yine yeniden!!!

E

EU3

Ziyaretçi
kafayı yemek üzereyim tamam herşeyi hallettim diyorum ve herşeye sıfırdan başlamaya başlıyorum herşeyi kabul edip sineye çekiyorum ...ama olmuyor az önce eski eşim aradı ve şarkı dinletti...halbu ki ben ona hayatımdan tamammen çık demiştim herşeyinle arkamda destek bile olma demiştim...yeniden başardı canımı yakmayı napıcam ben ya..belki yaptığı ufak birşey ama ben bilyorum ki canı canmasa yapmaz onu çok iyi tanıyorum ve onun canın yandığını bilmek bile kafamı karıştırmaya yetiyor...

Neden numarani degistirmiyorsun??
Eski esinin hayatindan tamamen cikmasini istiyorsan, bu en azindan atilmasi gereken bir adim.

Beşki de pişman oldu ?
Ama tahmin yürütmekle olmaz bu iş
Ya onun acık acık konuşması lazım ya senin...
belki de gercekten canını yakmak istedi senin ..

kafayı yemek üzereyim tamam herşeyi hallettim diyorum ve herşeye sıfırdan başlamaya başlıyorum herşeyi kabul edip sineye çekiyorum ...ama olmuyor az önce eski eşim aradı ve şarkı dinletti...halbu ki ben ona hayatımdan tamammen çık demiştim herşeyinle arkamda destek bile olma demiştim...yeniden başardı canımı yakmayı napıcam ben ya..belki yaptığı ufak birşey ama ben bilyorum ki canı canmasa yapmaz onu çok iyi tanıyorum ve onun canın yandığını bilmek bile kafamı karıştırmaya yetiyor...

kafanız hala karışabiliyorsa duygularınızı gözden geçirin bence siz ayrılığa hazır değilsiniz
sevgiler. ayrıca konuda önemsenmeyecek derecede değil en azından sizin açınızdan.

Beşki de pişman oldu ?
belki de gercekten canını yakmak istedi senin ..[/QUOTE]

ya pişman ama br araya gelemiyeceğimizi oda bliyor canım benim...ama hiç yapmadığı birşey 4 sendir birlikteydim ve bunu 3 kez yaptı...şaşırttı neden şimdi daha önce diilde neden şimdi ...

kafanız hala karışabiliyorsa duygularınızı gözden geçirin bence siz ayrılığa hazır değilsiniz
sevgiler. ayrıca konuda önemsenmeyecek derecede değil en azından sizin açınızdan.

ayrılığa hazır değilmiyim ben ayrılalı 3 4 ay oldu resmen bitti yani herşey...

Beşki de pişman oldu ?
belki de gercekten canını yakmak istedi senin ..

ya pişman ama br araya gelemiyeceğimizi oda bliyor canım benim...ama hiç yapmadığı birşey 4 sendir birlikteydim ve bunu 3 kez yaptı...şaşırttı neden şimdi daha önce diilde neden şimdi ...[/QUOTE]

:uhm:

Yapmasının sebebi kendini sana hatırlatmak için de olabilir...
Senin duygularını canlandırmak ya da dedim ya pişman oldu
Ama pişmansa eger acık acık konuşması gerek diye düşünüyorum..

ayrılığa hazır değilmiyim ben ayrılalı 3 4 ay oldu resmen bitti yani herşey...

kafamı karıştırdı cümlenize istinaden demiştim bir ilişkinin bitmesine aylar haftalar yıllar değil duygular karar verir küllenseydi kafanız karışmazdı diye düşünüyorum bu benim fikrim tabi en doğrusunu siz bilirsiniz sevgiler.

kafamı karıştırdı cümlenize istinaden demiştim bir ilişkinin bitmesine aylar haftalar yıllar değil duygular karar verir küllenseydi kafanız karışmazdı diye düşünüyorum bu benim fikrim tabi en doğrusunu siz bilirsiniz sevgiler.

o istiyor ki ayrılsak bile gözünün önüde olayım hayatıma hiçkimse girmesin birdaha evlenmim vs vs... ama ben yoruldum ailemle onun arasında kalmaktan yoruldum..bana hep destek çıkmasından maddi analmda istemiyorum..çünkü bitti ve ben bunu kendme alıştırmaya başladım..ewet seviyorum unutamamda diil 3 ay 3 yıl belki ömrümün sonuna kadarda unutmıcam ama en azından küllendirmek istiyorum ya....

Hala onu seviyorsunuz belli yoksa sizde gerçekten isteseniz hayatınızdan cıkmasını numaranızı değiştirirdiniz..
Seviyorsanız tekrar gözden geçirin harcamaya değmez sevginizi....yerimseniben

fransız bir atasözü geliyor aklıma " denenmişi denemek ahmaklıktır"

tatlım neden ayrıldığınızı bilmiyorum ama atasözleri yüzyılların tecrübeleriyle sabittir.
çocuğunuz varmı?

yok canım ama varmış gibi davranıyor zaten bide çocuk olsaydı ne olurdu bilmiyorum..

o istiyor ki ayrılsak bile gözünün önüde olayım hayatıma hiçkimse girmesin birdaha evlenmim vs vs... ama ben yoruldum ailemle onun arasında kalmaktan yoruldum..bana hep destek çıkmasından maddi analmda istemiyorum..çünkü bitti ve ben bunu kendme alıştırmaya başladım..ewet seviyorum unutamamda diil 3 ay 3 yıl belki ömrümün sonuna kadarda unutmıcam ama en azından küllendirmek istiyorum ya....

biraz bencil galiba.. yani ayrılmanıza rağmen hayatınızdan çıkmak istememsini, sizin başka biriyle olmanızı isteöemisini başka bi durumla bağdaştıramıyorum.. ya açık açık konuşun ya da size ulaşamamasını sağlayın.. madem unutmaya kararlısınız bu önelemleri de almanız gerekecek.. yoksa insanın aklına düşer tabi öle şarkı dinletmeler filan.. duygu sömürüsü yapıyo resmen!

bacım o seni bırakmaaaaaaz sende onu aklından çıkaramazsııııın
ablam geçe bişi dedi çok doğru bi teşhis
hani çocuğun eline bi oyuncak verirsin hiç düşünmeden kırr döker parçalar
elinden alıncada mızmızlanır ağlar sızlar
senle benim durumumuz bu
ne olacak sanki eniden başlasak yine herşey eskisi gibi olacak
eskiyi yaşamayı bi kenara bırak düşünmeye bile tahammülün varmı????
sanmıyorum
zaten sende bende bişilerin değişeceğini eskisi gibi olmayacağına güvensek
şimdi sevdiğimiz adamın yanında olurduk

bu arada şarkı dinletiyo haaaa
kız seninkiyle benimki görüşüyomu ne !!!!!
sinanda 1,5 haftadır evi arayp herkese kızıl mavi dinletiyo :)

Fransız bir atasözü geldi aklıma "denenmişi denemek ahmaklıktır"

yok canım ama varmış gibi davranıyor zaten bide çocuk olsaydı ne olurdu bilmiyorum..

işte ne zaman bu konuyu görsem demek ki aklıma bu söz geliyor...

iptal ettirdiğim üyeliğim sardunya34 ken de aynı mesajı yazmışım....

X