Yine bennnn:( Bi el atın da ben de kurtulun su hallerim düzelsin ya :(

merhabalar .. ben de de özgüven eksikliği olduğunu düşünüyorum be bunu değiştirmek istiyorum napmam lazım ? Ayrıca kpssye hazırlanıyorum kalmış 87 gün surda ama ben ca lı şa mı yo rum.. bide kendimi çok boş hissediyorum be ssnki hiç bişey mutlu da mutsuz da etmiyor herseue karsı hissizleştim çok boş geliyo hersey hiç bişeye hevesim yok .. nasıl yenmem lazım bunları..

Ayrıca okuduğum izlediğim hiç bişey beni etkilemiyor niye böyleyim ben ya keske dolap olsaydım
internetten kişisel gelişim vidoları var, onları izle...örneğin mümin sekman, aret varyantan vb...

Aret varyentan ı duymamıştım hiç bakacağım mutlaka tesekkür ederim ☺️
Gerçekten hayran kalacaksın, tüm vidolarını izle...Hayata bakışın değişecek. Hayatta engellendiğimiz ve başkalarının kuralları doğrultusunda yaşadığımız için mutlu olamıyoruz.

Kendine güven önce bunugöstermenin en önemlisi dik durman her zaman dik dur eğilip bükülme kimsenin karsısında yürütken konışurken dimdik dur.. sonra kendini geliştir hep bişeyler oku öğren ağır durmuş olursun.. karakterini mizacını değiştirme kendini geliştirip insanlarseni olduğungibi kabul etsin

Kız rahatça konu açsın
Haklı ya da haksız rahat bırakılmalı bence
Önceki konularını bilmeyenlerden sıfırdan destek almak istiyor belki
Ben de baskı korkusundan konu açamıyorum
Dertlerimi bilenler üşüşecek çünkü
Gözemezden gelseniz ne olur

Yaa bazı yorumları görmezden geleceksiniz cünkü ben anladım burda bazı insanlar bsr insanlara moral vermektense onları yargılayıp dibe cekmeye calışıyolar .. ama cok güzek destek olup insanı rahatlatan insanlar da var Allah onlardan razı olsun ..
Kız rahatça konu açsın
Haklı ya da haksız rahat bırakılmalı bence
Önceki konularını bilmeyenlerden sıfırdan destek almak istiyor belki
Ben de baskı korkusundan konu açamıyorum
Dertlerimi bilenler üşüşecek çünkü
Gözemezden gelseniz ne olur

Yaa bazı yorumları görmezden geleceksiniz cünkü ben anladım burda bazı insanlar bsr insanlara moral vermektense onları yargılayıp dibe cekmeye calışıyolar .. ama cok güzek destek olup insanı rahatlatan insanlar da var Allah onlardan razı olsun ..
Amin canım
Aslında derdini paylaşıcan rahat rahat sanal alemde de utanırsak yazık bize :))

Amin canım
Aslında derdini paylaşıcan rahat rahat sanal alemde de utanırsak yazık bize :))

Aynen ya boşverin bazılarına he diyip geçeceksiniz bazılarına ise cevap bile vermeyeceksiniz cünkü çok patavatsız insan var hepsiyle bas edemezsiniz :) ben buraya yazdıkça rahatlıyorum onlar umrumda değil beni dizginlemeye çalışan insanlar var olsunn var olun :)

Aynen ya boşverin bazılarına he diyip geçeceksiniz bazılarına ise cevap bile vermeyeceksiniz cünkü çok patavatsız insan var hepsiyle bas edemezsiniz :) ben buraya yazdıkça rahatlıyorum onlar umrumda değil beni dizginlemeye çalışan insanlar var olsunn var olun :)
❣️

X