Yine ben ve yine bir sıkıntı

Hayır soğan erkeği değil... Ama benim bir erkekle muhatap olmamı ya da dışarıdan sipariş vermemi doğru bulmayan bir adamın bayanlarla gereksiz yere muhatap olması durumunda ben soğan kadını mı oluyorum?
Ben kinaye yapmıştım aslında ama çok anlaşılmamış. Öyle de görünüyor. Ben de farkettim.

Gurur yapmış demek istedim aslında ama sizi kıskandığını ifade etmeye çalışıyorsunuz.

Sıkıntı yok da konu açma gerekçeniz ne? Bakın ben kıskanılıyorum mu ?

Arkadaşlar babamın beridği bir hobi bahçesi var ve evini babamın verdiği parayla yaptıramak istedik. Babamda annemde bende her zaman bu gibi konularda eşime de sorarız ve onun da gönlüyle yaptırırız. Kendini kötü hissetmesin diye. Neyse bugünde prefabrik evi yaptıracağımız yere gittik bugün detayları öğrenmek için. Orada ilk 10 ki adamla eşim konuştu ben çok devreye girmedim ama sonra aklıma bazı sorular geldi ve adama ben sordum. Çıktıktan sonra da eşim afra tafra yapmaya başladı. Sne kendin konuştun daha beni ne diye götürdün. Gereksiz konuştun adamla diye triplere girdi.
Aşağılık kompleksi net

Ama neden? Erkekler varken kadınlar susmak zorunda mı? Belki kocası konusahibinin kafasındaki soruları sormadı.
ayy yok mahmut abı kınaye yaptım yanı bazı erkekler oyle gurur yapıyor ya haspam gıbı ama okuyunca oyle anlaşılmıyor. ben de farkettım ama duzenleme geçti :KK12:

Arsa babanin
Para babanin
Ama tafra yapan eş.

Tabiki kullanacağın evi yaptırırken isi yapacak adama soru soracağım, evi daha ziyade kadinlar kullaniyorken, onlarin kafasindaki soru isaretlerini sormasi luks mu yahu?

Olmaz olsun boyle erkeklik.
ben de eleştiri amaçlı bır yorum yaptım yobaz gibi çıktı :KK70:

Babanızın verdiği yere, babanızın parasıyla ev yaptıracaksaniz eşinize neden soruyorsunuz? Bu adam sizi insan yerine koymuyor. Hamilesiniz evde canınızın çekeceği bir şey yapıp size teklif dahi etmiyor, her şeyinizi eleştiriyor ama siz onun gönlünü yapmaya uğraşıyorsunuz ailece, erkek ya, gücenmesin.
Onun yanında soru sorarak hata etmişsiniz tabi, size müstahak.
Size müstehak... Üslubunuzdan dolayı diğer yazdıklarınızı okumadım bile. Önce siz bir insanla nasıl ne şekilde nasıl bir üslupla konuşmasını öğrenin. Söz sonra ciddiye alırım sizi...

Size müstehak... Üslubunuzdan dolayı diğer yazdıklarınızı okumadım bile. Önce siz bir insanla nasıl ne şekilde nasıl bir üslupla konuşmasını öğrenin. Söz sonra ciddiye alırım sizi...
Seni ilk önce kocan ciddiye alsın biz önemsiz kişileriz :KK66: naptın kocana sormadan çikolata yiyebiliyor musun mesela paşan izin verdi mi

Seni ilk önce kocan ciddiye alsın biz önemsiz kişileriz :KK66: naptın kocana sormadan çikolata yiyebiliyor musun mesela paşan izin verdi mi
Hııı hııı merak etmeyin sonradan sepet dolusu çikolata aldırdım yetmedi gittim üstüne bende aldım... Sen dert etme bunları ben bir şekilde hallediyorum. Ama senin üslup problemine maalesef birşey yapamam o yüzden sana bol başarılar bu konuda. Umarım kendindeki probleminden farkına varırsın. 😉😅

Komiksiniz. Sizi kocanız ciddiye alsın ilk önce, adam her seyi yapıyor yine ağam paşam diye arkasında dolaşıyorsunuz. Beni ciddiye alsanız ne olur almazsanız ne olur?

