Yeter artık bitsin bu sevdan...

laves

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
35
1
35
arkadaslar allah rızası için bana yardım edin. erkek arkadsımla 3 senedir beraberız birbirimizi sevdiğimize inanıyorum ama ama gelin görinki aramıza serfszin biri girdi kankam dediiği biri yanı bir erkekk.her vaktımız onla geçio 2 yıl unıversıte okuduk ama hiçbirzamn ikimiz okula tek gtmedik herzamn yanımızda utanmasa özel vakitlerimizde bile bizle olck kurtuluşum yk gibi ama ben yinede bı sıze danısım dedım napım neyapmalıyım yaa :KK43:( hayır ortada bi erkeği paylaşıoruz üstelik bu bi kız deil erkek anlamıorm yaa:KK43:(

dur şimdi!
neden aranızdaki kız olsa daha mı rahat olacaktın güzel arkadaşım....

peki bu sıkıntını hiç sevgilinle paylaştın mı?
ne bilim kimse durduk yere her zaman arkadaşını alıp gelmez arkadaş ayrı sevgili ayrı...
bir konuşmayı dene istersen...

Allah Allah erkek arkadaşınız özel anlarınızda rahatsız olmuyor mu yanınızda biri varken?
Sizinle başbaşa kalmayı istemiyor galiba..
Bence oturun bir konuşun sevgilinizle bakalım ne diyecek?:nazar:
Çok ilginç

ya açık açık konuş...
ona dekı her an yanımızdasın artık senınle daha az görüşelim..çünkü sevgılımle özel konuşacaklarım oluyor de...yanı o her an yanınızda olduğuna göre gidecegınız gezecegınız yere onu çağırıyorsunuz demekki...
onun nerden haberi oluyor...
sizde haber etmeyın..

ya arkadasım kaçkere konustum anlamıorum ne bu sevdası ya ben ya o diorum hiç bişi sölemio senın kalbımde yerın ayrı arkadaslarıma karısma diyip duruo

sen kız da deıl erkek derken kız olsa ayrılırım kesın cozum ıkıncı kızla ne alaka dıye erkek arkdasıda kıskanıp ayrılamm dıye demıssın anladım ben emınm bu yuzden yazmkıssındır

haber etmıorum kı zaten cep telefonu die bişi var mübarek her dakka arıo anasını satım bıktım bana bi çare bulun ya:KK43:

laves cnm acı ama bısı aklıma gledı ıkı cınsdende hoslanıyo olmasın sakın senın kı :S:S

ben niye hala bişey anlamadım -tatlicadiarzu-
bende mi anormalli var yoksa :nazar:

ııde konu bellı arkdasın derdı var ve bırderdım var kısmına konu ascmıs neye acıcak cınsellıgemıı

yanı cınsellığemi açım konuyu yatak odamızla ilgili bi problemımız yk allaha şükür

evet hayatım yanı bizm 5 senelik bi arkaddaslığpımız var cıkalıda 3 sne oldu yatak odamız var yanı yalanmı sölim offf konuuyu saptırma hayatım çözüm bul

X