Yeter artık bitsin bu sevdan...

ııde konu bellı arkdasın derdı var ve bırderdım var kısmına konu ascmıs neye acıcak cınsellıgemıı

nedense üstüme alındım....:nazar:
yok bölümü doğru yere açmış...şakkıdı
ben yanlış yere açmış demıyomkii.
sadece başlığı okuyunca sandım ki... sevgılısını sevıyor sevgılsınden ayrılmak ıstıyor ama ne yapsa etse aşkı bıtmıyor gibi sandım..
ama konuyu okuyunca hiç tahmin ettiğim gibi degılmiş....:dilcikar::icecream:

bir arkadaşım da aynı dertten yakınıyordu. sevgilisinin arkadaşı çok anlayışsız ve yapışık idi.

imalardan anlamaz bu arkadaş, en iyisi sevgiliniz açık açık konuşsun.

anladığımı yazabilir miyim -tatlicadiarzu-
doğru mu anladım diye ...
erkek arkadasınızla aynı evi paylaşıyorsunuz beraber okuyorsunuz öyle mi :uhm:
aynı evde de bi erkek arkadası daha var doğru mu :uhm:

tek çare sevgilinle konuşmakk
tamam arkadaşınla görüşmesin diyemezsin ama onunla başka zaman snnle başka zaman görüşsün
bi nevi tercih yapsın :KK66:

canım beden anlamadım....
ama anladığım şu...
araya bir karakedi var bunların hep peşinde hiç yalnız bırakmıyorlar...

Ilk defa duyuyorum böyle birseyi..
En iyisi o cocuga bir sevgili bulmak.
Yoksa kurtulusu yok, erkek arkadasin karisama diyorsa

LAVES KAFAM KARISTI BENIMHDE HERKES FARKLI ANLAMIS SEN ACIKLARMISNN BENIMDE KARSITI AKLIMM :s:s

ahh ahhh sevgiliside var ama derdime çare olmuo hiç görüşmemesini istiorum bende

arkadaslar şimdi aynı evde yaşamıruz ama peşimişzde bi serfsz var bırakmıo bizi

Canim anladigim kadariyle, bu iki sevgili birlikte yasamiyor.

Fakat bulusup, görüstüklerinde, erkek arkadasinin arkadasi sürekli onlarla beraber geziyor.
Arkadasimizdan bundan dertli.

Iyide güzelim, bu cocuk HER gittiginiz yere sizinle mi geliyor???
Haftada kac kez bulusuyorsun sen sevgilinle? Ve o cocuk haftada kac kez siz bulustugunuzda pesinize takiliyor??

Tuhaf yani... Anlayissiz insanlari hic sevmem..

Kafam karistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ilk defa duyuyorum böyle birseyi..
En iyisi o cocuga bir sevgili bulmak.
Yoksa kurtulusu yok, erkek arkadasin karisama diyorsa

sensible haklı en iyisi ona da bi sevgili bulmak. okurken bizim sınıfta bi çift vardı, kızın arkadaşı devamlı onlara yapışık geziyordu. tam 4 sene öyleydiler. kampüs içinde yani dışarıyı bilemiyorum. çok dikkat çekiyordu bu durum, kız için dedikodu çıktı hatta lezbiyen mi diyekaydirigubbakcemile3 hatta onada diyorlardı bi sevgili bulsa da şunların arasından çıksa diye.

önce sevgilinle konuş, ben onunla konuşamam gücenir derse kendin ya laf sokarak ya da direkt söyleyerek rahatsızlığını dile getir.

Biraz aydinlatki bu durumdan cozum yolu istiyosan duusncelerimiz paylasalim seninle

Bence kizarak veya laf sokarak düzeltebilecegin birsey degil bu.
Erkeklere kizdikca aksilesiyorlar.
Tatli dille, her gittiginiz yerde arkadasinin sizle olmasindan rahatsizlik duydugunu söyle.

Seninle basbasa kalmak istiyorum, tipki diger ciftler gibi de. Rahat edemiyorum elin adaminin yaninda de.
Aslinda erkek arkadasinin düsünmesi lazim. Elin adami sonucta ne isi var benim kiz arkadasimin yaninda demesi lazim.

Neyse..

Sen en iyisi tatli tatli anlat.. Baktin ki devam ediyor.. ozaman onlari basbasa birak.. istedikleri kadar gezsinler el ele.

X