Komiksiniz. Sizi kocanız ciddiye alsın ilk önce, adam her seyi yapıyor yine ağam paşam diye arkasında dolaşıyorsunuz. Beni ciddiye alsanız ne olur almazsanız ne olur?
Siz merak etmeyin yaaa ben beni ciddiye almayan herkese gerekini fazlasıyla yapıyorum... Burada bir konu açıyorum diye kimseye üslupsuzca konuşma hakkı da vermiyorum... Ben bu dilden anlamıyorum ama herkesin kullandığı dli de kullanabiliyorum. O yüzden de size de sizin dilinizden yazayım anlarsınız belki... Ayyy sizde çok komiksiniz yaaa cidden üslup probleminize bir çözüm bulmadığınız sürece beni bırakın sizi çevrenizde ki insanlar bile ciddiye almaz. Size de yazık... 😅

Hııı hııı merak etmeyin sonradan sepet dolusu çikolata aldırdım yetmedi gittim üstüne bende aldım... Sen dert etme bunları ben bir şekilde hallediyorum. Ama senin üslup problemine maalesef birşey yapamam o yüzden sana bol başarılar bu konuda. Umarım kendindeki probleminden farkına varırsın. 😉😅
Kimseyi memmun etmek gibi bir derdim olmadığı için ne düşündüğün umrumda değil 😌 sana da tavsiye ederim erkek memnun etmeye gelmişsin bu hayata yazık sana konularına şoyle bir baktimdan ne ezik hayatlar yaşıyorsunuz siz öyle ya 🥲

Siz merak etmeyin yaaa ben beni ciddiye almayan herkese gerekini fazlasıyla yapıyorum... Burada bir konu açıyorum diye kimseye üslupsuzca konuşma hakkı da vermiyorum... Ben bu dilden anlamıyorum ama herkesin kullandığı dli de kullanabiliyorum. O yüzden de size de sizin dilinizden yazayım anlarsınız belki... Ayyy sizde çok komiksiniz yaaa cidden üslup probleminize bir çözüm bulmadığınız sürece beni bırakın sizi çevrenizde ki insanlar bile ciddiye almaz. Size de yazık... 😅
Böyle olmasanız yaşamazsınız zaten ya.
Tabi ki sürekli kendinizi kandıracaksiniz, gereğinden fazlasını yapıyorum diye.
Hayatta başarılar diliyorum size. Aman harika kocanınızı kötü hissettirecek bir sey yapmayin bundan sonra. Babanızın parasını da harcayın tabi, koca bu kolay bulunmuyor. Yeter ki gönlü olsun, başınizda dursun. 🤗

Aynen aynen bizi kimse ciddiye almıyor 🤣 böyle mi teselli ediyorsun kendini beni biri ciddiye alsın diye ona ağam paşam çekemem sana kolay gelsin 🥹

Aynen aynen bizi kimse ciddiye almıyor 🤣 böyle mi teselli ediyorsun kendini beni biri ciddiye alsın diye ona ağam paşam çekemem sama kolay gelsin 🥹
Yaaa cidden sizinle muhatap olmak istemem. Tek sorun ne biliyor musunuz fikriniz değil saygı duyarım hatta belki aynı fikirde bile olabiliriz. Ama şu üslup sıkıntı yaaa. Can deseniz çor gibi gelir insana. Neyse size de hayatta başarılar. Benden yaşça büyüksünüz anlaşılan bu üslupla devam edin olur mu 😅

Arkadaşlar babamın beridği bir hobi bahçesi var ve evini babamın verdiği parayla yaptıramak istedik. Babamda annemde bende her zaman bu gibi konularda eşime de sorarız ve onun da gönlüyle yaptırırız. Kendini kötü hissetmesin diye. Neyse bugünde prefabrik evi yaptıracağımız yere gittik bugün detayları öğrenmek için. Orada ilk 10 ki adamla eşim konuştu ben çok devreye girmedim ama sonra aklıma bazı sorular geldi ve adama ben sordum. Çıktıktan sonra da eşim afra tafra yapmaya başladı. Sne kendin konuştun daha beni ne diye götürdün. Gereksiz konuştun adamla diye triplere girdi.

Onun ne dediği değil sizin ne tepki verdiğiniz önemli. Boş fıçı çok langırdar siz ne dediniz asıl.

Yaaa cidden sizinle muhatap olmak istemem. Tek sorun ne biliyor musunuz fikriniz değil saygı duyarım hatta belki aynı fikirde bile olabiliriz. Ama şu üslup sıkıntı yaaa. Can deseniz çor gibi gelir insana. Neyse size de hayatta başarılar. Benden yaşça büyüksünüz anlaşılan bu üslupla devam edin olur mu 😅
Noldu gidip profilimi hatim edip ekrana ekmek mi bastın 🥹 hep bu uslupsuzluktan beni kimsenin ciddiye almamasindan bunlar evet senden büyüğüm kesin mis gibi 43 yaşındayım 😎

X