yorumlarınızdan sonra düzenlediğim salonum yeni hali:)

SZSSZS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
198
7
Arkadaşlar daha önce evimin resimlerini sizlerle paylaşmıştım ve hissettiğim o eksiklikleri yavaş yavaş kapatıyorum. Sizlerin de fikirlerinizi dikkate alarak salonuma bıraz renk katmaya çalıştım ve başardım sanırım:) Şu an salonu sadece düzenleyebıldım sıra geldı oturma odasına onu da ılerleyen zamanlarda paylaşırım.

Şu an salonda aynamın önü biraz boş kaldı oraya birşeyler ayarlayacagım ve 3lü koltugun üzerine de birazdan ekleyeceğim tabloyu da aldgım zaman artık benım gözümde eksık kalmıyor peki sizce? :)

ekleyeceğim tablo da bu:

eski halini görmek isteyenler için link: http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/596786-benim1-bucuk-aylik-evim-resimli.html

Son düzenleme:

wawwwwwwwww süperrrrrr zaten çok güzelmiş şimdi muhteşem olmuş.renk değiştirmek cesaret işi ama sizinki süper olmuşşşşşşşşşşşşşş

lacivert mi o ,ben siyah ve laciverti uyumlu bulamıyorum nedense ,bana göre olmamış ,ikiside soğuk renk ,canlandırmak için daha açık renkler tercih ediyorum ben .ama sizin fikriniz tabi .bişey diyemem ..

lacivert mi o ,ben siyah ve laciverti uyumlu bulamıyorum nedense ,bana göre olmamış ,ikiside soğuk renk ,canlandırmak için daha açık renkler tercih ediyorum ben .ama sizin fikriniz tabi .bişey diyemem ..

laCİİVERT değil parlament mavi rengi. Makine kalitesi iyi değil renkler tam gerçeği ifade etmiyor ama yine de koyu renk tabi ki parlment mavi de. Ben çok beğendim evet teşekkür ederim yine de yorumun için:)

zamanla sıkılırsan, birde fuşya dene harika olacaktır ,zıt renkler her zaman daha dikkat çekicidir ,ben kahve-siyah,lavivert-siyah,kırmızı-turuncu gibi kombinlerin yakışmadığını düşünüyorum ,hem dekorasyona hemde giyime ,o yüzden seçimi yalnış buldum ..

Bence çok güzel olmuş emeğinize sağlık. Ben şu iki renkli evlerden nefret ediyorum. Aynı tonu kullanmak zorunda değilsiniz mavinin değişik tonlarını da kullanabilirsiniz. Renklendireyim derken kırmıyızı kullanmadığınız için tebrikler

çok güzel olmuş beğendim
yalnız gözüm arada bir renk daha aradı benim nedense
bir fuşya ya da gül kurusu

çok güzel olmuş beğendim
yalnız gözüm arada bir renk daha aradı benim nedense
bir fuşya ya da gül kurusu

Teşekkür ederim arkadaşlar. Aslında mavinin tek tonu olmasın diye ben de istedim ama oyle denk geldı malesef çokta üstünde durmadım artık. Tablonun rengı bıraz daha açık olacak bir de puf falan koyarım daha açık renklı diye düşünüyorum. O şekilde tek tondan kurtulur sanırım.

benim gözüme hoş geldi parlament mavisi güzel olmuş..hele o gelecek olan tablo cok cok değiştircektir havasını daha fazla bi şeye gerek de yok..
tek bi şey battı gözüme o mavi arabaların oldugu tablo salonun tarzıyla o kadar alakasız ki kaldırsan daha iyi bence tabi..
güle güle otur allah huzurunu bozmasın..

Çok güzel olmuş.. Maviye bayılırım zaten beyazla da süper olmuş.. Güle güle oturun

bence güzel ve ferah olmuş fazla eşyaya karşıyım zaten olması gerekenler var çok güle güle otur

Teşekkür ederim arkadaşım aslında haklısın tablonun tarzı çok farklı ben de farkındayım bunun ama fiyatı çok uygundu görünce aldım dayanamadım öyle koydum dursun orada ya zararı yok kimseye valla kıyamam onu indirmeye:) Onun yerine daha salona uygun bır tablo bulursam o zaman değiştiririm ama:)

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş.. Maviye bayılırım zaten beyazla da süper olmuş.. Güle güle oturun

bence güzel ve ferah olmuş fazla eşyaya karşıyım zaten olması gerekenler var çok güle güle otur

Çok teşekkür ederim arkadaşlar ben de maviyi çok seviyorum. Ve fazla eşyaya ben de karşıyım vitrin de almadım bu yuzden odaya iyi ki de almamışım.

valla bana siyah beyaz kırmızı kombininden gına gelmişti..Farklı bir tarz hoş olmuş beğendim .Güle güle kullanın.

çok beğendim arkadaşım. güle güle kullan. eski resimlere de baktım gerçekten böylesi harika olmuş parlement çok yakışmış.

gercekten cok güzel olmus...güle güle oturun...

çok güzel olmuş ellerinize sağlık...

valla bana siyah beyaz kırmızı kombininden gına gelmişti..Farklı bir tarz hoş olmuş beğendim .Güle güle kullanın.

çok beğendim arkadaşım. güle güle kullan. eski resimlere de baktım gerçekten böylesi harika olmuş parlement çok yakışmış.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar daha güzelleri sizin olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…