yok...yok...yok şok...şok...şok

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
52
dnyam.jpg

selam arkadaşlar....markalı ,bir çoğu yurtdışından alınma ,tertemiz , fiyatta da komik rakamlardan beğeninize sunduğum ürünlerle keyifli alışverişlerimiz olsun isterim......

ürünlerde fiyatlar minimum tutulduğundan lütfen indirim talep etmeyiniza.s....posta kargo ile çalışıyorum...2 günde adresinize komik kargo ücreti ile aldıklarınız teslim ediliyor........50 lira üzeri alışverişlerinizde kargonuzu ben karşılıyorum.a.s

bodrumdan tüm arkadaşlara sevgiler selamlar................başakbaydemir............

40nos.jpg

40noq.jpg

40noyurtd25lira.jpg

40 noda...yurtdışından alınma kaliteli ,az kullanılmış babetler........komik rakama ilanladım...alan kalitesinden çok çok memnun kalacaktır..................25 lira

URL=http://img89.imageshack.us/my.php?image=phlpseplasyon25lra.jpg]
phlpseplasyon25lra.jpg
[/URL]

philips markalı epilasyon aleti....az kullanılmış tertemiz arkadaşlar...mağazasında 70-80 liradan başlıyor fiyatları...ihtiyaç varsa kaçmaz derim....25 lira

Son düzenleme:
URL=http://img89.imageshack.us/my.php?image=phlpseplasyon25lra.jpg]
phlpseplasyon25lra.jpg
[/URL]

philips markalı epilasyon aleti....az kullanılmış tertemiz arkadaşlar...mağazasında 70-80 liradan başlıyor fiyatları...ihtiyaç varsa kaçmaz derim....25 lira

Başkasının kullanmasının pek hijyenik olmayacağını düşünüyorum. İyi satışlar..............:nazar:

3840bedenazkullanlm5lir.jpg

38405lira.jpg

38-40 bedene uygun..az kullanılmış adeta yeni kaliteli şık bluz.........5 lira

Başkasının kullanmasının pek hijyenik olmayacağını düşünüyorum. İyi satışlar..............:nazar:

alkol ile başlığı temizlenebiliyor ..hıjyen sorunuda ortadan kalkabiliyor bu şekilde....dilerseniz firmasından başlıkta siperiş verebilirisniz arkadaşım.....a.s

36bedenmontyurtd18lira.jpg

36 bedene uygun arkadaşlar...yurtdışından alınma mükemmel mont....düğme ortaları taşlı ama resimde parlama yapmış belli olmamış..alan arkadaş severek kullanacaktır...........18 lira

3638bedenssleysweat5lir.jpg

36 beden ama 38 bedenede uygun arkadaşlar....sısley markalı yeniden farksız kaliteli sweat.tertemiz...mağazasında çok fiyatlı idi...5 lira

39nodabot28lira.jpg

39nodabotlar.jpg

39 noda...yurtdışından alınma....yeniden farksız arkadaşlar.................uzun seneler giyersiniz...............30 lira

36bedenlcwbluz4lira.jpg

36 bedene uygun...lcwaikiki markalı tertemiz sweat....3.50 lira

espritorjnal15lira.jpg

espritorjnal15liraz.jpg

orjınal esprit markalı..az kullanılmış kaliteli orta boy çanta.....mağazada fiyatı çok yüksek arkadaşlar...........15 lira

3840beden6lira.jpg

38-40 bedene uygun...herşeyinizle rahat kullanırsınız arkadaşlar..renkler pastel tonlarda.....kışlık triko bvluz...yurtdışından alınma .tertemiz..........6lira

44bedencapripantyurtdbe.jpg

44bedenkadife10lira.jpg

4bedenarka10lira.jpg

44 bedene uygun arkadaşlar...bel 94 boyda 94 cm....kadifeden ..tertemiz kaliteli...yurtdışından alınmadır....büyük beden giyen arkadaşlar için kaçmaz derim...kesimi ve modeli çok rahat.....10 lira

3840bedenbenetton5lira.jpg

38 -40 bedene uygun...orjınal benetton markalı sweat mont.......tertemiz....5 lira

37no14lira.jpg

37no14lirak.jpg

37 noda....kalıp rahat......tertemiz...az kullanıldıklarından adeta yeni arkadaşlar...........14 lira

X