Yoğun kapatıcılığı olan BB veya CC krem önerisi istiyorum kızlar!!

kryolan sivilceli ve pürüzlü bir cilt için harika ben kendisni porselen makyaj için kullanıyorum. Günlük kullanım için maybelline affinitone 24 den memnunum sürekli kullanımda sivilce yaratmasına ragmen kopamadıgım bir ürün..ama daha hafif olmasına ragmen kapatıcılıgı güzel olan bir ürün dersen diadermine cc kreminden oldukça memnun kaldım. Çok sıkıntılı bir cildim olmadığı için iş görüyor diademine pürüzlerin yogunsa kryolan ve maybelline affinitone 24 diyorum ben

Alıp denemek lazım en güzeli
Merhaba bakın cilt yapısına ve yaşa göre değişiyor.ben missha kullandım bana olmadı ama yaşı daha genç cildi daha pürüzsüz olanlara iyi geldi.Ben skin 79 kullandım.bana göre çok daha kapatıcı ama fiyat farkı var.bunda renk ve çeşit yağlı kuru vs vs .kendinize uygun olanını seçerseniz hatta ufak boyları bile bir kaç kullanımlık sitesinde satılıyor.eğer üşenmezseniz oradan birkaç çeşit alıp deneyin derim.

Merhaba LR in ürünlerine bakabilirsiniz.Hatta Micro silver ürünü sayesinde kapatmaktan ziyade sorunu kökten halledebilirsiniz.kataloğu atıyorum inceleyin detaylı bilgi ve ürünler için yardımcı olurum...Lr 30 yıllık Almanya dermatest onaylı TR sağlık bakanlığı onaylı Alman devidir.

http://www.emagcloud.com/lr/TR_tr_Coll022015.pdf/index.html#/8/

Selam benimde cildimde sivilcelenmeler oluyordu Yves Rocher ın fondotenini denedim güzel kapatıyor ve canlı gösteriyor cildimi 8 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim Aralık ayındada galina indirim başlamış mesajlar gelip duruyor

Ben Diadermine CC kremi kullanıyorum. Ama şöyle ki; benden beğenip arkadaşım da aldı, onda çok iyi durmadı. Bence kesinlikle bunu kullandıktan sonra üstüne fırça ile aynı tonlarda incecik pudra geçilmeli. Hem yağlı görüntü gidiyor hem de daha porselen gibi hoş duruyor, memnunum açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…