Aile Planlaması Yine belara yine ara kanama:(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

scarlettsebnem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
158
3
39
kızlar merhaba geçen ay kutuda 7-8 hap varken ara kanamam oldu ve 2-3 gün normal adet gibi sürdü. O zaman kararsız kaldım hapa devam edip etmemekte ve sonunda eczacıya sorup hiçbişey olmamış gibi kutuyu bitirdim. Ve kutu bittikten 2 gün sonra normal adet oldum. Şimdi yine bitmesine 6-7 hap var ve yine ara kanama oldu:S bu böyle devam edicekmi yoksa bi gariplik mi var lütfen yardımmmafoldumben

Ne kadar zamandır kullanıyorsun? ılk 3 kutuda bu tür sorunlar yaşanması normal. Ben yazz 24 kullanıyorum ilk 3 kutuda benzer sorunlar yaşadım, şimdi vücudum alıştı,rahatım. Eğer yeni başladıysan vücudunun alışması için 2-3 aya ihtiyacın var.

Ne kadar zamandır kullanıyorsun? İlk 3 kutuda bu tür sorunlar yaşanması normal. Ben yazz 24 kullanıyorum ilk 3 kutuda benzer sorunlar yaşadım, şimdi vücudum alıştı,rahatım. Eğer yeni başladıysan vücudunun alışması için 2-3 aya ihtiyacın var.

3 aydır kullanıyorum 3.kutum bitmedi işte 5-6 tane kaldı. Bu ara kanamada 2-3 gün sürdü yine. Ben devam ediyorum hapa. Çok rahatladım canım bu sorunların normal olmasına teşekkürler.

X