yol gösterin

bana bak vazgeçmek yok son bir kez denemek demek ne demek önce saglık önemli lütfen ne yap ne et bu rahatsızlıgını kontrol altına al kemik erimesi varken hamile kalmak eminki daha buyuk sorunlara yol açar kendine zaman tanı lütfen ümidini kaybetme allaha sıgın o sana inşaallah yardıme decektir

ben zaten eşime nasıl söylerimin pskolojisi beni tüketiyor ailesi öyle bir varlıkki insanları aşağılayan hasta olunca terkeden bir şeyler eşimde maşallah sözlerinden hiç çıkmaz anlıyormusun şimdi beni belkide evliliğim biter söylersem zaten çocuk yok diye horlanıyorum

seni horlamalrı çok çirkin bu onların ne kadar karaktersiz oldugunu gösteriyor ama içleirnd eyaşıyorsan biraz onla gibi ol sende ne bileyim yani sana davrandıkalrı gibi davran hay allah çok zor bir durum ya

ben artık öyle bir noktaya geldimki onlarla tüm bağlarım koptu okadar cahillerki eşimi bile doktora götüremedim doktor bizi çağırdığı halde hastaneye onu bırakmıyor anası git sen kendini temize çıkar diyor bana bukadar umutsuz vakalar .bu devirde olurmu diyeceksin var ben daha neler neler yaşadımda neyse bize kuruş yardım etmez ama elimizde ne var ne yok alır lar siz ne diyorsunuz yani kendi çabalarımla ve kendi ailemin varlığınla ben ayakta duruyorum.galiba sınırı aştım size neler anlatıyorum konu saptı işte durum bu psikolok hanım.

şuan ayrıyım ve kiradayım tırnağımla çabalayıp zorla bir yuva kurdum ve düğün takılarımla tüp bebek düşünüyorum

össye 2kez girdim ama kazanamadım bu yılda girdim dur bakalım zaten kazanırsam hayatım baya değişecek inşallah.

neyse sizide saçma sapan dertlerimle üzdüm üzgünüm

neden cevap yazmıyosunuz sıktımmı sizi

ama ne olur anlayın sizde beni umutsuzca çırpınıyorum

hayır canım neden sıkasın hayatım saçmalama olur mu öyle şey keşke elimizden bişey gelse yani

sizinle konuşmak güzeldi aslında asaranur hanım keşke ankarada olsaydınız size hastanız olarak gelirdim çünkü bir pskoloğa ciddi ciddi ihtiyacım var.

canım benim,kendini fazla üzme çok güzel şeyler yazmışlar arkadaşlar sana.Herşeyin hayırlısı.kim ne duyarsa duysun.çok da lazım birileri değil senin için destekleri yok sadece köstek.sen yuvanın dağılmasını istemiyorsun ama olacak olan zaten olur.bu sebepten olmazda başka sebepten olur.sen dualarını et gönlünüde ferah tutmaya çalış.daha çok gençsin çocuğunda olur .sadece tanrıdan iste.
seni çok ii anlıyorum . ama hepimiz hayata bir yerlerden tutunmaya çalışıyoruz. bugün biraz hassas günündesin yarın biraz daha rahatlarsın.çok fazlada aynı konu üzerinde düşünme.hiç yoktan evlatlık alırsın oda çok çok sevap hem birine yardım etmiş oluyorsun

öylede insanın yaşadığı bir takım şeyler insana koyuyor. ama ağaçlar ayakta ölür dimi.

ben bilmiyorum hayatla savaşacağım bakalım nereye kadar gidebileceğim ben birşeyi tuttummu koparan bir kadınım inşallah olacak

canım umarım öss.de istediğin sonucu alırsın...
ama bişey söylemem lazım
yanlış bi evlilik yapmıssın
ve çocugum olur mu diye endişeleniosun...
yanlışın üstüne bi yanlış daha ekme
cunku bu adam hiç bir zaman yanında
olmıcak bu bencillikle...
össyi kazanıp kendi hayatını kurup
ondan sonra cocuk düşünürsen daha iyi yaparsın

ya bilgisi olan yazsın lütfen adet olamıyorum sadece kahverengi akıntı olup geçiyor polistik over yüzündenmi

polikitik oversen bu yuzden tabiki...
adet olmassın
ya da düzensiz olur...
yukarıda yazdıgım seyi okumussundur
umarım dikkate almanı dilerim...
bebekler evlilik kurtarıcıları
değildir...

bambini bende bunları düşündüm o kadar cahil değilim ama eşim bebek diye ölüyor o aslında iyi biride ailesi etki belki bigün kurtuluruz onlardan diye össyi kazanmakta okadar kolay değil canım.

ama yalnız kalırsam birgün ayaklarımın üstünde durabilecek bir kapasitemde var çok şükür

bak canım...
bu umutlarla girme bebek olayına cunku
bigün ailesi yuzunden
elinde bebeginle kalırsan çok üzülürsün
sen bilirsin ama ailesi böyle olan
ailesinin etkisinde kalan bi adamın
değişecegini sanmam...
daha çok gencsin ömrünün sonuna kadar hatayla yasamanı istemem.
bu sene kazanamazsan
seneye gene girersin...
umutsuz olma

bebeği ben evlilik kurtarmak için istemiyorum canım kendim için istiyorum onun yanımda olmaması beni bebeğimden vaz geçiremez onu gerekirse yalnızda büyütürüm sanada hak vermiyo değilim ama başka bir evlilik ve başka bir çocuk içinde hazır değilim.

X