Yufkalı Tariflerle Coşmaya Hazır Mısınız? Duyan Duymayana Duyursun Haydi Bakalım..

Ya aslında ben de katılabilirim diye düşünmüştüm ama aklımdan tamamen çıkmış:kedi:,bu saatte de mümkünatı yok yapamam,aaa zaten yufkam da yok yaaaaaamirmirmirmir.Neyse şaka bir yana katılacak arkadaşlara başarılar,bakalım ne tarifler çıkacak

Katılan arkadaşlar

Heyecana ve sürprizlere hazır olunturkbayragi

valla merakimdan gece uyamam ya keske katilacak arkadaslar resmi onceden gonderselerdi merahtan catluyucumakannehir

Ya ben de yollarım demiştim ama unutmuşum bilmiyorumkismile özür dilerim :kedi:.Yarın öğlene kadar devam edicek mi?Sabah yapıcam mutlaka söz bu sefer.

ayy kızlar neolursunuz bu gece açın anketi yarın müsait değilim kaçırırım aklımda burda kalır....bilmiyorumkismile

zaten gönderen göndermiştir...son dakikada ne değişecek ki hadi ama sempatik bacım, libya güzelim...açın bu gece:hulya:

Ya ben de yollarım demiştim ama unutmuşum bilmiyorumkismile özür dilerim :kedi:.Yarın öğlene kadar devam edicek mi?Sabah yapıcam mutlaka söz bu sefer.

Canım stres olma üzme kendini..
Yarına uzattık..
Yollayabilirsen bekleriz..

arkadaş söz vermiş sabaha yapacakmış haksızlık etmeyelim ona....banada yeni bir tarif çıkmış olur bekleyelim evet evetzemuszemus

Çokkk Teşekkür ederim umarım sizin için değişik bir tarif olur.

Ya sormayın 2 yarışmaya birden hazırlanmak zor.ıkisinde de kazanamayacağım kesin ama söz verdim ne olursa olsun katılıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…