Yılbaşı?

A

_Asortikk_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi _Asortikk_
Eşimle flört dönemimde birlikte 2 yılbaşı geçirdik ,,,evliliğimde geçirdiğim ilk yılbaşım olacak ve ona unutulmaz bi gece yaşatmak istiyorum 1 ocakta _mecburen_ çalışıcamkafamçokkarıştı o yüzden evdeyiz,,,,değişik,güzel süprizler yapmak istiyorum sizce neler yapabilirim fikirlerinizi sölerseniz sevinirim a.s.

• Konu Sahibi _Asortikk_
konunuzu Bir Önerim Var bölümüne taşıyorum..
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

• Konu Sahibi _Asortikk_
aynen bende o durumdayım
eşimle ilk yılbaşım ve eşim yılbaşından pek haz etmez ama ben evi falan süslemek istiyorum
benim planım
güzel bi masa hazırlıcam mutlaka fırında tavuk olacak yani
çeşitli mezeler falan sonra bende hazırlanacam elbise giymeyi düşünüyorum
hafifi bi makyaz ve saçımı topuz yapacam
yemegin ardından tv başına geçilir ve gece tv başında biter tahminime göre
mali durumun iyi olsaydı dışarı çıkmak isterdim

• Konu Sahibi _Asortikk_
vay be süper konuymuş bende yapayım bari yaa...arkaddaşlar daha çok fikir bekliyorum bilginize... :)))))))

• Konu Sahibi _Asortikk_

bu saydıklarını bende yapıcam bitanem ama ben daha farklı ne yapabilirim hediye tarzında yazı falan nebilim tahmin edemeyeceği birşey yani

• Konu Sahibi _Asortikk_
selam kızlar.
aynen bizimde evliliğimizin ilk yılbaşısı olacak..ya ben yemek konusuna takıldım.. marketten bi sürü şey alıyorum ama o gece için özel ne yapabilirim bilmiyorum..(ana yemek, meze, pasta, poğaça, börek, cips, aperatif vs..) hani iki kişi içinde abartmıyım diyorum ama güzelde olsun istiyorum .. acaba çok şey mi istiyorum:))

• Konu Sahibi _Asortikk_

Tabiki çok şey istemiyorsun....bence çokk şey olsun ama hepsinden azar azar cokacimcoook

• Konu Sahibi _Asortikk_
Anlaşılan pek yılbaşını önemseyen kimse yok ,,,,,gerçi yılbaşı bahane önemli olan eşlerimizi mutlu etmek istemek (buda sevgiden kaynaklanıyor tabiki)romantik bi gece geçirmek çünkü hep aynı şeyler iki tarafıda bi süre sonra sıkar ,,,

• Konu Sahibi _Asortikk_
Kızlar onun sevdiği yemeklerle donatılmış bir masa gördüğünde zaten kendisini çok özel hissedecektir.:asigimki kocemden biliyom)
Çok fazla teferruata girmenize gerek yok.
Ha diyelim yemek yapmayı bilmiyosunuz olsun onun için yapmaya çalıştıklarınızı görüncede mutlu olacaktır.
Önemli olan birbirinize değer verdiğinizi hissettirin...

• Konu Sahibi _Asortikk_
biz akşam üstü mangal yapıcaz.daha doğrusu eşim yapacak.bende patates salatası yada patates püresi,salata,ve bir çeşit meze yapmayı düşünüyorum.tatlı olarakta tramisu yapıcam.çok abartmayı düşünmüyorum 2 kişiyiz sonuçta.kuruyemiş cips te olacak.sade bir masa hazırlamayı düşünüyorum.
yemeğimizi yedikten sonra tv karşısında hafif çakır keyif oluruz.onun dışında özel bir şey düşünmüyorum.yazı vs vs gibi.çok gereksiz geliyor bana yaahh.alt tarafı yıl başı bunu kağıda dökmenin bir anlamı yok bence.gayet sade ve şık olacağını düşünüyorum.kyafetimide çok abartmam hatta gecenin ilerleyen saaatlerinde pijamalarımı giyersem hiç şaşmayın.yıl başı geceleri kalabalık çok güzel oluyor

• Konu Sahibi _Asortikk_
Ben televizyonu hiç açmayı düşünmüyorum, yılbaşı dolayısıyla kırmızı bir sofra üzerine beyaz tabaklar , bu güzel sofrayı tamamlaması için büyük kırmızı mumlar ve kırmızı koca bir gül demeti kırmızı peçeteler düşünüyorum ve ayrı zamanda yemek olarak eşimin sevdiği hatta bayıldığı yemeklerin bir çoğunu yapmayı ve televizyon yerine gece boyunca bize eşlik edecek romantik slow parçalar ama özellikle ikimizin sevdiği şarkıları çalmayı düşünüyorum ve bu şarkılarda eşimle dans etmeyi hayal ediyorum. Ona yılbaşı hediyesi olarak jartiyerli kırmızı, siyah yada beyaz (tam karar veremedim) iç çamaşırı almayı düşünüyorum eminim çok hoşuna gider ! Acaba o bana ne alacak? Neyse,yatağımıza kırmızı nevresim takımlarını sereceğim ve yeniyıl ağacını süslemeyi unutmamak gerek tabi.Bugüne özel olarak eşimin daha önce görmediği bir şık bir elbise almayı düşünüyorum ve kuaförde saçlarımı da kabarık dalgalar yaptıracagım.Elbisemin rengini bilmiyorum ama en çok kendime ne güzel olursa tabi ekonomik olması şartıyla onu alacağım.Makyajımı elbiseme göre düşünürüm artık.Yılbaşı gününü de eşimle güzel bir gün geçirmek için mükemmel bir bahane olarak görüyorum.Benim eşimle 5. yılbaşımız olacak işallah.Ayrıca böyle özel günleri bahane ederek güzel birşeyler yapmak evliliğimizi taze tutacaktır ve monotonluktan çıkıp hareketlenecektir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi _Asortikk_

:1shok::1shok::1shok: arkadaşım eşine niye jartiyerli kırmızı iç çamaşırı almayı düşünüyorsun. yanlışmı okudum ne :1shok: eşin kadın çamaşırları mı giyiyo? :sm_confused: :bbo:

• Konu Sahibi _Asortikk_
arkadaşlar bende ne hazırlayacağımı bilmiyorum ya,bizimde ilk yılbaşımız,2,5 ay oldu evleneli.dışarıyada çıkamıyoruz :1no2: annemgil tutturdu ben hazırlık yapıyorum gelin diye.gitsek eşim tarafına ayıp olur. yılbaşıları hem annemlerle geçirirdim.ilk defa böyle ayrı olacağız.annemle babam yalnız kalacaklar kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi _Asortikk_
iç çamaşırının içinde ben olacağım bundan daha güzel bir hediye olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…