Yine bennnn:( Bi el atın da ben de kurtulun su hallerim düzelsin ya :(

sdfgnr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
102
29
merhabalar .. ben de de özgüven eksikliği olduğunu düşünüyorum be bunu değiştirmek istiyorum napmam lazım ? Ayrıca kpssye hazırlanıyorum kalmış 87 gün surda ama ben ca lı şa mı yo rum.. bide kendimi çok boş hissediyorum be ssnki hiç bişey mutlu da mutsuz da etmiyor herseue karsı hissizleştim çok boş geliyo hersey hiç bişeye hevesim yok .. nasıl yenmem lazım bunları..

Ayrıca okuduğum izlediğim hiç bişey beni etkilemiyor niye böyleyim ben ya keske dolap olsaydım

Kız sen “bakın heleğğğ” başlıklı konu açan üye misin?
Ajsjsnsns “keşke dolap olsaydım” ne hey Allahım

Cansız olan baska bişey de olabilirdi.. ama kafka okuyanlar bilir neden dolap..

Psikolojik destek al, burada kimse sana sihirli değnek dokunduramaz. Aynı konuları 10 kez açmanın bir faydasını göremezsin.

Bı ara ver bı rahatla öyle dersinin başına dön ve çalış, dert yanma bı soluklan ve başla!!!

Belli ki yorgunsun, biraz dinlen.
Sonrasında yatağına uzan, gözlerini kapat.
Hedefine ulaşmışsın ve inanılmaz mutlusun. Hayallerini olmuş gibi düşün ve o anı gerçekmis gibi yaşa. Coşkulu ve sevinç çığlıkları atıyormuş gibi düşün ve yaşa. Motive olacağına inanıyorum.
Bu yöntemle tüm hedeflerime ulaştım. Ve
Bende işe yaradı, inşallah sana da faydasi olur. Bir de Largo Barok müzik dinleyebilirsin. Allah, yolunu açık etsin

Bak KPSS düzgün Türkçe yazım ister. Ordan sorar.
Burdan başla.
Ben düzgün yazabiliyorum da benim klavye sıkıntılı bu yüzden böyle oluyor dönüp bi daha düzeltmeye üşeniyorum.. yanlış biliyosun ayrıca kpss gerekli gereksşz herseyi istiyor ama düzgğn yazımı cok da istiyor diyemicem belli baslı kuralları istiyor sadece :KK66: hazırlanan biri plarak söylüyorun inan bna.

Belli ki yorgunsun, biraz dinlen.
Sonrasında yatağına uzan, gözlerini kapat.
Hedefine ulaşmışsın ve inanılmaz mutlusun. Hayallerini olmuş gibi düşün ve o anı gerçekmis gibi yaşa. Coşkulu ve sevinç çığlıkları atıyormuş gibi düşün ve yaşa. Motive olacağına inanıyorum.
Bu yöntemle tüm hedeflerime ulaştım. Ve
Bende işe yaradı, inşallah sana da faydasi olur. Bir de Largo Barok müzik dinleyebilirsin. Allah, yolunu açık etsin
Evet cok yorgunum cok yoruluyorum yıpranıyorum Allah da şahit buna cok da üzülüyorum.. hiç bişeye heves edememek hissizleşmek ne demek ya içimde sadece büyük bi boşluk ve derin bi acı hissediyorum o kadar..

Düzelmek için çaba harcıyor Musun cevabım hayırsa kimseden hayır bekleme.senden başka kimse sana yardım edemez bi yerden başla.hayatta faydalı işlerle uğraşırsan mutlu olursun hep faydasız ve boş işlerle meşgul olmaktan bu mutsuzluk ve boşlukta olma durumu

Ben düzgün yazabiliyorum da benim klavye sıkıntılı bu yüzden böyle oluyor dönüp bi daha düzeltmeye üşeniyorum.. yanlış biliyosun ayrıca kpss gerekli gereksşz herseyi istiyor ama düzgğn yazımı cok da istiyor diyemicem belli baslı kuralları istiyor sadece :KK66: hazırlanan biri plarak söylüyorun inan bna.
Pinandım demicem sana
Tek sen mi giriyorsun o sınava?
Ayrıca Türkçe yazışma yapacak olan, kamu personeli, daha sınava girmeden yazamıyorsa
Ne derece kalifiyedir?
Ben bilmem. Sınavı yapan bilir.

Pinandım demicem sana
Tek sen mi giriyorsun o sınava?
Ayrıca Türkçe yazışma yapacak olan, kamu personeli, daha sınava girmeden yazamıyorsa
Ne derece kalifiyedir?
Ben bilmem. Sınavı yapan bilir.
Ne sacma bi yere takılmışsın sen ordan devam et ne diyim:KK70:

X