Yoğun kapatıcılığı olan BB veya CC krem önerisi istiyorum kızlar!!

tropicalvine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
281
90
Selamsss kızlaaar!!

Ahh benim bu çilem bitmez.. Ne aldıysam tam olarak memnun kalmadım Çok sivilceli bi cildim var ve kullandığım BB ve CC kremler yoğun olarak kapatmadı cildimi..

Önerebileceğiniz ürün var mı acaba? Fondöten de olur, mat tercihim :)

Şimdiden teşekkürler

bb ve cc ler çok kapatıcı olmuyor genelde ama ben missha nın cho bo yang bb kremini kullandım kapatıcılığı diğer bb ve cclere göre gayet yüksek.
fondöten ise este lauder double wear ve uygun fiyatlı muadili revlon colorstay fondotenin kapatıcılığı yüksek diye biliyorum.

Selam sivilceyi bilemem ama ben flormatın yeşil cc kremini leke açısından çok beğendim . Tel sorun ertesi gün mutlaka bir sivilcem çıkıyor. Ama kırk yılda bir makyaj yaptığım için önemsemiyorum. Fiyatı alıp denemen için uygun bence . Roacutan tedavisinden çıkmış çok fazla lekesi olan biri olarak tavsiye ederim .

Yani aslında benim cildim sorunlu değil ama ben cliniquenin CC kremini kullanıyorum. Kalıcılığından kapatıcılığından oldukça memnunum..
İstersen bi bak derim

Misshanın cildine uygun olan bb leri gayet kapatıcı,cliniquenin bb si var bende ayrıca o da oldukça kapatıcı bence çoğu fondotenlerimle aynı performansa sahip

fondotende yıllardır estee double wear kullanıyorum, bb krem de pure beauty kullanıyorum daha 2 haftadır, çok memnunum aslında, fiyatı da makul

Canım ben mac urunlerınden memnunum.

Bir bb krem buldum pure beuty kullanan var mı kapatıcılığı missha yla aynı diyorlar
Mischa kullanmadım ama pure beauty nin bb sini de cc sini de kullandım.Bb si bir bb krem için oldukça kapatıcı idi ama biraz mat bir rengi vardı.Cc si biraz daha az kapatıcı ama çok fresh bir renk.Canlı sağlıklı duruyor.Bb si yağlı ciltler için daha uygun.Cc muhteşem rengine rağmen yağlı cildime bi tık yağlı geldi.Yoksa vazgeçilmezim olabilirdi.

Canım jane iredalein bb si sivilce yapmıyormuş sanırım.İnternette gördüğüm yorumlar böyleydi.İstersen testerı falan varsa bir dene derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…