yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
52
noelbabahediyelerlegelitk2.jpg

arkadaşlar ne dersiniz bu bölümün hastaları olan bizler arasında katılmak isteyen arkadaşlarla aramızda çekiliş yaparak gönlümüzden ne koparsa anlamında yılbaşı çekilişi düzenleyelimmi................nedersiniz.................öncelikle katılmak isteyenlerin isimlarini alır çekilşe koyar kim kime çıktı ise bildirir hediyeleşir kim kime ne gönderdi diyede burda yayınlarız ..:1rolleyes:ne dersiniz renklilik olmazmıydı...............isteyen hediye birşeyi topiğindendende sunabilir..maksat eğlence olsun..o güne özel hatırlanma olsun ne dersiniz kızlar....................:teytey::uhm:

Son düzenleme:
bendeeee bendeeeee..bu cadıların olduğu yerde hep varım zati hıhhhhh:KK66:

ay benim başım kelmi bende varım tabiki şimdiden çoooookkkk heyecanlandım valla ,,,,tıpkın okul yıllarındaki gibi birden çocukluğum geldi aklıma bak o heyecanı yaşadım yeminle sen çok yaşa emi :lepi::teytey::lepi: bu çiçeklerde sana canıma.s.

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee varıııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmm
herzaman her yerde en büyük KK:enbuyukkk:

1.funnyda
2.gurbaa prenses
3.rouge
4.tubiloshh
5.ırmak 2004
6.frezya_tg
7.camolıne
8.ertusel
9.ibet
10.begum 84
11.canselim
12.emine gülşen
13.T&S kılıç...................................................a.s.

Son düzenleme:
daha katılan olur ama dimi?
yani kapatmadık gelmek isteyen olursa katılabilecek? mi..?

Ayyyy süper fikir bende varımmm çekilişi kim yapıcek kızlar başakcım benüde yazıver sen :KK66:)

.funnyda
2.gurbaa prenses
3.rouge
4.tubiloshh
5.ırmak 2004
6.frezya_tg
7.camolıne
8.ertusel
9.ibet
10.begum 84
11.canselim
12.emine gülşen
13.T&S kılıç.......................................a.s.:1hug::teytey::sm_cool:

kapı katılmak isteyen tüm arkadaşlara ardına dek açık...................yılbaşından 1 hafta kadar önce çekiliş yapalım....yani son katılım yılbaşından 1 hafta önce olsun arkadaşlar................................:sm_cool:

.funnyda
2.gurbaa prenses
3.rouge
4.tubiloshh
5.ırmak 2004
6.frezya_tg
7.camolıne
8.ertusel
9.ibet
10.begum 84
11.canselim
12.emine gülşen
13.T&S kılıç
14.ilgin 0707.................................................a.s.

Son düzenleme:
X