Yikandigi su kac derece olmali?

gene 35 ten şaşma..
oda sıcaklıgında nerdeyse..
Bizimki hala 30-35 arasında yıkanıyor..

Suyun sıcaklığını ayarlamanın en iyi yolu kolunun dirseğini yıkayacağın suya değdiriyorsun,yakmayacak şekilde ılık su ile bebişini yıkayabilirsin:emir_bebek:

suyu bileginin ıc kısmına hassas yerıne dok ,yakmayacak sekılde ılık olsun
bu sekılde ayarlamalısın

ya ne biliyim havalar sogukken 35 derece tamamda zaten su anda yaniyo ortalik ilik suyla yikadim vallaha bu gün serinlesin cocuk diye insallah bisey olmaz ? oda sicakligi zaten 27 derece su an!

Ben daha 2 gün önce doktorumuza sordum 37 dereceye devam dedi. 37 derecede doğduğundan beri yıkıyorum o kadar sıcak bir su değil

dereceylemı olcuyorsunuz sız ayol abartmayın olayı lutfen deydırın dırsegınızı yada bılegınızı yakmıyorsa zaman hele bu sıcaklarda ılıkmı ılık olsun suyuuu

dereceylemı olcuyorsunuz sız ayol abartmayın olayı lutfen deydırın dırsegınızı yada bılegınızı yakmıyorsa zaman hele bu sıcaklarda ılıkmı ılık olsun suyuuu

Valla derece ile ölçüyorum. Chicconun yunus şeklinde dijital banyo derecesi var onunla ölçüyorum doğduğundan beri..:eek:

bence cok gereksız bende almıstım chicconunkini ama hiç kullanmadım

selam arkadaşlar ben yenii üyeyim 7 ayını bitirmiş kızım var ve biz banyoda yıkanıyoruz ben etek giyiyorum üstüme bu annelerimizin giydiği kumaş eteklerden tabureye oturuyorum alıyorum kucağıma güle oynaya yıkanıyoruz etek giymemde sabunluyken kayıp düşmesin diye ve acayip eğleniyoruz banyodan cıkarken ağlıyor daha bi saat önce yıkandık ve duş başlığıyla vücuduna su tutuyor kahkahalarla gülüyor :roflol::roflol: eşim ana,kız eğlenmenin yine yolunu buldunuz diye söyleniyor (kendisi bizi birazcık kıskanıyorda):lepi::lepi:

yani diyeceğim şu ki derece merece boş verin bu sıcak havalarda bebişlerinizle eğlenmenin tadını cıkarın çünkü çooook çabuk büyüyorlar bıdıklar :asigim::asigim: Şeniz

Son düzenleme:
Etek iyi fikir mis vallahi :eek:))

valla bende her seferinde dereceyle ölcüyorum atiyorum suyun icine 35 derecede falan yikiyorum ama doktor ne derse desin cok sicak oldumu ilik suda yikiyorum serinlesin cocuk ya dimi ama :eek:)

X