YouTube’da neler izliyorsunuz ?

Tlc nın suc belgesellerını. People dergısının sevıl Atasoy belgesellerını

Canım sıkkınsa, Iste benım atılım all star kavgalarını kaos ve basıtlık severım bazen.

Ve tabı elli kere bastan sona Izledıgım, gecen gun sıfırdan gene basladıgım aşk-ı memnu.

Avrupa yakası.
Leyla İle Mecnun.
Bizimkiler.
Dısco kralı.
Da da dandınısta.

Sımdılık aklıma gelenler bunlar 😊
Sen de mi okancısın 🤩

Ay sorma yaa, ben de sardim YouTube'a, önceden hic sevmezdim video filan.
* Gülmek icin izler oldum.
Mutluluk hormonları salgilayayim diye komik kedi videoları izledim bi ara. Bi ara baştan sona (ama 2 kere:)) Leyla ile Mecnun izledim bölüm atlayarak.
* Dizilerin kacirdigim bölümlerini izliyorum.
* Merak ettigim konuları izler oldum.
Tedx Katarsis X-tra'da, Sor-amazsin"da, 321Go'da tecavuz mağduru, cift cinsiyetli, eşcinsel, cinci, gassal (ölü yıkayıcı) vb . videolar...
* Dinî icerikli kanallar; Sözler Köşkü, Son Liman (ateistlerle-deistlerle sokakta ayak üstü konuşma vb.)
* Çocuğuma İngilizce öğretmek icin Super Simple şarkıları.
* Kendim İngilizce tekrarları yapmak icin düzgün anlatan 1-2 kişi :)
* 90'lar krizi tutunca şarkılar; Mustafa Sandal, Aşkın Nur Yengi-Sezen Aksu albümleri. Spice Girls, Gala, Madonna vs. şarkıları.
Abone degilim ana bunların videolarına bakarım.
* Çocuklara el işi faaliyet yapımı, cook övülen bir tarif gorursem yemek-pasta vb. :)
Bir de favorilerde hep ekli duran Leslie videosu 😀
En son da İslam dinini seçen yabancıları bulup bulup izliyorum 🙂

Burnum kanasa, affedersin istifra etsem goreceklerimden korkan ben, sirf meraktan bi kere sezaryen ameliyatı videosu izledim, dikilirken o kat kat deriyi görünce icim fena oldu, birkaç gün gözümün önünden gitmedi. 🙂

Burnum kanasa, affedersin istifra etsem goreceklerimden korkan ben, sirf meraktan bi kere sezaryen ameliyatı videosu izledim, dikilirken o kat kat deriyi görünce icim fena oldu, birkaç gün gözümün önünden gitmedi. 🙂
Ben de bazen meraktan iğrenç şeyler izliyorum aslında izlememek gerek bilinçaltı oluyor.

Yazmayi unutmuşum: Beyaz Show'un eski tiplemeleri Psikopat ile Hüsmen dayı tiplemelerini çok özlemiştim, birkaç video açıp onlara baktım, bayıldım 😀
Murat Cemcir ve Ahmet Kural'in Kardes Payı'nı tekrar izledim bi ara (doyamayinca :)))..

X