Yıldızları izleyerek uyumak isteyenler için...

Yine ben kızlar...
Değişik konseptli butik otelleri seviyorum ben,ondandır ki gitmeyecek olsam bile
sürekli bakarım internette:)Bu da beğendiklerimden birisi.
Otel Karlık Evi...
Sitesi Kapadokya Otel Karlık Evi - Kapadokya'daki Eviniz - Uçhisar / Kapadokya
Pembe tasarımlı odaya bayıldım,pembe çılgınlığımdan olsa gerek.
Panaromik camlı olan oda da şahane gözüküyor
Fotoğrafları:)
a_vprC.jpg

Paylaşımın için teşekkürler fotograflara baktımda tek kelime ile harika muthiş ya cennet gibi cok güzell :KK43:

Bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum :KK16:

Balayına yurtdışı turuna çıkalım diye düşünürken, burayı görüp vazgeçtik ve hemen yer ayırttık :KK12:

Yeşil olan odayı seçtik biz, balkonu da olduğu için. Çok beğendim ben inşallah memnun kalırız :KK9::KK9:

Canım normalde fiyatı 210$ fakat balayı çiftlerine 210 TL sadece kahvaltı var, yemek için seçenek var dediler çevrede:KK31:

Bu fiyat kişibaşı fiyat mı süper yapmışsınız ya bahar ayında düğün yapsam süper bir alternatif olabilirdi..

Hayır iki kişilik fiyat :KK9: erken rezervasyonda etkili tabiki fiyatta. İlk gecenin parasını gönderiyorsunuz sadece, rezervasyon yaptırdığınızda.

Görüştüğümüz bayan çok tatlıydı, kendisi de yeni evlenmiş balayı sıkıntısını iyi bilirim diyordu :KK9:

evettt işte bizim balayı otelımız daha dogrusu orası artık evımız fotografları gorunce duygulandım bız 201 no lu odada kalmıstık gercekten harıkaydı.Tüm calısanlar samımı ıcten ve güleryuzluydu odalar kahvaltı konsept gercekten superdı balayı ıcın cok dogru tercıh yapmısız. :) Kızlar balayı ıcın buraya bakmadan gecmeyın pisman olmazsınız

Ben de 23 Kasım'da evleniyorum ve bu otele 3 günlüğüne de olsa gitmeyi çok istiyorum. Ancak internet sayfasında fiyatları bulamadım. Acaba yakın zamanda buraya giden arkadaşlar fiyat bilgisi geçebilirler mi? Lütfen, çok acillll :KK43:

evettt işte bizim balayı otelımız daha dogrusu orası artık evımız fotografları gorunce duygulandım bız 201 no lu odada kalmıstık gercekten harıkaydı.Tüm calısanlar samımı ıcten ve güleryuzluydu odalar kahvaltı konsept gercekten superdı balayı ıcın cok dogru tercıh yapmısız. :) Kızlar balayı ıcın buraya bakmadan gecmeyın pisman olmazsınız

canım mesela o oda kaç tl idi?. Ve odalar arası fiyat farkı var mı?

iki kişi 350 tl civarında oda+kahvaltı. kışın da kapadokya muhteşem romantik olur. uç hisarda çok değişik restaurantlar var. testi kebabı öncelikli tavsiyemdir. hiç aklımda yoktu ama sömestride 2 gün de olsa fırsat bulursak gitmeye karar verdim şu an :)

X