yoksun..

MissLavinia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
491
54
yoksun.. şimdi yorgun yüreğim... bunca çabaya rağmen o mutluluk gülüşünü yüzünde göremediğim için yorgun.. cesaretsizliğinle,umursamazlığınla, aşka burun kıvırmanla yorgun... Bu yüzden daha fazla kaldıramayacak seni,daha fazla yaşatmayacak bu umutsuz aşkı... Yüreğim seni bu aşkın en zayıf halkası seçti.. güle güle...

İyide hangi aşk bende aşk yok inanmamak yok güvenmek yok. Çünkü güvendiğim insanların darbesini yiyorum işte hayat beni 21 yaşında bu kadar şerefsiz insanla karşılaştırdı canım dediklerim canımı yaktı hepsini temizledim bi tane artık çok azız az kaldık diye ağlamıyorum seviniyorum. Zaten gidenlerde aramaz oluyorlar aranmamak ne berbat bi duygu anlatamam. Hep arayacağım söz dediler yemin dediler hani söz namustu hani söz verince yapılırdı artık kimsenin sözünede güvenmiyorum. Aramadın ya bak 21 gün oldu ben hala bi haberim dünyadan elim tutmuyor baktığım her yerde sen varsın ben seni öncesiz sonrasız zamansız amansız seviyorum ya işte bundan toz kondurmuyorum aramayışına. Hep arayamıyordur diyorum ama bunu itiraf edemiyorum işte kendime hep erteliyorum aradığında açıklama yapacaktır eminim diyorum ama aramayacağınıda gayet iyi biliyorum. Seni yanlış mı tanımışım? Yoo hayır seni çok iyi tanıyorum işte tanıdığım için aramama sebebini kendime itiraf edemiyorum biri söyleyecek olsa susturuyorum. Çünkü artık idam sehpasında bekleyenim. En son isteğin ne diye sorduklarında itiraf etmeyin diyorum saçma mı oldu hayır değil çünkü... Artık çünkü neyse yok çok söylendi bu sözler çok yıpratıldı. Pişman değilim onca sene seni sevdiğim için hiç pişman olmadım olacağımıda sanmıyorum karşıma çıkan en dürüst insan yalansız dolansız riyasız ben seni sevdim ama sen hiç bilmedin görmedin belki duydun ama kondurmadın ben seni çok özledim nasıl yanıyor içim bi bilsen offf dayanamıyorum bazen içim acıyo odamada sığmaıyorum oturduğum yerden kalkamıyorum gözlerin gözlerimin önünde adımı söyleyişin gülüşün...

En çok iyi yüreğini özleyeceğim demiştin ya bak ne kadar iyi yürekliyim dimi bence bu iyi yürek değil de birazda salaklığa kaçıyor benim yaptığım fedakarlığı kimse yapmaz kimseye tek sana mı hayır herkese. Şimdi içimde bi acıyla seni ne çok özlediğimi yazıyorum ya şuraya sen duymuyorsun bunu okumayacaksında hiç okusan ne düşünürsün acaba merak ediyorum sende seviyormusun beni düşünüyormusun hiç benim gibi içten bi of keşke yanında olsam diyerek? Belliki düşünmüyorsun düşünsen en azından bi arayıp -Nasılsın? derdin ama demiyorsun işte. Şimdi gidişinin vurgunlarındayım özlemle çarpan yüreğimde durmak üzere dayanamıyor özlemine ve aramayışına ,
Şimdi yavru ceylan sensiz nefessiz dermansız ne diceksin bakalalım

AYRILMAM AŞKLARIN EN GÜZELİ KAVUŞUR HER İNSANA GÜNÜN BİRİNDE SARILIR ELİN BELİME DOKUNUR TENİNE SANA YENİDEN HANGİ GÜN TAŞINIR DÖNERİM BİLİNMEZ BOŞ KALACAK YÜREĞİM SÖZ VERDİM SANA ÖLENE KADAR BEKLEYECEĞİM…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…