YIRTIK ÇORAPLA FOTOĞRAF

TAUL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
145
24
Merhaba arkadaşlar ben Twitter ve Facebooku yoğun kullanıyorum. Mini etek atına çizme ve mat ince ten rengi çorap giydim. Ama fotoğrafı sonra farkettim ki çorap kaçmış foto güzel ama kaçmış çoraplı. Sizce ayıp mı silsem mi fazla belli olmuyor ama içimde rahat değil

Amaan kendinizi beğendiyseniz koyun gitsin. İçinize sinmiyorsa silin. Ayıp falan değil yani, bilakis benim öyle fotoğraflarımı "çorap da kaçmış, görmeyiverin" falan diye bizzat yazarak koymuşluğum var.

Hoşunuza gittiyse kalsın ama içiniz rahat değilse silin, bir fotoğraf yüzünden rahatınız kaçmasın.

Photoshoplasanız olmaz mı, ben bazen öyle hallediyorum :KK70:

Tek derdiniz bu olsun 😅 kimse farketmez farkeden olursa tekstil uzmani dersiniz

Photoshop yapın öyle yükleyin, illa yükleyesiniz varsa ve çok rahatsız ediyorsa. :)

Tam o kısma gelecek şekilde emoji koymayın da varsın kaçık kalsın. Ayıp değil bana göre ama rahatsız hissedecekseniz photoshopla düzeltmeyi deneyin.

Ayıp değil tabiki neden ayıp olsun ki? İçinize sinmesiyse kaldırın öyleyse, ya da o fotoda kendinizi beğendiyseniz ille koymak istiyorsanız çorabın kaçık olduğu bölümü kesin öyle koyun ya da Photoshop vs bir sürü alternatif var.

Ooo burda hatunlar photoshop bilgisi veriyor hemen yerimi alayım şuracıkta :rapci: hala blogger fotosu çekemiyorum ya cok bicimsizim fotolarda 😂 bu arada ben olsam silerim konu sahibi foto konusunda cok uğraşıyorum ben taktimi takiyorum ama simdi 250 like aldiysa da silinmez ki😂😂😂

Kafaya takacaksanız silin. İsterseniz atın fotoyu buraya görelim öyle yorum yapalım. Ama dert değil bence BDV'ye açılacak konu mu bilemedim. Deprem oldu o sırada benim de çorabım kaçtı dersiniz. Allah korusun ne büyük dertler var, bunları dert etmeyin.

Merhaba arkadaşlar ben Twitter ve Facebooku yoğun kullanıyorum. Mini etek atına çizme ve mat ince ten rengi çorap giydim. Ama fotoğrafı sonra farkettim ki çorap kaçmış foto güzel ama kaçmış çoraplı. Sizce ayıp mı silsem mi fazla belli olmuyor ama içimde rahat değil
Bence silin kaçmış çorapla resim koymak hiç olmaz

çok belli değilse çok dert değil bence. çok yakın planda ve göz önünde değilse foto kadrajında takmayın.

O çorapları ikinci kez giyebilen var mı? Benimkiler hep ilk giyişte kaçıyor. 🙈 Bende artık giyinmemeye karar verdim 😁

ilkokuldayken bi arkadaşımın evine gitmiştim. arkadaşlarımın ablasi ile benim ablam da yaşıttı. neden bilmiyorum ablamı da davet etmişlerdi ya da ablam beni almaya gelmişti de onu içeri mi çağırmışlardı ne... neyse. ablam gelmedi içeri. sonradan öğrendim ki çorabı yırtıkmış, o yüzden girmemiş.

fakirdik eskiden. yani çorap alamayacak kadar değil ama yırtık çorabı söylemeyecek kadar sanırım içten fakirdik.

aklıma bu geldi başlığı görünce.

X