenmeden önce sizin yaşlarınızdayken bir kadın doğumcu bir de endokrinolog sen zor hamile kalırsın demişlerdi, neye dayanarak dediler bilmiyorum, korunmadığım her ay hamile kaldım. Doktorlara saygım sonsuz. Ama vücut onların dediği gibi çalışmıyor. Negatif düşünmeyin.

Haklisin doktorlar yanilabilir ama onlarin oyle konusmasi benim maf etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…