YOĞUN KANAMA YAŞADIM!

Kanama bende de oluyor bol bol yatacaksın da ben ebenin seni kontrol etmesine şaşırdım, ultrasyondan ne anlıyormuş :KK70:

Ne kadar zorluklar çekmişsiniz.. 💔 Rabbim bu sefer yüzünüzü güldürsün hasretinizi dindirsin insallah.
Benim kullandığım marka innovita markası. 30 adet ovülasyon test 5 adette gebelik testiyle beraber geliyor. Kaset tipi değil. İnce bir karton. Trendyoldan temin edebilirsiniz. İnstagram adresi @minnakkurabiyeler Girip mutlaka göz atın. O kadar hastalığına ragmen gebe kalan binlerce kadın var. Asla umudunuzu yitirmeyin. 💕🌸🌸
Hepimiz güzel hayırlı haberleri alırız insallah 🙏🏻❤️

Kanama bende de oluyor bol bol yatacaksın da ben ebenin seni kontrol etmesine şaşırdım, ultrasyondan ne anlıyormuş :KK70:
Ah ahh ilçede olunca ebelere el mahkum oluyor doktor bulamayınca🥲🥲 acile iki kere gittim kanama sebebiyle biri kimyasaldı diğeri de bu son gittiğimde. İkisinde de vajinal muayene yaptılar. Zaten diyolar ultrason bizim kullanma yetkimiz yok sadece alttan bakabiliriz diye. İlk gittiğimdeki ebe Allah affetsin nefret etmiştim kadından çok canımı acıttı ama bu sefer ki gayet iyi biriydi acıtmadan nazikçe baktı.

X