yine olmadı :((

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
yine olmadı... yine hamile değilim 6 ay oldu.belki daha erken ama çok üzülüyorum... :KK43:((((((((bilmiyorumkismile

canım ya daha çok erken şimdiden böyle stres yaparsan olmazki.1 yıl içinde hamile kalabilirsin vücut anca alışıyor.1 yıl dolsun biolumunekankayizsmile

canım üzülme allah buyuk o duyguyu rabbim hepimize tattırır inşallah benımde düşük oldu bizde 4 aydır istiyoruz bu ay dayanamadım4 gün varkaen test yaptım dahada adet olmadım awa yok negatif cıktı napalım bizimde olur inşallah üzwe kendını bol bol dua et ...aeo.......

bol bol dua et arkadaşım, sağlığına dikkat et. ALLAH hayırlısını nasip etsin, kaygılanmak için erken... inşaallah hayırlısıyla nasip olur:Saruboceq:

merhaba filizcim. ben hamile olduğumu bu hafta öğrendim. 3 aydır deniyorduk. ilk 2 ay hiç bir çaba göstermedim ve olmadı. sonra biraz araştırdım. yumurtlama dönemimi gelen akıntıdan takip ettim. ve akıntım arttığı günlerde denemelere başladık. ilişkiden sonra spermler rahime kolayca ulaşsın diye rahim kaslarını nefesini verirken karnının içine doğru çek. bu hareket spermlerin rahime ulaşmasını kolaylaştırıyormuş.ayrıca orgazm olurken rahim kaslarının hareketide spermlerin rahime ulaşmasını sağlıyormuş. bence bir dene

filiz üzülme canım ya bend esenle aynı durumdayım 6 ay olldu bebk yok bu ay 7 ay olacak 1 sene korundum 6 aydrı korunmuyoruz ama olmuyo kafaya çok takıyoruz sanırım en iyiyis takmama allaha bırkamak dua etcez bol bol yumutrtlamam günlerini hesapla sende eve şu bal çörek otu tarcın yemeğe başladım mesala vitamin ilacı alıcam rahim için bebk düşünen herkese doktor tavsiye ediyo bakalım nasip bende çok istiyorum allahtan herseyin hayırlısı bozma moralini

üzülme canım bende 6 ay oldu evleneli dün adet görmem gerekiyodu ama olmadım aslında hic bir belirti de yok bilmiyorum ama allah her şeyin hayırlısını versin sevinmek icin erken iki üc gün daha bekleyip test yapcam inşallah hamileyimdir cok istiyorum cünkü

X