Yolk saç var kese var bebek yok

Ipeklisi

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
181
103
Selam kızlar 6+3 haftalık hamileyim bugün ilk muayenemi oldum ultrasyonda keseyi gördü bebeği göremedi ardından vajinal muayene yaptı yolk saç var kese var bebek yok dedi 10 gün sonraya randevu verdi ama ben çok üzgünüm boş gebelik olmasından çok korkuyorum böyle birsey yaşayıp sonra bebeği gören var mı betahcgi baktırdım 27500 çıktı bugun

Bos gebelik seninki bekleme buyudukce kese kanama gecirirsin bende yasadim cunkuuu kurtaj oldum allah yardimcin olsun

canım aynısı başıma geldi ve seninle aynı gün 6+4 te devlete gittim sadece kontrol amaçlı. kese var bebek yok dedi hatta yolk bile görmedi. . ertesi gün yani 6+5 te kendi doktoruma gittim özelde. boş gebelik olduğuna emindim . karnımdan baktığı gibi hem bebeği gördü hem kalp atışını dinletti. umarım sende benim gibi şanslısındır. ama şu anda buna üzülme hem belkide geç döllenmedir. yolk sac varsa boş gebelik düşük ihtimal oluyor hem . yolk varsa bebek vardır derler. içini ferah tut . imkanın varsa özele git yoksa eğer 10 gün sabırla bekle. devlet hastanelerinin makinaları biraz daha eski olduğundan bebek yeni oluşumları geç görürler. güzel düşünelim güzel olsun :) şuan 18+3 haftalığım anlattığım olay yeni oldu sayılır :)

ayrıca şuan sakın kürtaj düşünme . şuan çok yeni olduğundan seni zehirlemez . en fazla kanama geçirip kendiliğinden düşürürsün . buda adet sancısı gibi diyorlar. ama bunları düşünme doktorunun dediği gibi 10gün bekle beklemek istemezsen de özele git. geç döllenme değilse özel muhakkak görecektir.

Canım yolk sac bebeğin olduğunu gösteriyor zaten. Yolk sacın kenarında kurtçuk gibi durur bebiş, plesanta oluşana kadar yolk sactan beslenir. Bebiş olmasa yolk sac olmaz yani sağlıcakla kucağınıza alın İnşallah bebişinizi

Canım ultrasondan ultrasona değişebilir. Ben devlette gittiğim doktor ultrasonla bakıp ben bir bebek emaresi göremiyorum demişti çok ağlamıştım aynı gün özelde kalp atışını dinlemiştim düşün yani. Inşallah senin de durumun böyledir

İnşallah öyledir çok üzüldüm bugün ruh gibi dolaşıyorum resmen moralim çok bozuldu devlette bide insan yerine koymuyorlar özele gitcem gelecek hafta

Bende vajinal ultrasyon da baktılar bugün yine göremedi o beni tedirgin etti

İnşallah öyledir inşallah bir hafta geçmez bana şimdi

benimde öyle oldu 7.haftamda bebği gördüm 8.haftada kalp atışını duydum geç döllenme olduğu içindir dedi doktorum
takipte olun ama sağlıklı büyür inşallah

İnşallah öyledir çok üzüldüm bugün ruh gibi dolaşıyorum resmen moralim çok bozuldu devlette bide insan yerine koymuyorlar özele gitcem gelecek hafta
çok haklısın insanın modunu düşürüyorlar hemen olumsuz düşündürüyolar insana
içini ferah tut hayırlısıyla haftaya görürsün bebişini ben de 12+6 haftalık hamileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…