Yumurta büyümeden çatlar mı

Simonzeyy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
494
186
28
8.gün
9.gün
10.gün
11.gün yumurtlama testi sonucum diğer 3 gün yumurtlama olmadı bugün daha silik yumurta olgunlaşmadan çatlar mı?

Eklentiler

• IMG_20220117_181949.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 257
Merhaba benim sorum olucaktı cumartesi günü doktora gittim yumurtam çatlamamış çatlamadığı için kist oluşmuş progesteron hormonu yaptırdım pozitif çıktı yani çatlamış gözüküyor ne anlama geliyor çatlamışmı yardım eder misiniz değerim 17,58

Bilmiyorum. Benim de yumurtam çatlamıştı geçen ay tarlusal kullandım. Çatladı adet oldum. Çatlamış tır ama kistleşti ise gebelik olmaz diye biliyorum

8.gün
9.gün
10.gün
11.gün yumurtlama testi sonucum diğer 3 gün yumurtlama olmadı bugün daha silik yumurta olgunlaşmadan çatlar mı?
Aynı soruyu ben sordum burda cvp yok ama ebru ablaya yazdım ovulasyon testi aldıgım ablaya. Oda dediki teste devam et kuzum bende ettigim halde hala silik cıktı. Acaba tam pik olmadan çatlamamı oldu diye

Testlerin bir koyu bir silik çıkması bir şey ifade etmez önemli olan 2. çizginin ilk çizgiyle aynı ya da daha koyu çıkmasıdır. Attığınız testlerin hiç biri pozitif değil teste devam etmelisiniz.

Testlerin bir koyu bir silik çıkması bir şey ifade etmez önemli olan 2. çizginin ilk çizgiyle aynı ya da daha koyu çıkmasıdır. Attığınız testlerin hiç biri pozitif değil teste devam etmelisiniz.
Ettik dahada silikleşti artık diğer adet yaklaştı

Aynı soruyu ben sordum burda cvp yok ama ebru ablaya yazdım ovulasyon testi aldıgım ablaya. Oda dediki teste devam et kuzum bende ettigim halde hala silik cıktı. Acaba tam pik olmadan çatlamamı oldu diye
Merhaba bende ebru hanımdan strip test alıyorum testlerim tam pik olmadan silikleşiyor ki pike en yakın halinde hemde sizin testleriniz gibi bana da olgunlaşmadan çatlamıştır devam et dedi test yapmaya ben testlerde bir sorun olduğunu düşünmeye başladım

Olabilir aslında. Çünkü 1 hafta boyunda bende masaj yaptım karnıma kesinlikle büyümüştür ama bitürlü pik göstermedi.bu ay da deniyelim adetten sonra bakalım duruma

Olabilir aslında. Çünkü 1 hafta boyunda bende masaj yaptım karnıma kesinlikle büyümüştür ama bitürlü pik göstermedi.bu ay da deniyelim adetten sonra bakalım duruma
Ben o masajları yapmıyorum açıkçası faydası vardır bilemem ama sonuçta bu konuda bir uzmanlığım yok korktum yapmadım ama iki ay üst üste günü gününe yumurtlama gördüğüm testlerden sonra iki ay hiç yumurtlama göremedim bu şekilde oldu umarım testler bayattır

Masajı bi dene derim hafif hafif böyle daire cizer gibi İnsallah tutacaktır sizinkide Allahın izniyle

Teşekkürlerler
Bende 3 ay yumurta pic oldu çatladı hamile kalmadım 1 ay gecikti kistleşşmiş çatlamadı. Bu ay da düzenli ebru hanımın önerdiği masajları yapıyorum ki yunurtladığım ayarda yapmıştım. Ama şuan daha da silik çıktı. Ve kasıklarım da yunurtalıklarım da da ağrı var. Ama büyümedi demekki bu ay da gol değil

Ben üç ay düzenli yaptım adetim düzene girdi yumurtam pic yaptı çatladı ama gebe kalamadım sonra bıraktım masajı o ay çatlamadı kistleşti bu ay tekrar başladım.

Buda bugun ki 12. Gün

Eklentiler

• 16425180653612731293267495835646.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 155
Kızlar yumurtladınız mı? Bende vaziyet budur. Adetin ilk günü 1. Gün sayarsak 8. Günden 15. Güne kadar test yaptım. Netice bu şuan takvime göre yunurtlama ama oda bende yok Eşimdede varikosel çıktı. Anlaşılan bizim için erteleme kararı alındı

Eklentiler

• IMG_20220121_112855.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 204
Ozaman 1.2. Testler yumurtlama 3.çatlama olabılır ogunleri degerlendirdiniz mi. Varikoselin tedavisi vardır umarım

Aynen olabilir. İnşallah hayırlı ise tutmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…