Yok saymak mı

Fight4freedom1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
4.766
5.013
Kaynım nişanlandığından beri eltimle ve kaynımla çok görüşüyoruz.Eşimde her fırsatta gitmek istiyor.O tarafa gidince uğramak istiyor.Bugün gene birlikteydik.Tesadüfi oldu.Ama sonrasında yakinlardayiz diye görüştük.
Öncelikle eltime kesinlikle takmadım.Kaynanamla falan arası süper olsun,ailenin gözde gelini olsun umrumda değil.
Bugün 4 ümüz masada otururken konu açıldı.Tarihi yerlerle alakalı.Ve 2 saat oturduysak 1 buçuk saat eşime bakıp anlattı.Rahatsız olmakta haksız mıyım?
Ortamda bu şekilde yaptığında napayim susayım mi,telefonla mı ilgileneyim.Bu arada eşim gibi bende dinliyordum.
Bu yok saymak mi,yoksa kafamız mi uymadi

Konunuz her notasında farklı esans bulunan parfüm gibi. Başta insan size hak veriyor sonuçta eltiyle sürekli görüşmek zorunda değilsiniz. Sonra gözde gelin olsun falan araya bir şeyler serpiştirmişsiniz. Umrumda değil deseniz de bunu takıyorsunuz gibi. Sona gelindiğinde ise bombayı patlatmışsınız.

Kaynım nişanlandığından beri eltimle ve kaynımla çok görüşüyoruz.Eşimde her fırsatta gitmek istiyor.O tarafa gidince uğramak istiyor.Bugün gene birlikteydik.Tesadüfi oldu.Ama sonrasında yakinlardayiz diye görüştük.
Öncelikle eltime kesinlikle takmadım.Kaynanamla falan arası süper olsun,ailenin gözde gelini olsun umrumda değil.
Bugün 4 ümüz masada otururken konu açıldı.Tarihi yerlerle alakalı.Ve 2 saat oturduysak 1 buçuk saat eşime bakıp anlattı.Rahatsız olmakta haksız mıyım?
Ortamda bu şekilde yaptığında napayim susayım mi,telefonla mı ilgileneyim.Bu arada eşim gibi bende dinliyordum.
Bu yok saymak mi,yoksa kafamız mi uymadi
Eşinizi konuya daha ilgili görmüştür beden dili olarak. Aksini düşünmek istemiyorum.

Konunuz her notasında farklı esans bulunan parfüm gibi. Başta insan size hak veriyor sonuçta eltiyle sürekli görüşmek zorunda değilsiniz. Sonra gözde gelin olsun falan araya bir şeyler serpiştirmişsiniz. Umrumda değil deseniz de bunu takıyorsunuz gibi. Sona gelindiğinde ise bombayı patlatmışsınız.
Hayır aslında önceki konumda yazmıştım.Onlar kvye gidince bizi çağırıyor sürekli.Bundan yazdım aslında.
Kızla kafamız mi uymadı acaba.Yani bugün o 2 saatte acayip sıkıldım

Eşinizi konuya daha ilgili görmüştür beden dili olarak. Aksini düşünmek istemiyorum.
Zaten aşık olduğunu tabiki düşünmüyorum.Beni mi umursamıyor acaba.Ya da kafası mı uymadı.Ama her sohbette her görüşmede 3 ü sohbet eder ben böyle disarda kalırsam bidaha gitmeyi düşünmüyorum

Hayır aslında önceki konumda yazmıştım.Onlar kvye gidince bizi çağırıyor sürekli.Bundan yazdım aslında.
Kızla kafamız mi uymadı acaba.Yani bugün o 2 saatte acayip sıkıldım
Uymamış olabilir. Bazı insanlarla frekansımız tutmuyor. Dediğiniz gibi yok sayıyor da olabilir bunlar ihtimal. Ay öyle mi böyle mi diye düşünmek yerine zamana bırakın. Zamanla belli olur.

Zaten aşık olduğunu tabiki düşünmüyorum.Beni mi umursamıyor acaba.Ya da kafası mı uymadı.Ama her sohbette her görüşmede 3 ü sohbet eder ben böyle disarda kalırsam bidaha gitmeyi düşünmüyorum
Tabi sizden de haz etmemiş olabilir. Bu gayet olağan bir durum. Bazen ben kendimden bile haz etmiyorum. Saygısızlık yapmadığı sürece görüşme aralarını seyreltebilirsiniz.

Tabi sizden de haz etmemiş olabilir. Bu gayet olağan bir durum. Bazen ben kendimden bile haz etmiyorum. Saygısızlık yapmadığı sürece görüşme aralarını seyreltebilirsiniz.
Ne kadarda bir görüşmek gerek.Ben kv ile mesafeliyim.Kv fırsat bulunca 4 ümüzü çağırıyor.Eşim mi tek görüşsün acaba

Ay kusura bakmayın ama konu buram buram elti kıskançlığı kokuyor. Ortamda kendisini en dikkatli dinleyene odaklanmış olabilir, sizin istekli dinlemediğinizi farketmiş olabilir. Sadece o an değil başka bi andaki tavrınızdan etkilenerek öyle yapmış olabilir. Kız daha yeni giriyor aileye. Genelde aileye yeni gelene ilgi çok olur. Siz diğer aile bireyleri gibi davranmadıysanız size ısınamamış bile olabilir ki hoşlanmadığınızı burdan biz anladık o nasıl anlamasın. Kızın en güzel günleri yaa niye kocanıza odaklanıp sizi yok saysın inanın aklına ne sizle ilgili ne eşinizle ilgili gelen bişey yoktur. Sadece sizin için pek ısınamadım deyip geçmiş olabilir o da en kötü ihtimal. Çok takmayın. Eşinizin de kardeşi evleniyor sonuçta onun da modunu düşürüp taktığınızı belli etmeyin.

e hoşlanmadığınız bellii kadindan?
KIskançlık, cekememezlik bir sey var kadina karsi, bunu da belli ediyorsunuzdur vucut dilinizle, o da anliyordur heralde.
Hayır tabiki böyle birsey yok.Önceki görüşmemizde kv evinde gayet sohbet ettik.Ayrica böyle birsey varsa niye sürekli görüşelim istiyor.

X