Yine ben ve yine bir sıkıntı

Hayır kıymete binmiyor. Belki de aynı fikirdeyiz burada ki çoğu bayanla. Ve bende tepkimi gösteriyorum eşime. Sadece burada ki üslupsuzca yapılan eleştiriler beni rahatsız ediyor. Bakın olumsuz eleştiri kabul ederim ama hakkımda bilip bilinmeden yapılan üstelik üslupsuzca yapılan eleştirilere tepkiliyim. Yoksa kimseyi koruma altına felan aldığım yok. Aksine birkaç you var üslubuna dikkat edip olumsuz topum yapan bakın onlara gayet füzel hemfikür olduğumu onayladığımı yazmışım. Benim şu anda ki tepkim bazı kullanıcıların üslupsuzca ve saygısızca yaptıkları yorumlar. Yoksa bende susup eziklip büzüken bir kadın değilim

Valla ben yerine göre Seyit Onbaşı da olurum. Eşim de bunu bilir. Ayağını da ona göre denk alır. Biriyle muhatap oluyorsam da bu gerçekten olması gerektiği içindir. Eşimin de bir dünya kadın müşterileri var. Fark şu onlar müşteri ben karısıyım. Aynı şekilde sizin muhatap olduklarınız çalışan günün sonunda o evde birlikte yaşayacak olan sizsiniz.Sizin hikayeniz farklı benim hikayem farklı o yüzden Allah gönlünüze göre versin ne diyim.

43 yaşındayım 18 senedir eşimle birlikteyim daha bilmem ki kendi birşey yerken bana yapmasın veya vermesin daha kendi yemeden ağzıma sokmaya çalışır zorla hiç hamilede kalmadım bide ben hamile olucam ve tavır bu olacak heralde kıyamet falan kopmalı ama işte kocam hiç ciddiye almiyor beni naparsın
babana selamlar
"Geldi o bitterli çikolatayı aldı önümden diğer yarım çikolatayı koydu bunu bitirmeden diğerini açamazsın dedi"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…