Yok böyle bir site

J

Juliet

Ziyaretçi
türkiyede yok böyle bir site kaç aydır giriyorum kadınlar kulubüne baska bir siteye gerek duymadım sizler ne dşünüyosunz:sm_cool:

cok haklisin canim kk'yla kavustuktan sonra daha once gezdigim sitelere ugramaz oldum ben de

ben hele bagımlısı oldum ne olsa k.k başvuruyorumm ve çok güzel dostluklar kazandım sanalda olsa

bende k.k müdavimlerindenim valla başka site yok üstüne hep k.k dayım mutluyum..:teytey::enbuyukkk:

bende burdayimmmmmmmmsüprizzzzz
bagimlisi oldum buraninncoksekeriremsu
saten baska siteye girmem

Yasasin Kk :lepi::lepi:
Dostlugun Adresi:lepi:
Her Derde Deva :lepi:
:roflol::roflol:

ben de bu siteyi rastgele buldum. ama iyi kide bulmuşum. başka site tanımıyorum artık. ne konuda olursa olsun burda herşeyi bulabiliyor arkadaşlarımla paylaşabiliyorum. yeri geliyor birbirimize destek oluyoruz:teselli:. yeri geliyor birlikte seviniyoruz :dance:yeri geliyor birlikte kızıyoruz:eek:klava:. ama hepimiz KK yı cok seviyoruz:1hug:a.s.

tanımıyorum baska site ve idda ediyorummmmmm

:CüvCüv:bende aynen katiliyorum bu kadar sicak ,sevimli ,samimi bir site daha yok diyorum,bende bir kac siteye uye oldum ama oralara hic girmez oldum buranin samimiyeti ,sicakligi hic bir yerde yok.hihoyyytkaydirigubbakcemile2

Bende burayi cok seviyorum.
Zaten bir girdimmi uzun bir süre cikamiyorum.

bende k.k yeni üye oldum.ve herşeyi bulabiliyorum bu sitede çok uzun kalılıyorum.arkadaşlıklarda çok içten.iyi ki bu siteyi bulup üye olmuşummm

kesinlikle aynı fikirdeyim a.s
bende tesadüf buldum ve işyerime gelir gelmez hemen açıyorum akşam çıkana kadar buradayım. çok süper gerçekten kaydirigubbakcemile2
ama tek bi sorunum var daha pek fazla kimseyle tanışamadım yani bi arkadaşım yok malesef :çok üzgünüm: neyse napalım bir derdimi yazdığımda yorum yazıyolar ya sağolsunlar kuzucuklarım kaydirigubbakcemile5 a.s.

vallaaaa hee kızlarr.bende buraya çok alıstım ve çokkk seviyorum.psikolojime de çok iyi geliyor..valla yakında psikologa bile gitmemize gerek kalmayacak:dance:

Bende burada olmayı çok seviyorum.
Bazen error veriyor açılmıyor o zaman nerde nasıl oyalanacağımı şaşırıyorum.
Sanki benim için net demek KK demek.

aynen kızlar bende sizlere katılıyorum..burda sevinçlerimizi üzüntülerimizi çok güzel paylaşabiliyoruz burdaki tüm arkadaşlarım çok duyarlılar.tam destek kk dan sevgilerimlea.s.

aradığım her konuyu
her olayı ve çözümünü
sormak istediğim soruların cevabını
yardım istediğimde yardımıma koşan dostları
kısacası her güzelliği buldum kk da zaten burayı bulmadan önce hiçbir siteye üye değildim bulduktan sonrada burdan başka yere üye olmaya ihtiyaç duymadım
arada bazı sorunlar çıksada yine en güzel şekilde çözüme ulaşan saygın bir site seviyorum burayı ve burdaki sıcak içten dostlarımı Şeniz

aynen katılıyorum ana sayfam kk benımkaydirigubbakcemile2 aradigim herşey, kafama takılan soruların cevaplarını burda buluyorum seviyeli ve düzeyli hihoyyyt

Ben burdaki içtenligi ve samimiyeti baska hiç bir sitede bulamadim açikcasi

X