Gebeliğe Hazırlık Yine yeniden femara..

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorunumda pco malesef. Yumurta geç olgunlaşıp cok gec catlıyor. Geçen ay 39.günde catladı mesela ilaçsız
Şükret canım benim. En azından bir yumurtlama süreci yaşıyorsun ben bu süreci yıkda kendiliğinden 2 kez falan yaşıyorum neredeyse ilaçsız adet olmuyorum. Hormonlarım vs herşeyim düzgün ama yumurta tembelliği var. Rabbim kucagımızı evlatsız bırakmasın

Amin canım İnsallah cümlemize

22-ve 23 mm gözlendi o gün de iğne vuruldum 4. Günüm bekliyorum cnm

22-ve 23 mm gözlendi o gün de iğne vuruldum 4. Günüm bekliyorum cnm
Hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun arkadasım. Benim az önce karnıma ve belime çok siddetli sancı girdi 1-2 dakika geçti çok şükür ama karnım ağrıyor ya ufak ufakta olsa yumurtlamadan beri karnım ağrıyor bu neyin nesi anlamadım.

Göğüs ağrın var mı cnm benim hiç yok

Göğüs ağrın var mı cnm benim hiç yok
Gögüsümün ucunda ansızın sızlama oluyor geçiyor bazende ağrı oluyor ama hergün mutlaka oluyor. Ama ben adet olmadan öncede göğüslerim sancılandıgı için acıkcası o belirtiyi cok umursamıyorum. Ama karın ve bel ağrımmm yani neden bu kadar ağrır ki korkuyorum artık. Doktoruma yazdım Yumurtlama sonrası salgılanan bazı hormonlar gaz yapabiliyor. Ona bağlı dedi. Ama ben 4. Kez femara kullanıyorum ilk defa böyle perişan oldum.

Bugün göğsüm biraz fazla sancılanıyor sabahta belim cok ağrıdı hadi bakalım hayırlsı.

Klomen kullaniminda yumurtladigimi hic hissetmedim fakat bugün femara bitti ve hissediyorum. İnşallah hamileyiz diyebiliriz

Kızlar ben 14 aralıkta regl oldum valla olunca da hüngür hüngür ağladım. Bu ay da kısmet değilmiş rabbim sizi ağlatmasın. Birbirimiz için dua edelim.

Bende bu ay femara kullanmaya başladım. Adetin 3.gününde basladim.Henüz kontrol muayenesine gitmedim.Ayni zamanda inofolic kullanıyorum.2 seneyi geçti bebek istiyoruz.Bu zamana kadar gittiğim doktorlar sorun olmadığını söyledi.Şimdi gittiğim doktorum polikstikover ve 3 cm.yakin çikolata kisti olduğunu söyledi.

Merhabalar ikinci gebeliğim olacak benim de 5 yıl önce klomen ile hamile kalmıştım şimdi doktorum femara muadili olan letro diye bi ilaç verdi bugün akşam başlayacağım 5 gün kullanıp kontrole gideceğim

Doktorlar arasında nasıl bu kadar farklılık oluyor anlamıyorum bende her gittiğim doktorda farklı bir şey öğrendim en son iyi bir doktorda karar kıldım hakkımızda hayırlısı olsun kardeşim rabbim sana da bana da tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

Onun da etkili olduğunu duymuştum canım rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin tüm isteyenlere.

Hiç anlamıyorum nasıl daha önce farkedilmez. Daha sonra mi olustu acaba diyeceğim ama en son doktora muayene olduğumun üstünden 2 ay geçmişti bu 2 ay içinde polikistik ve çikolata kistinemi sahip oldum.Amin bütün dualarına inşallah Rabbim tez vakitte cümlemizi feraha çıkarsın.

Merhaba, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Femara ile olmamış sanirim, nasil hamile kaldiniz? Ben de bu ay femara kullandım bugun 12.gunu kontrolde 1 yumurtam vardı o da 11 mm filan, henuz olgunlasmamis. Cuma tekrar çağırdı ama gitmeyi düşünmüyorum, doğal deneyeceğim catlatma iğnesi, kismet

Merhaba çok teşekkür ederim. hayır femara ile oldu. 2. Denememde oldu femaranın yanı sıra hayıt hapı da kullandım o ay 2 yumurtam oldu . Biri tuttu çok şükür hayıt hapını mutlaka tavsiye ederim kullanın. Mutlaka faydası olacaktır. Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…