yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

chocolate...arkadaşım...adres bilgini almak isterim...................:sm_cool::teytey:

Nesquik_24 nerdesin canım..adresini yazmanı bekliyorum...

emekbebek den hala bi haber çıkmadı..ben ona çıkmıştım

şimdi bakabildim canım özeline yazdım bakarmısın tatlım
ben çok tatlı bir kıza hediye alcam yuppiiiii
bu arada bende sezerdala çıkmışım

tubiloshhcum kargoya verdim hediyelerini bitanem umarım beğenirsin mutlu günlerde kullan inşallah :asigim:a.s. bu arada deniz 002arkadaşıma ulaşan olmadı galiba bende merakla bekliyorum hediyemiyerimseniben ayy bende pek bi yüzsüz çıktım kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bana . funnyda ...............................
bende çedene.................38-40 beden arkadasım özelden yazarsan bilgilerini sevinirim

Dikkat lütfen..Nesquik_24 / Nesquik_24 çok acil newlife'ın özeline bekleniyorsunuz....şakkıdı

kızlar bende sinyoraya cıktım ama yok galiba kendisi

ya sueyla da yok okadar özel mesaj attım. galiba hediye istemiyo benneyaptımki

ne ertuselden ses var ne pilot andac tnn

daha önceki mesajlarımda özelime adres bilgilerini göndermeni yazmıştım canım sanırım görmedin hem daha vaktimiz yok mu neden herkes birden panik oldubenneyaptımki
papatyam sana soracaklarım var özelden ama oğluşum müsade etmiyor ileriki saatlerde yazarım tatlım
sevgilera.s.

2.el aktif topiği olanlar zaten düzenli giriyorlar bence ilk günden telaş yapmaya gerek yok tabi insan hevesleniyo bende öyleyim bi an önce ulaşsam diyorum. hihoyyyt
2.el müdavimlerinin dışında 3-4 günde bir siteye girip tesadüfen çekilişi görüpte katılan arkadaşlarımızda var galiba ...
mesela bana çıkan arkadaş siteyi en son 3 gün önce ziyaret etmiş.işallah bu aralar tekrar gelir özel mesajını görür sırnaşık şey

tatlım görmemişiimmmmmmm gönderiom adresimiii kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…