Yine ben yine ben yine ben merhaba hanımlar azıcık yardımcı olurmusunuz dr. Konusunda🌸😁

Muayene etmemesi mi gerekiyor? Rahminizi, yumurtalıklarınızı başka nasıl görebilirler ki?
Mesanede kan görünce kum mu döküyorsun, diye sorabiliyorlar. Bana da daha önce sormuşlardı.
Doktorla uyuşmadıysanız başka doktora gitmekte fayda var. Bütün doktorlar vajinal muayene yapacaklar çünkü çocuk sahibi olmak istiyorsunuz. Hele aşılama falan başlanırsa bazen iki günde bir vajinal ultrasonla yumurta takibi yapacaklar.
Hayır sorun vajinal ultrason değil zaten doktorun beni dinlememesi soruma yanıt vermeyip farklı soru sorması 🤦🏻‍♀️

Şuan vaktiniz var içinize sinen doktor bulana kadar arayış içinde olun enerjiniz mutlaka tutar biriyle . Telefonunuza en önemli sormanız gerekenleri not edin ve içeri girince öykünüz ve doktorun soracaklari bitince hocam ben aklıma takılan bi iki şeyi not etmiştim muayeneye geçmeden sormak istiyorum diye okuyun cevap vermek zorunda kalır ama lütfen tıpa aykırı saçma ya da çok uzun fazla soru olmasın kısa az ve öz
İnşallah öyle olur 🤲🏻 hayır işin kötü tarafı buraya yeni taşındığım için hiç bir yeri bilmiyorumda eşim çalıştığı için zamanımda kısıtlı yakın yerlere gidebiliyorum en azından bir doktor önerilse direkt oraya gideyim ama işte 😔

Yok alttan muayenede görünmez dedim çünkü bi kere doktoruma sormuştum o da radyologlarin usg ile bizimki çok farklı biz burada taşı kumu göremeyiz demişti
İşte bu işin garip tarafı 🤦🏻‍♀️ sonra aynı hastanenin akşam aciline gittim en yakın orası olduğu için çok kötüydüm daha doğrusu nerdeyse bayılıyordum eşim oraya götürmüş 2 3 saatte 12 13 bin para ödedik gittiğim kadın doğumcuda nöbetçiymiş acil doktoru ona gittiğimi görünce muayeneye onuda çağırdı oda taş kum olabilir dedi sonra bana taş kum döküyo olabilirsiniz dediler dayadılar iğneyi serumu tahlillerimi de atacağım aşağıya taş kum döktüğüme dair hiç birşey yok 🤦🏻‍♀️

Yok alttan muayenede görünmez dedim çünkü bi kere doktoruma sormuştum o da radyologlarin usg ile bizimki çok farklı biz burada taşı kumu göremeyiz demişti
Karından ultrasonda idrara sıkışık oluyoruz ya, o zaman mesanede kan görürlerse soruyorlar. Bana sormuşlardı. Normal.
Bu sonuçlara göre ufak bir enfeksiyonum var nerden biliyorsunuz demeyin yıllardır enfeksiyonla savaşıyorum sürekli idrar yolu enfeksiyonu olan biriyim 🤦🏻‍♀️ ve bu tahlillere göre bana tutup acil doktorunun idrarda kan görünüyor o yüzden taş yada kum olabilir demesi ama tahlil sonuçlarımın temiz olması

Eklentiler

• 1000000065.jpg
    1000000065.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000000066.jpg
    1000000066.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000000067.jpg
    1000000067.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000000068.jpg
    1000000068.jpg