yine leke

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
4.079
97
kızlar geçen ay dra gittiğimde adettim tam sökülmemiş olduğu için rahim duvarı temizlenmemiş bunun için drum 3kutu farlutal verdi kullan adet olunca gel dedi ilacım pzar günü bitti pazartesi günüde tam adet oldum dedim ama yine kahverengi lekelenmem oldu ve durdu bugün hiçbişi yok ped tertemiz noluyo anlamadım bilgisi olan var mı bu konuda
:çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun korunuyomuydun?eğer korunmadıysan test yap derim....

korunmuyorum bebek istiyorum ama 13 aydır olmuyor bebek olacağını zannetmiyorum ama hala adet olmadım... :KK43:(

bitanem bende zannetmiyordum ve gittim ağır işlere yüklendikçe yüklendim ve bende lekelenmeler başlayınca adetime 4 gün varken şüphelendim gidip test yaptım evde pozitif çıktı çok şükür.yani anlıycan hiçbir zaman herşeyden ümidini kesde Rabbimden asla kesme onun kadar biz bilemeyiz dua et.lütfen nolursun bir test yap silikte çıksa birşey vardır muhakkak hadi haberini sabırsızlıkla bekliyom.....

kızlar geçen ay dra gittiğimde adettim tam sökülmemiş olduğu için rahim duvarı temizlenmemiş bunun için drum 3kutu farlutal verdi kullan adet olunca gel dedi ilacım pzar günü bitti pazartesi günüde tam adet oldum dedim ama yine kahverengi lekelenmem oldu ve durdu bugün hiçbişi yok ped tertemiz noluyo anlamadım bilgisi olan var mı bu konuda
:çok üzgünüm:

Sabomunn 2008 msjların yine buldummkaydirigubbakcemile3Delüm benim:asigim:

X